• Tematy

• You do not have permission to post in chat.
@ Zbyszekg4 « pn 5:49 pm »
mnie zapisuje. Tzn. pyta się (w prawym dolnym rogu wyskakuje ramka i tam jest opcja zapisania hasła). Szukaj w ustawieniach
@ wuka « pn 5:48 pm »
na razie się wnerwiam, bo nie mogę ustawić, aby mi hasła automatycznie zapisywało
@ Zbyszekg4 « pn 5:42 pm »
...a potem ten plik możesz pobrać na Slimjet. Ja tam zrobiłem właśnie: na Maxtronie znalazłem opcję zapisania zakładek w pliku HTML, a potem plik pobrałem na Slimjest i mam komplet zakładek!
@ Zbyszekg4 « pn 5:41 pm »
@wuka :  a spróbuj zapisać zakładki z Opery w jakimś pliku - poszukaj w Operze takiej opcji.
@ Zbyszekg4 « pn 5:40 pm »
@wuka :  a ustawiłaś sobie gesty myszy? Gdyby tej opcji tu nie było (jestem do niej nauczony) to bym był zawiedziony... ale jest! :)
@ wuka « pn 5:39 pm »
Jedną wadę zauważyłam. Nie może nic ściągnąć z Opera, a tą ostatnio używałam i mam roboty po czuprynę teraz
@ Zbyszekg4 « pn 5:35 pm »
Chrome też kiedyś próbowałem, ale byłem niezadowolony, jakaś taka "kanciasta" ona jest i wolno mi chodziła. Slimjet jest o wiele lepsza (na razie, i może już tak będzie)
@ Zbyszekg4 « pn 5:34 pm »
@wuka :  mam to samo! :) Naprawdę ta przeglądarka SLIMJET jest fajna! :)
@ wuka « pn 5:33 pm »
Ma i to dużo, to jakby lepsze chrome. Kiedyś używałam chrome, ale mnie zawiodła. Teraz udało się wszystko odzyskać z starego chrome na slimjet.Jestem zdumiona i pozytywnie zaskoczona
@ Zbyszekg4 « pn 5:03 pm »
@Ian :  ta Slimjet ma coś wspólnego z Chrome.
@ Ian « pn 4:25 pm »
google chrome ma te przewage ze po zalogowaniu sie na jakimkolwiek komputerze na konto google, mam dostep do wszystkich ustawien przegladarki. nie tylko zakladki ale tez historie, wtyczki i inne ustawienia
@ Zbyszekg4 « pn 4:05 pm »
Udało sie mi przenieść w całości (kilkoma kliknięciami) całą bazę ulubionych stron z jednej do drugiej przeglądarki, więc usunę Maxthona (dziś wyłączę, usunę jak już będę pewny Slimjet)
@ Zbyszekg4 « pn 4:03 pm »
...bo Slimjet działa mi równie szybko co Maxthon, a nie ma tu tego podejrzenia o szpiegowanie co w Maxthon (oczywiście pewnie coś tam też podglądają, ale przynajmniej nie ma Slimjet takiej złej opinii)
@ Zbyszekg4 « pn 3:44 pm »
Może to i lepiej, że tak wyszło...
@ Zbyszekg4 « pn 3:43 pm »
Wiecie co, o tej przeglądarce Maxthon tyle złego piszą, że przesiadam się na tą: https://www.dobreprogramy.pl/Slimjet,Pr ... 56249.html Udało mi się wszystkie ulubione zakładki przenieść jednym ruchem na tę nową, więc... usuwam Maxthona co by mnie nie szpiegował. Do Wuki też pisałem o tym.
@ Janek « pn 12:15 pm »
Teoria ewolucji a Biblia // ZJEDZ TEN ZWÓJ #5 ~ Mikołaj Kapusta @ https://www.youtube.com/watch?v=6n237hm ... e=youtu.be
@ Zbyszekg4 « pn 7:38 am »
Miłego dnia wszystkim :papa:
@ Zbyszekg4 « pn 7:38 am »
Norbi pisze: @Zbyszekg4 :  podałeś link do programu aktualizującego sterowniki. Skorzystałem i w końcu udało mi się pobrać aktualizację sterownika karty graficznej :D Dzięki!
Proszę bardzo, do usług :) Każdy ma na pewno stare sterowniki, taki program to koryguje i OK!
@ St.Florian « pn 12:48 am »
nie
@ Janek « ndz 11:48 pm »
Jeszcze na dobranoc @ #668- czy PAPIEŻ jest "KRÓLEM NWO" ? - MSW @ https://www.youtube.com/watch?v=voIikkC4Vd4
@ St.Florian « ndz 10:36 pm »
pamietaj :hihi:
ziemia jest płaska
Janek
@ Janek « ndz 10:27 pm »
1-2
ale fart
@ Janek « ndz 10:25 pm »
Ja tylko pytałem :)
@ Rembov « ndz 10:20 pm »
@Janek :  kombinujesz jak koń pod górę aby zrobić ze mnie człowieka, który twierdzi, że Pismo Święte nie jest Słowem Bożym. :D
@ St.Florian « ndz 10:14 pm »
Janek tak
@ St.Florian « ndz 10:14 pm »
niech nasa da konkretne oredzie na ten temat bo to sie w glowie nie miesci ze nie ktorzy naprawde maja płaskie mózgi :sweet:
@ Janek « ndz 10:14 pm »
aha czyli Genezis to jednak słowo ludzkie?skoro nie są to Słowa Boga to co?myśli jakiegoś człowieka (wymysły na temat stworzenia) które upodobało się Bogu dać do Pisma?
@ St.Florian « ndz 10:12 pm »
ta choroba istnieje na calym swiecie
@ St.Florian « ndz 10:12 pm »
przejrzałem sobie instagram NASA
@ St.Florian « ndz 10:11 pm »
dajcie spokoj Bogu, słuchajcie mnie
@ Rembov « ndz 10:10 pm »
A czy ja napisałem, że Bóg podyktował Biblię?
@ Janek « ndz 10:09 pm »
Czyli Bóg sobie sam zaprzeczył?jak mam rozumieć Twoje wywody ? :)
@ Rembov « ndz 10:06 pm »
@Janek :  sprzeczności nadal są, ale nigdy i nigdzie nie napisałem, że "nie jest to Słowo Boże,a wymysły".
@ St.Florian « ndz 9:31 pm »
pomyliliscie sie hehe
@ St.Florian « ndz 9:30 pm »
ziemia ma kształt ROMBU
@ St.Florian « ndz 9:30 pm »
ej słuchajcie płaskoziemcy
@ Norbi « ndz 9:23 pm »
@Zbyszekg4 :  podałeś link do programu aktualizującego sterowniki. Skorzystałem i w końcu udało mi się pobrać aktualizację sterownika karty graficznej :D Dzięki!
@ Janek « ndz 8:42 pm »
Twoje.To Ty widziałeś sprzeczności w ks.Genezis itd :roll:
@ Rembov « ndz 8:36 pm »
Lepiej od ciebie wiem w co wierzę. A tu faktem pozostaje, że nie odpowiedziałeś na pytanie o to, czyje poglądy opisałeś zasłaniając się kpiną, co pokazuje, że sobie je wymyśliłeś.
@ Janek « ndz 8:04 pm »
Sam w to nie wierzysz :)
@ Rembov « ndz 7:57 pm »
Czyli niczyje. Pisałeś sobie a muzom.
@ Janek « ndz 7:55 pm »
wielka tajemnica :)
@ Rembov « ndz 6:33 pm »
Janek pisze: tak jest dwóch tradycji dlatego sobie przeczą i nie jest to Słowo Boże,a wymysły no niech stracę :) ludzi.Skąd ja to znam...
Zastanawiam się czyje poglądy opisujesz.
@ Dzik « ndz 3:54 pm »
Rembov pisze: Urojenia pastuchów? Kto tak uważa? Pierwszy rozdział spisano około X-IX wieku gdzieś w Jerozlolimie, a drugi spisali kapłani około V wieku n.e., a nie "pasterze", czyli ludzie wykształceni.
A to ciekawe wymysły Rembova nie mające nic wspólnego z rzeczywistością sama Septuaginta powstała 280 a 130 rokiem p.n.e. w Aleksandrii https://pl.wikipedia.org/wiki/Septuaginta
@ Janek « ndz 3:43 pm »
tak jest dwóch tradycji dlatego sobie przeczą i nie jest to Słowo Boże,a wymysły no niech stracę :) ludzi.Skąd ja to znam...
@ wuka « ndz 3:42 pm »
Jednak wszystko po angielsku. Podpowiedz mi, Zbyszek, gdzie poustawiać, jeśli w ogóle się da, na polski.
@ Rembov « ndz 3:39 pm »
Urojenia pastuchów? Kto tak uważa? Pierwszy rozdział spisano około X-IX wieku gdzieś w Jerozlolimie, a drugi spisali kapłani około V wieku p.n.e., a nie "pasterze", czyli ludzie wykształceni.
@ Janek « ndz 3:31 pm »
Mój pomysł,podejście do niej jest inne niż Twoje.Np nie uważam genezis za urojenia pastuchów.
@ Rembov « ndz 3:28 pm »
@Janek :  A to już wyłącznie twój pomysł.
@ wuka « ndz 3:25 pm »
Chyba już znalazłam. Zobaczę co z tego wyjdzie.
@ Janek « ndz 3:23 pm »
To było bardzo błyskotliwe z Twojej strony :) idąc Twoją pisaniną,logiką wychodzi na to,że Biblia nie jest prawdą.Jesteś genialny.
@ Rembov « ndz 3:23 pm »
W egzegezie Biblii, prawidłowej oczywiście, trzeba też uwzględniać to, co wiedział i jak myślał człowiek, który daną ksiegę spisywał, a nie bezkrytycznie uznawać, że każde zapisane zdanie jest absolutnie dosłownym opisem na przykład Ziemi.
@ Rembov « ndz 3:21 pm »
Wiesz, wierzyć możesz również w to, że Księzyc jest z sera, ale to nie oznacza od razu, że taka jest prawda. :)
@ Dzik « ndz 3:19 pm »
Wierzę że w Biblii napisali prawdę także o kształcie Ziemi viewtopic.php?f=51&t=15972&start=600
@ wuka « ndz 3:14 pm »
Zbyszek. Czy możesz link podać do tego maxtrona? Ja pobierałam stąd http://www.instalki.pl/programy/pobierz ... Cloud.html i tam jest tylko po angielsku. Nie chcę takiego. A w dodatku trzeba weryfikować i oddzwaniać pod jakiś zagraniczny numer. Nie podoba mi sie to. Chyba, że nie rozumiem. Może napisz pw, bo tu znika szybko, proszę.
@ Janek « ndz 3:10 pm »
O jaki nerwowy :D Rembov nie elektryzuj się tak :P zapomniałeś dodać pełna sprzeczności :D
@ Rembov « ndz 3:08 pm »
Dzik pisze: Zachęcam do pocztania co mówi Biblia o kształcie naszej Ziemi viewtopic.php?f=51&t=15972&start=600
- wbijesz sobie wreszcie do głowy, że Biblia to NIE JEST podręcznik do geografii, a ludzie, którzy ją spisywali, posługiwali się własnymi WYOBRAŻENIAMI, które zamieszczali w tekście?

Who is chatting

offline Norbi 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się