• Tematy

• You do not have permission to post in chat.
@ Czekoladowy « czw 11:06 pm »
@Zbyszekg4 :  Skoro na innej przeglądarce nie wchodzi hasło, to może tak być. Ja bym spróbował tak: wylogować się, spróbować ponownie zalogować wpisując hasło a jak nie wejdzie, to standardową procedurą zresetować hasło i wprowadzić nowe i wtedy konto powinno się aktywować
@ Zbyszekg4 « czw 10:33 pm »
...a może to i OK bo po co mi to?...
@ Zbyszekg4 « czw 10:33 pm »
ktoś mnie oświeci z tym facebookiem? bo nie mogę się ani zalogować, ani zarejestrować, ani konta odzyskać...
@ Zbyszekg4 « czw 10:31 pm »
dobranoc! :)
@ Zbyszekg4 « czw 10:31 pm »
już mam kolor swój
@ Zbyszekg4 « czw 10:30 pm »
kolorek mi sie stracił, ale to dlatego że pliki cookies usuwałem
@ Zbyszekg4 « czw 10:29 pm »
@Czekoladowy :  to, co mam (podałem tu), to poważna chyba rzecz bo musiałem się (darmowo) zarejestrować; mają polską stronę... A FB to mi chyba znikł bo nie odświeżałem konta [miałem komunikaty by to zrobić, a nie robiłem] - może tak być?? Ktoś wie?- czy FB usuwa nieaktywne konto?...
@ Czekoladowy « czw 10:16 pm »
@Zbyszekg4 :  ja zawsze polecam ccleaner ale może ten program też jest ok. Myślałem że masz coś w rodzaju jakiegoś boostera (miałem kiedys taki i komputer rzeczywiście przyśpieszyłł... ale jak go usunąłem) ;p
@ Zbyszekg4 « czw 9:00 pm »
Do końca roku ma być ST zrobiony... [ale stopniowo będą gotowe części udostępniane; oczywiście gratis]
@ Zbyszekg4 « czw 8:59 pm »
Właśnie słucham Apokalipsę w tym wydaniu i jestem - jak zawsze - urzeczony tym, co zrobiono!! Super. Polecam: Pobierz - BIBLIA AUDIO superprodukcja http://bibliaaudio.pl/pobierz/ Najlepiej sobie słuchać całego nagrania, pobranego jako całość bo nie ma przerw między rozdziałąmi
@ Zbyszekg4 « czw 8:57 pm »
Gdzieś zaznaczyłaś to polubienie, czy polubiłaś bo słuchasz?
@ kruszynka « czw 8:56 pm »
łot? Biblię audio superprodukcję polubiłam.
@ Zbyszekg4 « czw 8:55 pm »
nie... co to jest? truskawki?
@ kruszynka « czw 8:54 pm »
A zauważyłeś, że coś [polubiłam?
@ Zbyszekg4 « czw 8:54 pm »
bo jestem bierny. obserwuję i należe do pewnej grupy zamkniętej.
@ kruszynka « czw 8:53 pm »
@Zbyszekg4 :  a co ty chcesz oglądac na osi, jak masz ino naście znajomych :P
@ Zbyszekg4 « czw 8:53 pm »
wykasować ten program? I nic podobnego nie radzisz? A inni chwalą sobie (choć nie wszyscy)
@ Zbyszekg4 « czw 8:52 pm »
@Czekoladowy :  tego użyłem: Ashampoo WinOptimizer 2017 14.00.04 - dobreprogramy https://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-W ... 33011.html
@ Zbyszekg4 « czw 8:50 pm »
inna przeglądarka żąda hasła, a jak podaję to nie działa
@ Czekoladowy « czw 8:38 pm »
@Zbyszekg4 :  Może spróbuj wejść na facebooka za pomocą innej przeglądarki. PS: nie polecam programów "optymalizujących" i "przyśpieszających" komputer, zwykle powodują odwrotny efekt :P
@ Zbyszekg4 « czw 8:23 pm »
Zmiana tematu: na facebooku nie wyświetla mi się oś czasu (wiadomości użytkowników). Co to może być? Robiłem dziś czyszczenie i ulepszanie za pomocą programu optymalizującego komputer. Czy to coś mi coś popsuło? Inne strony są ok. Wasz FB działa?
@ Crussing « czw 8:15 pm »
W jakich okolicznościach Izrael zorientuje się, że tym prawdziwym Mesjaszem jest Jeszua?
@ KAAN « czw 8:05 pm »
Odpowiedź biblijna jest taka, że Kościół zostanie zabrany do Pana Jezusa i nie będzie uczestniczył w sądzie wielkiego ucisku.
@ Zbyszekg4 « czw 7:58 pm »
odpowiadam tak, jak to się potocznie postrzega... Odpowiedź biblijna jest inna! I nie śmieję się z niej, a tylko z treści książek i filmów z tej serii "Pozostawieni". Paruzja jest bardzo poważną sprawą, ale też radosną, jednak nie z niej żartuję, a tylko... już pisałem, to wiesz...
@ KAAN « czw 7:54 pm »
Zbyszku odpowiadasz głupio i prześmiewczo nie znając prawdy, a przed uciskiem napkup sobie konserw, przydadzą ci się
@ Zbyszekg4 « czw 7:50 pm »
@Efendi :  nie rób tego bo podpadniesz ciężko KAAN'owi :paluszkiem:
@ Efendi « czw 7:46 pm »
@Zbyszekg4 :  Wyjatkowo musze sie z toba zgodzic.
@ Zbyszekg4 « czw 7:40 pm »
Maranatha!
@ Zbyszekg4 « czw 7:39 pm »
@KAAN   drogi... Odp. na pytanie kolegi... A tak między nami: ogromnie czekam na paruzję Pana Jezusa! :)
@ KAAN « czw 7:38 pm »
Jak chcesz to będziesz w wielkim ucisku, zuważyłem ze Pan Bóg spełnia ludzkie pragnienia.
@ KAAN « czw 7:37 pm »
Zbyszek znowu nadaje swojąpropagandę; pochwycenie Kościoła jest pewne i zbawieni oczekują go z wielką tęsknotą.
@ Zbyszekg4 « czw 7:23 pm »
...nagle poznikają wierni Bogu ludzie: kierowca szkolnego autobusu... pilot odrzutowca... maszynista Pendolino... kucharka w koszarach... - zabierze ich tak nagle do nieba Jezus! A tych, co nie zabierze, czeka wielki ucisk (niektórych nie czeka, bo zginą, gdy na pytanie: czy leci z nami pilot? nie będzie pozytywnej odpowiedzi...)
@ Efendi « czw 6:48 pm »
@Zbyszekg4 :  A jak opisuja? w skrocie
@ Zbyszekg4 « czw 6:33 pm »
St.Florian pisze: a potem do piwicy, żeby czekać podchwycenie XD
na "podchwycenie" to nie czekaj... najwyżej na pochwycenie [a i to nie w takim stylu, jak książki "Pozostawieni" to opisują, bo to kłamliwa literatura...]
@ St.Florian « czw 5:41 pm »
napewno nie smaży się w piekle bo powierzył życie Bogu i został zwiedziony, było dużo wojen i miał bzika na punkcie pokoju, ale czy właściwemu Bogu sie powierzył :p
@ St.Florian « czw 5:40 pm »
Jan Paweł II Ojciec Święty, głowa kościoła, czciciel bożków i posągów, gotowy do stworzenia wspólnej ostrzeganej w Biblie religii. A przecież to taki dobry człowiek
@ St.Florian « czw 5:32 pm »
Fatima - córka Mahometa / matka Jezusa
@ St.Florian « czw 5:32 pm »
hehe, życie to by mogła być bajka fantastyczna, iluminati, płaska ziemia, ehh :sweet:
@ St.Florian « czw 5:31 pm »
a potem do piwicy, żeby czekać podchwycenie XD
@ St.Florian « czw 5:31 pm »
powiem tak, jak w tym roku dojdzie do zamachu na papieza albo po całości na ladacznice babilońską, to idziemy do kościołów głosić prawdziwą ewangelie
@ St.Florian « czw 5:30 pm »
muzułmanie wierzą, że objawiła się tam Fatima i przepowiedziała upadek chrześcijaństwa, a ci sami przygotowują się do świętej wojny :D
@ St.Florian « czw 5:30 pm »
Wiem, że to śmieszne ale od początku roku nie daje mi spokoju, od mojego nawrócenia męczy mnie ta zbierzność faktów
@ Efendi « czw 5:19 pm »
@Norbi :  Bo sie kamufluje ;)
@ Norbi « czw 5:06 pm »
@Efendi :  oj, nie sądziłem,
że jesteś tak młodym chłopcem.... Teoretycznie mógłbyś być moim synem.. Słodko :)
@ Zbyszekg4 « czw 4:08 pm »
komentarz mój :cry:
@ Zbyszekg4 « czw 4:08 pm »
Cytat powyższy z: Objawienia Matki Boskiej - tym dziś zajmą się posłowie. 'Przewidziała największe wydarzenia XX w' http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lowie.html
@ Zbyszekg4 « czw 4:07 pm »
"Przypadająca w 2017 roku setna rocznica objawień fatimskich to wielkie święto promieniujące na cały świat. Uczczenie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej setnej rocznicy objawień fatimskich będzie wymownym aktem, nadającym międzynarodową rangę temu wydarzeniu"
@ St.Florian « czw 2:37 pm »
@ St.Florian « czw 2:26 pm »
jeśli po smierci jest życie to tak właśnie wygląda piekło, pełne cnot i dobroci, przepełnione pustką i cierpieniem :lol-above:
@ St.Florian « czw 2:25 pm »
chciałbym mieć wiecznie 19 lat i chodzić do liceum :sweet:
@ St.Florian « czw 2:25 pm »
ja 21 kończe w lipcu to nie taki równieśnik :D
@ St.Florian « czw 2:06 pm »
Ty masz 20 lat teraz tak?
@ St.Florian « czw 2:06 pm »
Ale zazdroszcze :c
@ Efendi « czw 1:33 pm »
Dopiero co urodziny obchodziłem a tu już dorosłość pełną gęba mnei czeka ;) Bo moja mama dzis dostala konrakt za granicą.
@ St.Florian « czw 1:14 pm »
śniło mi się w nocy, że był zamach pod moim miastem. Małe chłopczyki muzułmanskie latały i strzelali do ludzi z pistoletu. A policja stała i nic nie robiła, nic.. a ludzie konali.. brr :madman:
@ St.Florian « czw 1:11 pm »
dobra wiadomość jest taka, że muslimy atakują bo po brexicie wszystkich ich wypieprzą na zbity pysk
@ St.Florian « czw 1:11 pm »
bez przesady, to tylko poczucie humoru, żadna polityczna prowokacja :/ Ale mój błąd, nie umiem inaczej radzić sobie z tragediami, które się dzieją w Państwie do którego jeżdze pracować
@ jj « śr 10:21 pm »
St.Florian pisze: mowie wam zamach na prezesa pis chcieli tam zrobic.
Jestes sam odpowiedzialny za to, co piszesz na Forum, jednak nie zyczymy sobie tego rodzaju politycznych prowokacji. Za kolejna podobna prowokacje, twoj dostep do Forum zostanie zablokowany.
@ St.Florian « śr 9:23 pm »
mowie wam zamach na prezesa pis chcieli tam zrobic.
@ St.Florian « śr 9:14 pm »
jest zdjęcie zabitego napastnika, to muzułmanin ^^

Who is chatting

Zaloguj się  •  Zarejestruj się