Witajcie kochani

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Witajcie kochani

Postautor: Samolub » 12 wrz 2015, 22:35

:puppyeyes:

Cześć, bardzo miło mi przywitać się z wami wszystkimi, mam nadzieję że poznam tu wspaniałych ludzi i zawiąże wiele ciekawych znajomości ^_^


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: Noemi » 12 wrz 2015, 22:49

Witaj


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: kruszynka » 12 wrz 2015, 23:15

mam nadzieję że poznam tu wspaniałych ludzi

Masz to jak w dzbanku. ;-)
Witaj.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: fantomik » 12 wrz 2015, 23:25

cześć :)

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: Samolub » 12 wrz 2015, 23:26

Czesc rebelianci ^^"
Czemu dzbanku?
Czy ja wiem :lmao: to nie takie pewne, spojrz co sie dzieje z ludzmi w Polsce... :hihi:


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: kruszynka » 12 wrz 2015, 23:30

Czemu dzbanku?

To z moich ulubionych powiedzeń typu "dowcipy abstrakcyjne". Np "jak piąte koło u wodza"...itp :-)

Czemu rebelianci?


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: fantomik » 12 wrz 2015, 23:35

Samolub pisze:Czesc rebelianci ^^"
Czemu dzbanku?

mi to pasuje -- w bankach nic pewnego nie ma ;) Cypr, hiszpania itd ;) jeszcze w pełni nie są zaimplementowane zalecenia brukselki aby depozyty wchodziły w masę upadłościową banków ale jak będą to w połączeniu z procedurami nadzoru nad upadłością banków (gdzie brukselka będzie mogła przejmować zarząd nad bankiem w "trudnej sytuacji" i np. wymienić jego prawdziwe finanse na całkiem toksyczne zabezpieczenia kredytów albo innego takie) to całe majątki obywateli krajów będą mogły być transferowane do uśmiechniętych panów z monopoly ;) Stąd, dzbanek lepszy :) ewentualnie skarpeta ;)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: Samolub » 12 wrz 2015, 23:45

kruszynka pisze:
Czemu dzbanku?

To z moich ulubionych powiedzeń typu "dowcipy abstrakcyjne". Np "jak piąte koło u wodza"...itp :-)

Czemu rebelianci?


Tak to zrozumiałem, chociaż czasami zastanawiam się czy dobrze coś rozumiem :lmao: Te wszystkie powiedzenia, sugestie, nawet grupy zawodowe maja inne żarty, słownictwo wiec zawsze wole zapytać czy to nie była jakaś aluzja.

Czemu rebelianci? A ktoś tu nie poczuwa się jako rebeliant? To przepraszam :puppyeyes:

mi to pasuje -- w bankach nic pewnego nie ma ;) Cypr, hiszpania itd ;) jeszcze w pełni nie są zaimplementowane zalecenia brukselki aby depozyty wchodziły w masę upadłościową banków ale jak będą to w połączeniu z procedurami nadzoru nad upadłością banków (gdzie brukselka będzie mogła przejmować zarząd nad bankiem w "trudnej sytuacji" i np. wymienić jego prawdziwe finanse na całkiem toksyczne zabezpieczenia kredytów albo innego takie) to całe majątki obywateli krajów będą mogły być transferowane do uśmiechniętych panów z monopoly ;) Stąd, dzbanek lepszy :) ewentualnie skarpeta ;)


Fantomik niczego skrajnego tutaj nie głosisz, to są podstawowe bodzce takie jak chciwość i władza, które kierują przecież każdym człowiekiem na tej planecie, cywilizacja trochę lat sobie liczy.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: konto skasowane » 13 wrz 2015, 08:37

Cześć, miłego surfowania po forum ;-)

[. bez odbioru ]


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: Samolub » 13 wrz 2015, 08:48

dr.sky pisze:Cześć, miłego surfowania po forum ;-)

[. bez odbioru ]


Czemu bez odbioru? ^_^
Tak tak serfuje sobie, dziś postaram się tu spędzić pół niedzieli ^^"
Mam kilka bardzo stresujących spraw w tym tygodniu i muszę całkowicie wyłączyć myślenie, na wyjście z domu do wieczora się nie pokuszę, w nocy nie spałem, a chcę się położyć dopiero na noc, żeby wstać grzecznie w poniedziałek :hihi: więc postanowiłem poświęcić dzień lekturze tego forum, zaraz sprawdzę co tu naskrobaliście rozrabiaki =D

Nie mam kompletnie pomysłu na dzisiejszy dzień, chciałbym sobie o tak na chwilę zatrzymać czas, zniknąć i wrócić za jakiś czas... możliwe do wykonania? :O


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: konto skasowane » 13 wrz 2015, 09:22

Bez odbioru w tym wątku, bo tutaj się tylko witamy ;-) :-D


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: Samolub » 13 wrz 2015, 10:12

dr.sky pisze:Bez odbioru w tym wątku, bo tutaj się tylko witamy ;-) :-D


No włąsnie nie :O
To co mam swój pokój założyć? Na samej teologii nie wyżyje :puppyeyes:


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: konto skasowane » 13 wrz 2015, 10:31

Masz dział Stop teologii lub czat jeszcze gdzie można luźno porozmawiać.
Dobra, idę ogarniać swoją pracę ;-)


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: Samolub » 13 wrz 2015, 10:39

Chodzi ci chyba o shotbox ; )
Ale chyba nie ma takiej zasady, że tu wolno się tylko witać?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie kochani

Postautor: fantomik » 13 wrz 2015, 10:48

Samolub pisze:Chodzi ci chyba o shotbox ; )
Ale chyba nie ma takiej zasady, że tu wolno się tylko witać?

nie ma ;) a w shoutboxie do nikogo nie strzelamy :P :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości