puk, puk ...

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

puk, puk ...

Postautor: kania » 19 sty 2008, 20:07

dzień dobry, dzień dobry :)
Jestem tu od ponad tygodnia i przepraszam, że jeszcze się nie przedstawiłam. Nieliczni spośród Was mnie znają, ale wszystko przed nami. Mieszkam w centralnej Polsce - mam daleko zarówno do morza co w góry (sama bardziej preferuję jednak wysokości) Kocham Boga i każdego dnia dziękuję Mu że pozwolił mi Siebie poznać.


Salinger
Gender: None specified

Postautor: Salinger » 19 sty 2008, 20:37

Witam serdecznie ... i cieszę się że jesteś ;-)


Awatar użytkownika
Soul Winner
Posty: 171
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Soul Winner » 19 sty 2008, 20:39

Dzień dobry. Obrazek
Również mam daleko zarówno do morza jak i do gór. :roll:


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 sty 2008, 20:48

Ha a ja mieszkam na zielonych wzgozach i do morza mam 2 godziny w kazda strone :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 19 sty 2008, 20:56

Witam, witam, witam :-) Cieszę się, że trafiiłam na to Forum i to wcale nie przypadkiem ;-) Wiele nicków, są mi znajome, musieliśmy 'spotkać' się na innych forach. Liczę na ciekawą dyskusję.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów :-D


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 sty 2008, 21:01

Katarzynka pisze:Witam, witam, witam :-) Cieszę się, że trafiiłam na to Forum i to wcale nie przypadkiem ;-) Wiele nicków, są mi znajome, musieliśmy 'spotkać' się na innych forach. Liczę na ciekawą dyskusję. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów :-D
Witam Adwentystke :) to piewsza osoba twojego wyznani tu :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 19 sty 2008, 21:10

Lash pisze:
Katarzynka pisze:Witam, witam, witam :-) Cieszę się, że trafiiłam na to Forum i to wcale nie przypadkiem ;-) Wiele nicków, są mi znajome, musieliśmy 'spotkać' się na innych forach. Liczę na ciekawą dyskusję. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów :-D
Witam Adwentystke :) to piewsza osoba twojego wyznani tu :)


Zauważyłam :-)


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: puk, puk ...

Postautor: Axanna » 19 sty 2008, 21:31

kania pisze:dzień dobry, dzień dobry :)
Jestem tu od ponad tygodnia i przepraszam, że jeszcze się nie przedstawiłam. Nieliczni spośród Was mnie znają, ale wszystko przed nami. Mieszkam w centralnej Polsce - mam daleko zarówno do morza co w góry (sama bardziej preferuję jednak wysokości) Kocham Boga i każdego dnia dziękuję Mu że pozwolił mi Siebie poznać.

Kania z centralnej Polski, czy my się aby przypadkiem nie znamy? :-D Ja też z centralnej :D


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: puk, puk ...

Postautor: jj » 19 sty 2008, 21:58

kania pisze:dzień dobry, dzień dobry :)
Jestem tu od ponad tygodnia....
Dzien dobry, prosze kani, ale nie wiem kto do kogo musi pukac, bo tu wszyscy od ponad tygodnia... :-)


kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: puk, puk ...

Postautor: kania » 19 sty 2008, 22:27

Axanna pisze:Kania z centralnej Polski, czy my się aby przypadkiem nie znamy? :-D Ja też z centralnej :D

nigdy nic nie wiadomo ...


kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: puk, puk ...

Postautor: kania » 19 sty 2008, 22:31

jj pisze:Dzien dobry, prosze kani, ale nie wiem kto do kogo musi pukac, bo tu wszyscy od ponad tygodnia... :-)

a co? pohałasować nie można? ;D


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: puk, puk ...

Postautor: Axanna » 19 sty 2008, 23:09

kania pisze:nigdy nic nie wiadomo ...

O! tajemniczo jakoś... :nerd:


Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 20 sty 2008, 13:20

Haereticus pisze:Cześć Katarzynka! Dobrze, ze jest ktoś z KADS! :)


Witaj Haereticus :-) Miło mi, że Cię tu spotkałam :)


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości