Witam :)

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Pinechas
Posty: 9
Rejestracja: 11 sie 2014, 14:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witam :)

Postautor: Pinechas » 11 sie 2014, 14:58

Witam
Mam na imię Dawid.Od dziecka chodziłem do kościoła Zielonoświątkowego i dopiero szczerze w wieku 21 się nawróciłem a niecały rok później przyjąłem chrzest wiary.Dzięki Bożej łasce trwam w wierze.
Pomyślałem że dobrze by zarejestrować się na tym forum i włączyć się w dyskusje na różne tematy.


Bo Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca

Oddawajmy cześć Bogu tak, jak mu to miłe: z nabożnym SZACUNKIEM i BOJAŹNIĄ
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: MrSponge » 11 sie 2014, 15:11

Witaj! :->

Napisz proszę coś więcej. Czemu nie było wiary u Ciebie? Uczęszczałeś do zboru/szkółki niedzielnej wcześniej i co... Nic? Jak to wyglądało?


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 sie 2014, 15:25

Witaj :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Pinechas
Posty: 9
Rejestracja: 11 sie 2014, 14:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pinechas » 11 sie 2014, 15:58

MrSponge pisze:Witaj! :->

Napisz proszę coś więcej. Czemu nie było wiary u Ciebie? Uczęszczałeś do zboru/szkółki niedzielnej wcześniej i co... Nic? Jak to wyglądało?


Wierzyłem że Bóg istnieje ale żyłem tak jak mi się podobało..bunt jest głupotą młodzieńca..
Do szkółki/różnych spotkań dla młodzieży uczęszczałem, ale zazwyczaj była przemiana na krótką mętę.Dopiero po nowonarodzeniu nastąpił obrót o 180 stopni.


Bo Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca



Oddawajmy cześć Bogu tak, jak mu to miłe: z nabożnym SZACUNKIEM i BOJAŹNIĄ
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 12 sie 2014, 21:54

Witaj :)


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 14 sie 2014, 08:29

Cześć :-)


natnat
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2014, 19:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: natnat » 16 sie 2014, 22:00

Witaj! :) Fajnie, że kolejna młoda osoba odnalazła tą wąską drogę ^_^


Karol
Posty: 1174
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Karol » 19 sie 2014, 15:59

Witaj ;-)



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości