Witajcie!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Pat777
Posty: 68
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:58
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Witajcie!

Postautor: Pat777 » 09 sie 2016, 12:21

Wcześniej znano mnie pod nickiem Mieszko16 ,ale narodziłem się na nowo (szczerze bo poprzednim razem znów wróciłem w odmęty grzechu) ,więc bracia i siostry postanowiłem założyć nowe konto. O i jak ktoś wie to proszę o informacje jak usuwa się konto (chciałem te poprzednie usunąć). Pozdrawiam :-D


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus," 1 Tym 2:5
"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, I odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. 2 Tym 4:3-4
Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Jerzy S. » 10 sie 2016, 01:44

Powaznie?!
Az tak cie przynaglilo?
To ciekawe.
Moze napiszesz kiedys swiadectwo?


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.
ToBe
Posty: 80
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:46
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
O mnie: Gal 5:19, 22-23
2 Kor 13:13
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: ToBe » 10 sie 2016, 08:02

Hej Mieszko,kojarzę Cie z tego nicka... :)
Możesz napisać coś więcej...bo jestem bardzo ciekawa tego ponownego odrodzenia. :)
Konta chyba nie da się usunąć, ale możesz poprosić o ban na to konto...
Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Pat777
Posty: 68
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:58
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Pat777 » 10 sie 2016, 14:24

Po tym jak zacząłem znów grzeszyć poszłem do Pana prawdziwie skruszony i zamiarem pokuty. Moje wcześniejsze "nowo narodzenia" były jak chodzenie do spowiedzi czyli luz i bez skruchy.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus," 1 Tym 2:5
"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, I odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. 2 Tym 4:3-4
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Michał » 10 sie 2016, 14:51

Też tak miałem.
Ale nie da się nawrócić po raz drugi (List do Hebrajczyków). Nie byliśmy nienawróceni, po prostu staliśmy się synami marnotrawnymi.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Pat777
Posty: 68
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:58
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Pat777 » 10 sie 2016, 14:56

Michał pisze:Też tak miałem.
Ale nie da się nawrócić po raz drugi (List do Hebrajczyków). Nie byliśmy nienawróceni, po prostu staliśmy się synami marnotrawnymi.

To akurat wiem


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus," 1 Tym 2:5
"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, I odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. 2 Tym 4:3-4
Awatar użytkownika
Pat777
Posty: 68
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:58
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Pat777 » 10 sie 2016, 14:58

Jerzy S. pisze:Powaznie?!
Az tak cie przynaglilo?
To ciekawe.
Moze napiszesz kiedys swiadectwo?

Kiedyś...


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus," 1 Tym 2:5
"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, I odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. 2 Tym 4:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Samolub » 10 sie 2016, 22:29

Hey


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości