• Tematy

• You do not have permission to post in chat.
@ Zbyszekg4 « wt 7:55 pm »
...ale mam nadziejem, że Twój chop spełnia te warunki, co żem Ci wyżyczył, czyli: co by jej nie bił... co by nie pił... dużo dutków do chałupy znosił... no i lubił ją choć trochę... ;)
@ Zbyszekg4 « wt 7:51 pm »
Veronko, tożeś pojechała po bandzie... ja Ciem już swatał był, a tu takie cuś... :eek:
@ Velure « wt 7:46 pm »
Ojejkuś po prostu taki błyskawiczny, darmowy i skuteczny lifting se fundnęłam :zla: :hideface: :girl_haha:
@ Zbyszekg4 « wt 7:44 pm »
Webinar nt modlitwy: viewtopic.php?f=41&t=16455 zapraszam i tych co mają lat 19 i tych co chcą mieć 119...
@ Zbyszekg4 « wt 7:29 pm »
ale cemu ma tam policzone 19 latek - aż tak się odmładzać? :hihi: Veronko, cóżeś to uczyniła? :)
@ Zbyszekg4 « wt 7:28 pm »
...Efendi spać nie bedzie mug
@ kruszynka « wt 7:26 pm »
@Zbyszekg4 :  no co, przyznała się i poszła. Teraz kilku młodzieńców ociera łzy :P
@ Zbyszekg4 « wt 7:22 pm »
no i poszła se... sie nie dowiem, o co to z tymi rokami jej biega? ktoś wie?
@ Zbyszekg4 « wt 7:21 pm »
osukujesz (w karty) Veronko?!
@ Zbyszekg4 « wt 7:19 pm »
Veronko, jakżesz Wielki Efendi to teoretycznie synalek Twój??? Przeca masz wpisane: wiek 19 roków!! :paluszkiem:
@ kruszynka « wt 7:17 pm »
@Velure :  Ale wieeeesz, nadałby się na zięcia
@ Velure « wt 7:12 pm »
Zbysiu - no cóżeś Ty wypisujesz z tym zamążpójściem haha O matko i córko! Kończ waść, wstydu oszczędź :D A Efendi mógłby być moim synem hahaha
@ Velure « wt 7:10 pm »
@Czekoladowy :  dziekuję za życzenia :)
@ Zbyszekg4 « wt 7:06 pm »
tseba by kogo wyswatać :nerwus: bo wiele roków jus tu siedzim na forumie, a weselicha zadnego nie było (psynajmniej w tym roku) :hihi:
@ Zbyszekg4 « wt 7:04 pm »
...no i Veronke przeca lubisz nieco, nie?... ;)
@ Zbyszekg4 « wt 7:02 pm »
@Efendi :  a ile Ty kawalerze masz latek, co?... ;) chyba nie aż tak ponad 19... Nie pijesz... nie... - no!
@ Efendi « wt 6:07 pm »
ale jak bedziesz brala slub to zapowiedzi tez moge
@ Efendi « wt 6:07 pm »
@Velure :  Ja nekrologi wieszam i kwiaty na pogrzeb
@ Zbyszekg4 « wt 5:57 pm »
Dawajta, pożyczmy naszej Veronce także... dobrego chłopa! - co by jej nie bił... co by nie pił... dużo dutków do chałupy znosił... no i lubił ją choć trochę... ;)
@ Velure « wt 5:52 pm »
Noemi, Kruszynka - dziękuję :) Efendi - cyfry trzeba dodać, podzielić, pomnożyć, zmiksować :P A jednak żeś w diakoni nekrologowej :) :D
@ kruszynka « wt 5:48 pm »
@Velure :  Pomyślności! :)
@ wuka « wt 3:52 pm »
@Efendi :  Szkoda, lubiłam go.
@ Czekoladowy « wt 3:52 pm »
@Velure :  Wszystkiego najlepszego
@ Efendi « wt 3:46 pm »
o Roger Moore umarl
@ Efendi « wt 3:04 pm »
@Velure :  tys taka mloda czy trzeba od tylu czytac?
@ wuka « wt 2:54 pm »
@Ian :  Ja mam z tym problem, ale gdybyś mi wytłumaczył o co chodzi...Na zalukaj.pl teraz można tylko właśnie tak płacić, a ja tego nie rozumiem i nie chce się w jakiś kanał wpuścić :-(
@ Noemi « wt 2:50 pm »
@Velure :  dobroci od Boga i ludzi :)
@ Velure « wt 2:13 pm »
Wuko, Janku, Zbyszku - dziękuję Kochani za życzenia :flower2:
@ Zbyszekg4 « wt 1:54 pm »
odziedziczyłeś wagon bitcoinów i nie wiesz co z nimi począć? Zorganizuj lot orbitalny dla niedowiarków, że Ziemia nasza mateczka to jest jak baba w zaawansowanej ciąży: bardzo okrągła, hejjj... :papa:
@ Zbyszekg4 « wt 1:53 pm »
@Ian :  a dlaczemu pytasz o tę wirtualną walutę (tak?)
@ Zbyszekg4 « wt 1:52 pm »
A toż ja nie wiedział, że Veronka taka młodziutka... nastolatka dopieroż.... Jej, ja to chyba roków 19-tu nie miałem bo... już nie pamiętam ;)
@ Zbyszekg4 « wt 1:51 pm »
@Ian :  ja nie Janie! :)
@ Ian « wt 1:50 pm »
ktos bawi sie w bitcoiny? :)
@ Zbyszekg4 « wt 1:47 pm »
Veronka ma swój dziś bersdej? łał, toż to okazja, co by poświętować, a jej życzyć łagodnego ale bardzo pobożnego przeżywania dalszych dni i lat... - ile ich tam jeszcze da radę wydusić z siebie... :flower2:
@ Janek « wt 1:39 pm »
@Vel,najlepszego..
@ wuka « wt 12:56 pm »
@Efendi :  Może też. Takie z adhd jest czasami nieprzewidywalne....gryzie, kopie,pluje...
@ Efendi « wt 12:55 pm »
@wuka :  Albo o bezpieczenstwo ludzi :D
@ wuka « wt 12:54 pm »
Dziecko w szelkach-smyczy też widziałam. To chyba o bezpieczeństwo chodzi (dziecka).
@ Efendi « wt 12:50 pm »
Ludzie z byle czego sie smieja :) A ja widzialem kobiete z dzieckiem na smyczy... To dopiero pwood do smiechu a nie kot
@ wuka « wt 12:49 pm »
@Efendi :  W Stg. mieszkał lekarz, któy kota na smyczy wyprowadzał. Też się śmiali, ale to był taki rasowy, drogi kot. Ja bym się z ciebie nie śmiała.
@ Efendi « wt 12:46 pm »
Chyba wszyscy ludzie bo mnie palcami wytykali akbym szedl ze skunksem na smyczy :D
@ Efendi « wt 12:46 pm »
i trzeb na smyczy wyprowadzac
@ Efendi « wt 12:45 pm »
no wlasnie skunksy podobno nie smierdza :P Jak sie gruczol im wytnie
@ wuka « wt 12:45 pm »
Nie wnikam. Żadnych surykatek, żadnych skunksów (nawet bez gruczołów), i żadnych ptaków w domu. Smród, smród. Mojej znajomej ojciec miał hopla na punkcie ptaków. Pełno kanarków trzymał. Chyba wolałabym w chlewie jakimś mieszkać niż z nimi.
@ Efendi « wt 12:43 pm »
czytalem o surykatce a znalazlem o skunskie :P tez do dzis nie widzialem. Surykatki odradza sie tezymac w domu bo trzeba im dawac weze do jedzenia :) i smierdza podobno
@ wuka « wt 12:43 pm »
@kruszynka :  Ja też poproszę o zestaw, jak już będziesz Velurce wysyłała, proszę,proszę
@ wuka « wt 12:42 pm »
@Efendi :  Tego nie wiedziałam, co to ludzie nie wymyślą. Mój syn, jak był mały to marzył o kameleonie.
@ Efendi « wt 12:40 pm »
wiecie ze mozna w domu trzymac skunska? Dzi sie dowiedzialem podobo bardo towarzyskie :P I nie smierdza bo wycian im sie gruczol
@ wuka « wt 12:39 pm »
@Velure :  100 lat, 100 lat niech żyje żyje nam :urodziny: :hb: :kwiatki: :loveit:
@ Zbyszekg4 « wt 11:51 am »
Piękna (dla mnie) piosenka z sercem śpiewana i grana: https://youtu.be/LPMQKH1TGbw?t=1
@ Zbyszekg4 « wt 9:24 am »
Powiem chyba obiektywnie: Jeśli Fabian coś przeinacza, to warto mu to wykazać - dla jego dobra: żeby się opamiętał, bo szkodliwe dla innych jest, to gdy ktoś ich w błąd wprowadza... Rembov, co zrobisz z tym opracowaniem, które szykujesz?
@ nadrozd « wt 12:19 am »
Dobranoc
@ Velure « pn 11:16 pm »
Hmm dzisiaj tutaj przeczytałam o śmierci Z. Wodeckiego. A to już działem nekrologów nie zajmuje się Efendi? :P Bo kiedyś jak tylko tu zaglądałam to Efendi obwieszczał na chacie co rusz zgon celebrytów w podeszłym wieku...
@ kruszynka « pn 10:36 pm »
idź już spać :)
@ kruszynka « pn 10:35 pm »
@kruszynka :  ja nie potrzebuję siebie przekonywać, że porzucenia KK było słuszne. Po tym jak narodziłam sie na nowo nie rozumiem innego pojęcia kościoła jak ten, że są nim ci, którzy narodzili sie z ducha. Nigdy nikomu ani sobie nie miałam zamiaru czegos udowadniać
@ kruszynka « pn 10:33 pm »
"bez znaczenia" jest w przypadku rozmowy z osobą, która odrzuca wszystko co nie pochodzi od magisterium
@ Rembov « pn 10:32 pm »
Branoc.
@ Rembov « pn 10:32 pm »
przemyśl to sobie.
@ Rembov « pn 10:31 pm »
Tyle, że w tym przypadku kłamie facet, którego wykłady uznałaś za zgodne z prawda, a to dla ciebie nie do przyjęcia.

Who is chatting

offline syl855 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się