http://forum.protestanci.info/images/smiles/oops.gif NOWY...

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
pilot123
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2008, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: GOLESZÓW
Gender: None specified
Kontaktowanie:

http://forum.protestanci.info/images/smiles/oops.gif NOWY...

Postautor: pilot123 » 03 gru 2008, 23:24

Dobry Wieczór...
Jakoś tak--próbuję już 3-ci raz się określić-ale Nasz" administrator-tak pokierował sprawą-że dopiero po tygodniu prób-zostałem zarestrowany i mogę się w końcu przedstawić...
Jestem Heniek-pilot z Beskidów..Protestant--który miał szansę poznać Pana Jezusa..i zaprosić GO- jakiś czas..temu do swego życia..
Czytając Wasze-niektóre" wyznania-muszę powiedzieć-brak MOCY...
Jestem zwykłym-człowiekiem,który coś w życiu zobaczył,spróbował -i udało się...WARTO ...
Mam na imię HENRYK-,obecnie wędruję zawodowo po europie,Tir-em, podglądając innych- co i jak to robią-w nawiązaniu do aktywnej i duchowej części życia..
Nie zawsze mam dostęp do Wi-Fi...ale-w miarę szans-odpowiem...wymieniając spostrzeżenia...Nie określam tego bezpodstawnie-gdyż miałem tą szansę -i dwukrotnie zostałem UZDROWIONYM... Z POWYPADKOWYCH URAZÓW KRĘGOSŁUPA-ORAZ PUCHLINY WODNEJ-W PRAWYM KOLANIE...za sprawą DZIAŁANIA PABNA JEZUSA-i Jego MOCY>>>
Ale to narazie na tyle... http://forum.protestanci.info/images/sm ... n-wink.gif
Więcej-w perspektywie-zainteresowanymhttp://forum.protestanci.info/images/smiles/eek.gif
Heniek..


Wiem-że jeszcze-żyję dzięki wierze-MOCY-i Łasce Bożej-i za mnie przelanej krwi przez Pana Jezusa. mimo iż śmierć 4 razy zaglądała mi w oczy !!
Garnett
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Garnett » 03 gru 2008, 23:33

Witam :)


Basic
Information
Before
Leaving
Earth
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 04 gru 2008, 00:23

Cześć Heńku :-) Choć przyznam, że nie rozumiem tego o braku mocy ;-)

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Jowi
Posty: 252
Rejestracja: 11 sty 2008, 23:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jowi » 04 gru 2008, 00:31

Hej pilot! (mam nadzieję, że nie od telewizora) ;)


Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 04 gru 2008, 09:50

witamy :)


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 04 gru 2008, 09:54

Witaj
na forum nie ma rejestracji Administracyjnej jest to automatyczne


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 05 gru 2008, 19:36

witaj! :-D


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 05 gru 2008, 20:39

czesc pilotujacy TIRy Henku
o braku mocy tez nie rozumiem
witam Cie serdecznie


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ami » 19 sty 2009, 08:30

pilot123
gdyż miałem tą szansę -i dwukrotnie zostałem UZDROWIONYM... Z POWYPADKOWYCH URAZÓW KRĘGOSŁUPA-ORAZ PUCHLINY WODNEJ-W PRAWYM KOLANIE...za sprawą DZIAŁANIA PANA JEZUSA-i Jego MOCY>>>

Piękne świadectwo działania Pana Jezusa i Jego mocy.

Niech moc,mądrość i łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa, będzie z wami wszystkimi.


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości