Chwała Panu!!!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
bajeczka
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2014, 23:05
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Chwała Panu!!!

Postautor: bajeczka » 08 gru 2014, 10:27

Witajcie !!! Jestem nowo-narodzoną, czy jak kto woli świeżo-nawróconą istotą więc szukam prawdy i wszelkiej "dobrej wiedzy" która pomoże mi zbudować swoją wiarę i życie w wierze na solidnym fundamencie ;-) Mam nadzieję, że lektura i udzielanie się w polemikach na tym forum pomoże mi się zbliżyć do Boga:)

Z Panem Bogiem :flower:


…Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę…
List do Efezjan 2:8
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 08 gru 2014, 11:31

Witaj:) Dobrze, że tu trafiłaś, korzystaj;)


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 08 gru 2014, 13:41

Witaj :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 08 gru 2014, 14:20

bajeczka, Chwala Panu i witaj :)


Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Adalbertus » 08 gru 2014, 18:55

Witaj.


_____________________________________________________________________________
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził... (1. List św. Jana 5.1)
http://www.katowice.kwch.pl
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 08 gru 2014, 20:25

Hej :)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 08 gru 2014, 20:51

Witaj


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 23 sty 2015, 13:06

Witam serdecznie. Szukam faceta na całe życie, nie szukam znajomości, ani przelotnych przygód, ale faceta na całe życie. Pracowitego, który będzie gotowy na związek, i wie czego chcę od życia. I który nie będzie się bał wziąć odpowiedzialność za rodzinę. Bez żadnych chorób, i poważnie myślącego o założeniu rodziny. Mieszkam z rodzicami i mam starszego brata. Ukończyłam 3 letnią Szkołę Zawodową o kierunku pamiątkarz. Pracuje w polsko - niemieckiej Firmie. Zainteresowania: Muzyka, czytanie książek, chodzenie do kina na filmy, o tematyce biblijnej, komediowe, podróże. Za pierwsze zarobione pieniądze poleciałam do ziemi Świętej, z gminą żydowską. I zobaczyłam te miejsca gdzie chodził Pan Jezus ze swoimi uczniami2000 lat temu. Lubie spacer brzegiem morza, góry. 11.01.97. powierzyłam swoje życie Panu Jezusowi Chrystusowi Rzymian 10,9 natomiast 06.04.97,. zawarłam przymierze z Panem. 21.09.2006 na spotkaniu modlitewnym przeżyłam Chrzest w Duchu Świętym w moim sercu zrodziło się gorące pragnienie. Przez moje wnętrze przeszła fala radości, modlę się na językach. Jestem osobą wrażliwą, o radosnym usposobieniu. :heart:


andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 23 sty 2015, 14:27

Witaj Służebnico:)

Ian ma w planach założyć chrześcijański portal randkowy, więc dobrze trafiłaś:)

Jeśli ktoś Ci próbuje wmówić, że trochę za późno zaczęłaś się rozglądać za kandydatem na męża, to mu odpowiem, że nie ma racji. Patrzę na Twój wiek i się uśmiecham. Ja w tym wieku rodziłam pierwszego syna, a wyszłam za mąż rok wcześniej :) Potem urodziłam jeszcze dwoje dzieci, najmłodsze w wieku 42 lat. Bycie mamą w dojrzałym wieku ma swoje uroki. Człowiek nie popełnia tylu błędów wychowawczych, ma może więcej cierpliwości, a i robienia kariery zawodowej nie stawia na pierwszym miejscu, bo już miał czas się wykazać zawodowo.
Ważne jednak,byś w związek wchodziła z pozycji wolnej osoby, a nie związanej emocjonalnie czy też finansowo z rodzicami. Małżeństwo nie może być czymś, co Cię wyzwoli spod hegemonii rodziców, nie?


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 24 sty 2015, 11:31

Tak to prawda. Słowo na dziś Jak młodzieniec może przeżyć życie w czystości? Tylko przestrzegając słów Twoich Psalm 119,9


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 24 sty 2015, 12:08

bajeczka, Służebnica,

Witam obie panie. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 24 sty 2015, 20:38

Służebnica pisze:Bez żadnych chorób.. Jestem osobą wrażliwą, o radosnym usposobieniu. :heart:
Buhahahaaha ! It is real fairy tale. :lmao:


Girion23
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2014, 20:39
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Rzeczpospolita Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Girion23 » 24 sty 2015, 23:11

Fedorowicz pisze:
Służebnica pisze:Bez żadnych chorób.. Jestem osobą wrażliwą, o radosnym usposobieniu. :heart:
Buhahahaaha ! It is real fairy tale. :lmao:


Jak coś jest szybko i tanio, to nigdy nie będzie dobrze. A jak jest dobrze i szybko, to nigdy nie będzie tanio. A jak jest dobrze i tanio, to nigdy nie będzie szybko. :] Wóz, albo przewóz.


Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 26 sty 2015, 17:22

Girion23 pisze:Jak coś jest szybko i tanio, to nigdy nie będzie dobrze. A jak jest dobrze i szybko, to nigdy nie będzie tanio. A jak jest dobrze i tanio, to nigdy nie będzie szybko. :] Wóz, albo przewóz.

Kompletna.. bzdurka. :-D


Awatar użytkownika
anja.seal
Posty: 41
Rejestracja: 17 kwie 2014, 05:41
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wrocław
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: anja.seal » 26 sty 2015, 17:45

Służebnica pisze:Witam serdecznie. Szukam faceta na całe życie, nie szukam znajomości, ani przelotnych przygód, ale faceta na całe życie. Pracowitego, który będzie gotowy na związek, i wie czego chcę od życia. I który nie będzie się bał wziąć odpowiedzialność za rodzinę. Bez żadnych chorób, i poważnie myślącego o założeniu rodziny. Mieszkam z rodzicami i mam starszego brata. Ukończyłam 3 letnią Szkołę Zawodową o kierunku pamiątkarz. Pracuje w polsko - niemieckiej Firmie. Zainteresowania: Muzyka, czytanie książek, chodzenie do kina na filmy, o tematyce biblijnej, komediowe, podróże. Za pierwsze zarobione pieniądze poleciałam do ziemi Świętej, z gminą żydowską. I zobaczyłam te miejsca gdzie chodził Pan Jezus ze swoimi uczniami2000 lat temu. Lubie spacer brzegiem morza, góry. 11.01.97. powierzyłam swoje życie Panu Jezusowi Chrystusowi Rzymian 10,9 natomiast 06.04.97,. zawarłam przymierze z Panem. 21.09.2006 na spotkaniu modlitewnym przeżyłam Chrzest w Duchu Świętym w moim sercu zrodziło się gorące pragnienie. Przez moje wnętrze przeszła fala radości, modlę się na językach. Jestem osobą wrażliwą, o radosnym usposobieniu. :heart:


Służebnico [Agnieszko] bombardujesz kolejną stronę internetową, na której pojawiają się [desperackie w moim odbiorze] Twoje wpisy, że szukasz męża.

" Bez żadnych chorób " - zdaje się, że nie do końca jesteś szczera?



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości