• You do not have permission to post in chat.
@ wuka « pn 8:53 pm »
@Zbyszekg4 :  Ludzie zginęli. Lenin to chyba najmniejszy kłopot.
@ Zbyszekg4 « pn 8:49 pm »
Kto wie.... może nawet Lenina z mauzoleum... wywiało! :zhm:
@ wuka « pn 7:27 pm »
Widzieliście wiatr w Moskwie? https://www.youtube.com/watch?v=Efidod8xAw8
@ Czekoladowy « pn 1:34 pm »
Jak skończę to wrzucę. Jeszcze mi trochę zejdzie przez inne zajęcia
@ Zbyszekg4 « pn 12:01 pm »
@Czekoladowy :  już przebieram nogami... ;) Gdzie to znajdę?
@ Czekoladowy « ndz 9:54 pm »
@Zbyszekg4 :  Kiedyś chyba rozmawialiśmy na forum o temacie domniemanego pochwycenia w 1 Tes 4. Właśnie pracuję nad tym fragmentem i udało mi się odkryć tam bardzo ciekawe rzeczy - myślę że będziesz zaciekawiony :)
@ Zbyszekg4 « ndz 7:19 pm »
No, no... super wieść: viewtopic.php?f=41&t=16467
@ Zbyszekg4 « ndz 10:51 am »
Kolor się stracił mi... O, wrócił; dobry kolorek, dobry... :)
@ Zbyszekg4 « ndz 10:41 am »
Może sie ktoś wypowie?: viewtopic.php?f=57&t=16463
@ nadrozd « sob 6:43 pm »
Efendi pisze:.... inni ze nakrywanie glow przez kobiety to przymus :D
jak sie chce nabroić to lepiej zakryc cała głowe :) http://multifiles.pressherald.com/uploa ... el-Pa4.jpg
@ Janek « sob 3:03 pm »
:-D
@ Janek « sob 3:03 pm »
albo zaraz
@ Janek « sob 3:02 pm »
Adios,szczęśliwej podróży ;-) rozumiem,że wrócisz jutro :-D
@ Efendi « sob 3:02 pm »
Dlatego dzis opuszczam to forum bo nie chce mi sie tu sleczec kiedys wroce :)
@ Janek « sob 3:01 pm »
Zbyszku,potem posłucham jeszcze raz.Pierwszy i ostatni to jeden z tytułów Jezusa i niektóre translacje też robią poniekąd z niego ojca więc w czym rzecz? :P
@ Efendi « sob 3:01 pm »
a jszccze inni daja sie zamknac pod prawo i chca innych w nie wciaganac :)
@ Janek « sob 2:59 pm »
Smutne to troche.
A w rzeczywistości są zwiedzeni lub naprawdę nie wierzą.
No a jeszcze inni neguje nakazy Boże bo mają się za bardziej oświeconych ;-)
@ Efendi « sob 2:43 pm »
jedni mowia ze listy pawla to zwiedzenie inni ze nakrywanie glow przez kobiety to przymus :D
@ Zbyszekg4 « sob 2:09 pm »
Internet się "nasyca" poglądami tak odjechanymi, że głowa boli... Niedawno ktoś głosił, że Paweł i jego Listy to zwiedzenie (Ewangelia Łukasza też!). Ludzie, co to się robi??
@ Zbyszekg4 « sob 2:07 pm »
Cytuję komentarz napisany pod w/w filmem, a pochodzący od autora nagrania: "Ojciec Chrystusa jest Ojcem naszego Ojca. Można uwielbić Go jedynie poprzez służbę Ojcu naszemu, czyli Pierwszemu i Ostatniemu - Jezusowi Chrystusowi." Jeszcze jedni DZIWACY, czyż nie?! :nerwus:
@ Zbyszekg4 « sob 2:02 pm »
Jasiek, tu: https://youtu.be/2TGbxSadAlo tylko półtorej minuty od samego początku posłuchaj, a obaczysz, jak oni wierzą (to nagranie tego gościa, coś Ty podlinkował). Wg nich, Jezus ma swego Ojca, który jest tylko Jego Ojcem, a nie naszym... :zhm:
@ Zbyszekg4 « sob 1:12 pm »
Jaśku, na nagraniu ustaw 14:15. A wcześniej posłuchaj od 7:55 - gdzie zaczyna się wątek prowadzący do 1Kor 15,24-25. On tu źle wyjaśnia urywek z 1Kor. bo w 1Kor 15,28 jest mowa o poddaniu się Syna Ojcu... [sprawdź, bo chyba on źle mówi].
@ Janek « sob 9:15 am »
Do potem :P
@ Janek « sob 9:13 am »
Która minuta bo w nocy może mi umknęło..ale z tego co pamiętam nie mieszał osób tylko mówił,że to Jezus będzie wiecznie naszym Bogiem na ziemi..Jeśli dobrze zrozumiałem.
@ Zbyszekg4 « sob 7:27 am »
Jaśku, dzięki, dobry materiał podałeś. Ale - w samej końcówce - autor mówi jak on wierzy. "Ani w Dwójcę, ani w Trójcę" - powiada, i mówi, że Jezusa uznaje za Ojca... [dobrze zrozumiałem? Jak się nazywa taka teologia, bo mi uciekło...]
@ Janek « sob 2:15 am »
wolę już coś takiego @ https://www.youtube.com/watch?v=Meat9Wnwajc przynajmniej nie papla za duzo.W miarę merytorycznie i Biblijnie..
@ Janek « sob 2:06 am »
@Zbyszekg4 :  Pooglądałem w końcu ten film o świadkach co ostatnio wrzuciłeś.No wiadome,że oni interpretują wiele proroctw literalnie i mają z nimi od zawsze problemy.Gość przez swoją gorliwość antyświadkowską poniekąd zrobił z Jezusa jakiegoś złego morderce :roll: Do tego coś chyba się pomylił bo oni nie wierzą ,ze każdy dostanie szanse w tysiącleciu bo ci co zgrzeszyli przeciwko Duchowi św według nich jej nie dostaną.Co mu nie pasuje w raju na ziemi?reszta blablanina trzy po trzy.
@ Zbyszekg4 « pt 3:31 pm »
Dziś [piątek, 26 maja] o 20:00 webinar (takie nowe słowo) nt MODLITWY: https://www.youtube.com/watch?v=wlbr7jQDgfc Zapraszam serdecznie :)
@ nadrozd « pt 3:16 pm »
Obrazek
@ wuka « pt 9:39 am »
@MrSponge :  Dziękuję.
@ MrSponge « czw 10:26 pm »
Przy okazji pigułka dzień po przepadła dzisiaj w Parlamencie. W mediach lament więc szykować czarne stroje drogie Panie... Ehhh...
@ MrSponge « czw 10:25 pm »
@wuka :  Chyba ma jakieś leczenie o ile mi wiadomo więc cierpliwość i modlitwa oczywiście wskazane.
@ wuka « czw 6:29 pm »
Co się dzieje z jj? Dawno go nie było, czy wszystko u niego w porządku? Coś ktoś wie?
@ Efendi « czw 4:31 pm »
zbyszek ty tak szperasz i szperasz to na adwentystow wreszcie cos poszukaj :D
@ wuka « czw 3:41 pm »
No i bardzo się dziwię, jak ludziska mogą w takie durnoty wierzyć :eek:
@ wuka « czw 3:39 pm »
:D
@ wuka « czw 3:38 pm »
Krytykuję dlatego, że uważam za stratę czasu poznawanie nauk jakiegoś czegoś, co mnie nie obchodzi i obchodzić nie będzie. Dlatego napisałam, że na forum świadków lepiej zapodać. Przecież od nas chyba nikt się do nich nie wybiera (mam nadzieję). A jak się wybiera, to chyba najpierw zapoznał się z naukami. Takie babskie myślenie (nielogiczne pewnie) ;D
@ Zbyszekg4 « czw 3:37 pm »
śJ pokazują te urocze obrazki rajskiej sielanki, ale trupów już tam nie malują (oni naprawdę chcą ich grzebać - cytują z Biblii...)
@ Zbyszekg4 « czw 3:36 pm »
I tak trzymaj ;) Nie, no to grzebanie trupów jako zajęcie na nowej ziemi, tak mnie "ujęło", że chciałem o tym dać znać...
@ wuka « czw 3:35 pm »
@Zbyszekg4 :  Pytasz o wrażenia, to napisałam. Smutno ci, jak ktoś nie ogląda, to oglądam :lol-sweat: ;-)
@ Zbyszekg4 « czw 3:35 pm »
[wychodzi na to, że teraz ja Ciebie krytykuję, ale to tylko w braterskiej trosce się mieści] :)
@ Zbyszekg4 « czw 3:33 pm »
OK, szanuję Twoją postawę, ale czemu krytykujesz, skoro nie wiesz i nie znasz?... :zhm:
@ wuka « czw 3:31 pm »
@Zbyszekg4 :  Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Czy wszyscy musimy znać nauki każdej odjechanej grupy? Po co? Mnie szkoda czasu na takie brednie.
@ Zbyszekg4 « czw 3:25 pm »
A filmik nie jest żadnym "totalnym dnem"! Popatrz na kanał tego gościa: cała masa nagrań pomagającym trzymac się od śJ z dala. Robi dobrą robotę, a Ty to na dno sprowadzasz?
@ Zbyszekg4 « czw 3:22 pm »
@wuka :  nie zgodzę się z Tobą, ponieważ nauki śJ mówią, że: TO ONI BĘDĄ TE TRUPY GRZEBAĆ - nawet cytują coś z Ezechiela! Po to pokazałem to nagranie, abyśmy wiedzieli (Ty no nie wiesz, sorry), czego ich tam uczą; i tyle... :papa:
@ wuka « czw 3:21 pm »
Rembov, jak masz jakiś przepis z kuminem, to bądź uprzejmy zapodać, plis ;-)
@ wuka « czw 3:17 pm »
Pochwalę się, że pierwszą potrawę z kuminem mam za sobą. Według tego przepisu: http://passionfruit.blox.pl/2015/12/Aro ... yz-na.html Smak - rewelacyjny. W sobotę skorzystam z podpowiedzi i obiadek według Noemi ugotuję. Przepis był w sb, kto zapisał ten ma ;)
@ wuka « czw 3:12 pm »
@Zbyszekg4 :  Pierwszy skomentowałam w temacie, no więc tak, drugi. Nie rozumiem, dlaczego koniecznie każdy musi takie brednie oglądać. Wiem, że facet się wyśmiewa. To raczej na forum świadków pokazuj takie coś. A poza tym, to żaden argument powazny, że po tej niby rzezi dokonanej przez Boga?! oni całe wieki będą sprzątać trupy. Skoro według tego autora filmiku Bóg dokona takiej masakry to i chyba jest w stanie posprzątac w mgnieniu oka. Ten film to dno totalne.
@ Zbyszekg4 « czw 2:44 pm »
...pokazuje jak absurdalna jest ich "teologia",tu mówi o tym, co będą robić po Armagedonie (wg ich wierzeń)
@ Zbyszekg4 « czw 2:43 pm »
@wuka :  o czym piszesz? Który film? - ten drugi o świadkach? Przecież ten mówca się naśmiewa ze śJ, a nie ich promuje!
@ wuka « czw 2:21 pm »
@Zbyszekg4 :  Co za bzdury! Po co takie filmiki promujesz?
@ Janek « czw 12:54 pm »
to kanał odstępców więc pewnie sporo tam fantazji...Potem zerknę.
@ Zbyszekg4 « czw 11:57 am »
A co jeżeli Świadkowie Jehowy mają racje?! https://youtu.be/cukz7_0poPw
@ Zbyszekg4 « czw 8:21 am »
Uważnie obejrzyjcie/wysłuchajcie (myślę, że warto wiedzieć jak jest): viewtopic.php?f=51&t=16457
@ Zbyszekg4 « śr 6:00 pm »
Veronko tutejszy czasozmierzacz jest dostrojony do Ciebie... - wyliczył Ci np. 19 roczków :hihi:

Who is chatting

offline syl855