Pozdrawiam Pokojem Bożym

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 mar 2009, 12:20

Axanna pisze:Są równi co do natury, atrybutów i istnienia, tak są Osobami, jak najbardziej. :-)
Wiec nie wiedze problemu aby ciebie zalicza do trynitarian
przy czym to slowo traktuje jako techniczne a nie katolicko - dogmatyczne


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 19 mar 2009, 12:44

Axanna pisze:I proszę nie nazywaj tego "odrzucaniem Boga", bo to tylko odrzucanie wymyślonej przez zepsutych grzechem ludzi doktryny - to nie to samo.


wiesz ze na razie na tym forum najlepiej wychodzi Ci osadzanie innych


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 mar 2009, 12:46

markulus pisze:
Axanna pisze:I proszę nie nazywaj tego "odrzucaniem Boga", bo to tylko odrzucanie wymyślonej przez zepsutych grzechem ludzi doktryny - to nie to samo.

wiesz ze na razie na tym forum najlepiej wychodzi Ci osadzanie innych

Prosze was za wczasu - bo wiem oboje jestescie temperamentni :) - nie pokłóćcie się !!! :) :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 19 mar 2009, 12:50

Elizawieta, przecież wiesz - mam zmienić miejsce zamieszkania, ja ci mówiłam... kiedy tylko nie wiem, już mam dość tego życia na walizkach, ech...

Lashu, skoro nie ma problemu i nie ma przymusu do używania terminu "trojca", to Macha też zalicz do trinitarian - on przecież to samo ci powie - pisał wyżej.

Markulusie, czemu zawsze mi osądzanie imputujesz? Czyż w Twojej Biblii nie piszę dokładnie to samo - że wszyscy są zepsuci? Ja przecież nie wyłamuje się z szeregu - też jestem zepsuta, potrzebuje Ofiary, abym mogła się ostać - Ty nie?


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 19 mar 2009, 13:08

Axanna pisze:Markulusie, czemu zawsze mi osądzanie imputujesz?


na podstawie wypowiedzi budujemy sobie obraz człowieka siedzacego po drugiej stronie netu a na podstawie Twoich wypowiedzi taki obraz mi się wyłania nie traktuj tego zbyt osobiście ot takie moje przemyślenia ;-)


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 19 mar 2009, 13:10

Ellizawieta pisze:markulus nieustannie zachwyca mnie Twój avatarek - chyba namaluję sobie z niego obraz olejny. Jest w nim jakas tajemnica. Jest po prostu piękny :-)

:oops: 8-) jestem zawstydzony :roll:


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 19 mar 2009, 13:12

A mi się wydaje cosik, że jesteś po prostu na mnie za coś cięty... może niechcący uraziłam, czy co... to przepraszam.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 mar 2009, 13:16

Axanna pisze:Elizawieta, przecież wiesz - mam zmienić miejsce zamieszkania, ja ci mówiłam... kiedy tylko nie wiem, już mam dość tego życia na walizkach, ech...

Lashu, skoro nie ma problemu i nie ma przymusu do używania terminu "trojca", to Macha też zalicz do trinitarian - on przecież to samo ci powie - pisał wyżej.

Markulusie, czemu zawsze mi osądzanie imputujesz? Czyż w Twojej Biblii nie piszę dokładnie to samo - że wszyscy są zepsuci? Ja przecież nie wyłamuje się z szeregu - też jestem zepsuta, potrzebuje Ofiary, abym mogła się ostać - Ty nie?
Poeczekam na machebeusza aby nspia to osobicie.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 19 mar 2009, 13:22

Axanna pisze:A mi się wydaje cosik, że jesteś po prostu na mnie za coś cięty... może niechcący uraziłam, czy co... to przepraszam.

niczym mnie nie uraziłaś i daj spokój z tymi przeprosinami bo nie ma za co :-) staram sie na tyle na ile potrafie byc po prostu obiektywny w tym co piszę ale zawsze moge się mylić ;) ot zbudowałem sobie na dzień dzisiejszy taki obraz Twojej osoby bo to mi przebija najbardziej w Twoich wypowiedziach. Nie jestem do Ciebie uprzedzony i wierzę ze ten obraz może ulec zmianie tylko to już nie ode mnie zależy ;)


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 19 mar 2009, 13:27

A to jest przykre, że taki obraz przebija z moich postów, ale dzięki za szczerość... Mam nadzieje, że to się da naprawić, bo naprawdę nie cieszy mnie taka opinia, chociaż chyba nie bezpodstawna, bo ostatnio jakoś nie Ty jeden mi o tym mówisz :-/


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 19 mar 2009, 13:39

Axanna pisze:Mam nadzieje, że to się da naprawić, bo naprawdę nie cieszy mnie taka opinia, chociaż chyba nie bezpodstawna, bo ostatnio jakoś nie Ty jeden mi o tym mówisz :-/

i juz troche ulega zmianie :-D idzie ku lepszemu :-D a tak na marginesie zaimponowałaś mi tą odrobiną szczerości :-P


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości