Dezerter wita siostry i braci w wierze

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Dezerter wita siostry i braci w wierze

Postautor: Dezerter » 07 sty 2015, 22:35

Przyszedłem tu do Was by wzrastać w zdrowej wierze i wiedzy o Bogu, Jego Słowie, Jego działaniu dziś pośród nas i w nas.
Jestem katolikiem praktykującym, ale o ekumenicznym nastawieniu, charyzmatycznym zabarwieniu i chrystocentrycznym ukierunkowaniu.
Interesują się historią starożytnego chrześcijaństwa, muzyką, psychologią, religiami i duchowością ogólnie.
Mile widziane zaproszenia-wskazania do ciekawych wątków w temacie moich zainteresowań
szalom


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: MrSponge » 07 sty 2015, 23:11

Witaj.


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Niedźwiadek
Posty: 96
Rejestracja: 28 lis 2014, 22:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niedźwiadek » 07 sty 2015, 23:20

Cześć!


Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 07 sty 2015, 23:20

Witaj. :)


Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 02 lut 2015, 17:19

witaj Dezerter :)

btw, Twój nick ma jakieś szczególne znaczenie? Zwiewasz może z KK ;)


Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 02 lut 2015, 17:23

Ave :)


Im bardziej miękki fotel,

tym trudniej z niego wstać
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 02 lut 2015, 18:00

Witaj Dez :)

Andevi,predzej dezerteruje z innego foruma :D (antybiblijnego)


Awatar użytkownika
Holy Ghost
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2015, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Świat
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Holy Ghost » 02 lut 2015, 22:16

Witaj :-D


Bezwyznaniowy chrześcijanin o protestanckich poglądach/były rzymski katolik

''Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, kłamcę z niego robimy i nie ma w nas Słowa jego.''- 1 list Jana 1:10

''Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach.''-Tupac Amaru Shakur
Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 02 lut 2015, 23:25

Witaj!


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 02 lut 2015, 23:25

Witaj Dezerter


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dezerter » 24 maja 2015, 21:35

andevi pisze:witaj Dezerter :)

btw, Twój nick ma jakieś szczególne znaczenie? Zwiewasz może z KK ;)

Broń mnie Panie Boże - przecież innego Kościoła jak powszechny (katolicki) ;-) nie ma
więc gdzie tu dezerterować :-P
dziękuję wszystkim za przywitanie
Dezerter, bo kiedyś zwiałem w LWP na 13 dni
i uwielbiałem ten zespół:
https://www.youtube.com/watch?v=628g6mZbXKs


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 24 maja 2015, 22:07

witaj Dez, miło Cie tu widzieć ☺


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dezerter wita siostry i braci w wierze

Postautor: KAAN » 28 maja 2015, 13:30

Dezerter pisze:Przyszedłem tu do Was by wzrastać w zdrowej wierze i wiedzy o Bogu, Jego Słowie, Jego działaniu dziś pośród nas i w nas.
Jestem katolikiem praktykującym, ale o ekumenicznym nastawieniu, charyzmatycznym zabarwieniu i chrystocentrycznym ukierunkowaniu.
Interesują się historią starożytnego chrześcijaństwa, muzyką, psychologią, religiami i duchowością ogólnie.
Mile widziane zaproszenia-wskazania do ciekawych wątków w temacie moich zainteresowań
szalom
Miło cię poznać :) , dobrze by było, żeby po pobycie na tym forum z cech jakie wypisałeś została tobie tylko jedna : chrystocentryzm.
Pozdrawiam :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 28 maja 2015, 13:46

Dez, Bog udziela czasem charyzmatów , ale ekumeniczny duch to podstawa chrześcijaństwa,a dokładniej to dążenie ekumeniczne:) Tak trzymać Dez :super:

A przeto upominam was, bracia, w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa, abyście byli zgodni, i by nie było wśród was rozłamów; byście byli jednego ducha i jednej myśli. 11 Doniesiono mi bowiem o was, bracia moi, przez ludzi Chloe7, że zdarzają się między wami spory. 12 Myślę o tym, co każdy z was mówi: «Ja jestem Pawła, a ja Apollosa8; ja jestem Kefasa8, a ja Chrystusa». 13 Czyż Chrystus jest podzielony? Czyż Paweł został za was ukrzyżowany? Czyż w imię Pawła zostaliście ochrzczeni? 14 Dziękuję Bogu, że prócz Kryspusa i Gajusa9 nikogo z was nie ochrzciłem. 15 Nikt przeto nie może powiedzieć, że w imię moje został ochrzczony. 16 Zresztą, prawda, ochrzciłem dom Stefanasa10. Poza tym nie wiem, czym ochrzcił jeszcze kogoś.

To tacy jak Ty , a nie ludzie ktorzy się dzielą i separują we własnej wąskiej grupie,
filozofii pseudobiblijnej, czy teologii,
realizują pragnienie Chrystusa o ktore się modlił :)


Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki ich słowu będą wierzyć we Mnie; 21 aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. 22 I także chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili jedno, tak jak My jedno stanowimy. 23 Ja w nich, a Ty we Mnie! Oby się tak zespolili w jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał i żeś Ty ich umiłował tak, jak Mnie umiłowałeś. 24 Ojcze, chcę, aby także ci, których Mi dałeś, byli ze Mną tam, gdzie Ja jestem, aby widzieli chwałę moją, którą Mi dałeś, bo umiłowałeś Mnie przed założeniem świata. 25 Ojcze sprawiedliwy! Świat Ciebie nie poznał, lecz Ja Ciebie poznałem i oni poznali, żeś Ty Mnie posłał. 26 Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś, w nich była i Ja w nich".


:whistle: :whistle: :whistle:


Bóg z Tobą :angel:


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
aska
Posty: 1618
Rejestracja: 01 kwie 2008, 22:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: aska » 30 maja 2015, 12:32

witaj, widze że mamy blisko :)


Kościół nie tak bardzo Zielonoświątkowy

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości