Dzień dobry Pozdrawiam :)

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Sadlor
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 18:36
wyznanie: Inne nie-protestanckie
O mnie: Jestem wierzącym Biblijnie uczniem Pana Jezusa Chrystusa.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Dzień dobry Pozdrawiam :)

Postautor: Sadlor » 20 lut 2022, 18:51

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie wierzących w Boga i Jego nauczanie zawarte w Biblii, szukam społeczności opartej na biblijnych podstawach.
Ostatnie 2 lata wskutek doświadczeń życiowych dały mi się mocno we znaki, ucierpiała też na tym moja wiara szukam ludzi, z którymi można porozmawiać o Bożych sprawach i być może zacząć wspólnie szukać Królestwa Bożego w tych trudnych czasach.
Nie wiem, czy często będę zabierał głos na tym forum, ale próbuję od czegoś zacząć i ufam, że jak Bóg pozwoli uda się zbudować wzajemnie z innymi uczestnikami forum.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry Pozdrawiam :)

Postautor: KAAN » 20 lut 2022, 19:04

Witaj na forum :)
Myślę ze możesz tutaj znaleźć wiele odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości. Ale jak słusznie wskazujesz ważna jest społeczność z wierzącymi, bo bez społeczności bardzo trudno jest wzrastać w wierze. Śmiało zadawaj pytania i zakładaj watki na różne tematy, masz tu wolność byle mieścić się w regulaminie forum do którego przeczytania zachęcam cię mocno.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Eryczek93
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2020, 23:29
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Jestem takim, jakim mnie stworzono.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry Pozdrawiam :)

Postautor: Eryczek93 » 20 lut 2022, 22:26

Dzień dobry :)
https://haslowo.pl/


Jestem jaki jestem.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry Pozdrawiam :)

Postautor: Noemi » 22 lut 2022, 22:08

Witaj na forum Eryczek93 :)


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry Pozdrawiam :)

Postautor: MieczDucha » 08 mar 2022, 19:09

Witaj ... żyj według dwóch przykazań miłości, z całego serca zawierz sprawę Wszechpanującemu PANU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI a ON w swoim czasie, na swój sposób da ci poznać kogoś kto również JEMU służy, idzie wąską drogą pełnienia JEGO woli ... Pamiętaj że nie wszystko złoto co się świeci ... Wszelkich CHRYSTUSOWYCH łask, błogosławieństw ku życiu na chwałę JEGO i OJCA ...



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości