witajcie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Nick
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 20 gru 2014, 21:15

mirka pisze:. A tak to jestes kim bardzo nielojalnym i klamliwym i obludnym osobnikiem

:O

mirka pisze:Bo to nie ja ale Ty jestes tym, ktory afiszuje tajemnice, ktore Ci powierzono.Jestes obrzydliwy w swoich poczynaniach.

:O :O

No nic. Wystarczy tego. Oczerniasz mnie. Zgłaszam.

mirka
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 20 gru 2014, 21:23

Nick, nie oczerniam Cie.To Ty w SB wysypales pozytywiste a teraz sie wypierasz.Dlatego dodam jeszcze ze jestes klamca.Zglaszaj jak najszybciej.

mirka
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 20 gru 2014, 23:50

Nick, zglosiles? Jest ok. Nawet jak dostane karniaka to nic. I tak zniknie za kilka miesiecy. Chce Cie jednak przeprosic i prosic Cie o wybaczenie. Atakuje Cie ale to przeciez Twoje zycie a mnie nic do tego.Bede sie o Ciebie modlic i Cie blogoslawic w Imieniu Pana i przyrzekam Ci wiecej sie z Toba nie klocic.

Nick
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 21 gru 2014, 20:22

mirka pisze:Chce Cie jednak przeprosic i prosic Cie o wybaczenie.

No ok, dobrze...
Tylko proszę, zaprzestań już pisania oszczerstw pod moim adresem.
Jeśli tak bardzo interesuje Cię moja osoba pomimo, że wcale się nie znamy, to ja mimo wszystko jestem gotów z Tobą porozmawiać. Oczywiście prywatnie. Jednak pamiętaj, że rozmowa nie polega na rzucaniu epitetów.

Wróć do „Przedstaw się”