Pozdrawiam Pokojem Bożym

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 19 mar 2009, 13:43

markulus pisze:
Axanna pisze:Mam nadzieje, że to się da naprawić, bo naprawdę nie cieszy mnie taka opinia, chociaż chyba nie bezpodstawna, bo ostatnio jakoś nie Ty jeden mi o tym mówisz :-/

i juz troche ulega zmianie :-D idzie ku lepszemu :-D a tak na marginesie zaimponowałaś mi tą odrobiną szczerości :-P

:-> :-> to już troszkę mi lepiej :-)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 mar 2009, 13:48

Axanna pisze:
markulus pisze:
Axanna pisze:Mam nadzieje, że to się da naprawić, bo naprawdę nie cieszy mnie taka opinia, chociaż chyba nie bezpodstawna, bo ostatnio jakoś nie Ty jeden mi o tym mówisz :-/

i juz troche ulega zmianie :-D idzie ku lepszemu :-D a tak na marginesie zaimponowałaś mi tą odrobiną szczerości :-P
:-> :-> to już troszkę mi lepiej :-)
:D
Dziei wam za spokojna rozmowe :) :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Machabeusz
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machabeusz » 19 mar 2009, 16:57

Ellizawieta pisze:
Acha, czyli zbawienie z wiary oraz z uczynkow
Jestes w stanie to sprawdzić czy sie zapieram, czy nie ? Czy też wolisz dawac posłch oskarżycielowi Boga i braci naszych?


Nie musisz odpowiadać - to było pytanie retoryczne, Sądze, ze i tak masz z góry ustalone zdanie, wiec odpowiedzi nie oczekuję. A w zielonym Ci do twarzy, niezaleznie od odcienia owej zieleni, Tak jak i wśród zielonswiatkowcow jest wiele odcieni :] MNie natomiast do twarzy jest w czerwonym. Im więcej grzechow, tym więcej łaski.


Mam prośbę...
Czy mogłabyś więcej do mnie nie pisać takim zaczepnym tonem?
Wyciagasz nie dość , że pochopne to i błędne wnioski.


shinna
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2009, 09:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: shinna » 19 mar 2009, 19:57

Witam Machu ciebie serdecznie.My -zielone ludki
musimy trzymać się razem w Panu.

:flower: :flower:


Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 19 mar 2009, 20:02

bry


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Machabeusz
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machabeusz » 19 mar 2009, 20:44

shinna pisze:Witam Machu ciebie serdecznie.My -zielone ludki
musimy trzymać się razem w Panu.

:flower: :flower:


Witaj :-)
Widzę , że już masz ostrzeżenia...
Eh , nie przejmuj się tym za bardzo.
A ten kwiatek dla Ciebie :flower:
:roll:

Fajnie tak być zielonym zielonoświątkowcem. :]


Machabeusz
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machabeusz » 19 mar 2009, 20:47

O ,nie!
Aż pięć ostrzeżeń dostałaś :eek:
Niezła podpadziocha była. Czuję przez skórę , że ktoś zdrowo zgrzytał zębami. :evil: :cenzura: :idiota: :kijemgo: :ban?:


Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 19 mar 2009, 21:23

witaj Mach :)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 20 mar 2009, 09:47

Machabeusz pisze:O ,nie!
Aż pięć ostrzeżeń dostałaś :eek:
Niezła podpadziocha była. Czuję przez skórę , że ktoś zdrowo zgrzytał zębami. :evil: :cenzura: :idiota: :kijemgo: :ban?:
Nikt nie zgrzytał oprócz shinny :-/
3 albo 4 ry razy prosiłem aby stosowała sie do regulaminu. :-/

W dyskusji z Axanną dowiedziałem sie że wierzysz w
Boga Ojca i Boga Syna Boga Ducha Św którzy są osobami i są równi co do atrybutów i istnienia ale nie akceptujesz słowa trójca jako konotacji z katolickim dogmatem

jesli tak to spokojnie dam ci blue kolor.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2009, 12:10 przez Lash, łącznie zmieniany 1 raz.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 20 mar 2009, 10:34

Lash pisze:W dyskusji z Axanną dowiedziałem sie że wierzysz w
Boga Ojca i Boga Syna Boga Ducha Św którzy są osobami i są rózni co do atrybutów i istnienia ale nie akceptujesz słowa trójca jako konotacji z katolickim dogmatem

jesli tak to spokojnie dam ci blue kolor.

Przepraszam, że się wtrącam, ale czy nie popełniłeś literówki, Lashu, pisząc, że są oni "różni" zamiast - równi?


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 20 mar 2009, 12:10

Dziéki - poprawilem


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Machabeusz
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machabeusz » 20 mar 2009, 17:07

Lash pisze:
W dyskusji z Axanną dowiedziałem sie że wierzysz w
Boga Ojca i Boga Syna Boga Ducha Św którzy są osobami i są równi co do atrybutów i istnienia ale nie akceptujesz słowa trójca jako konotacji z katolickim dogmatem

jesli tak to spokojnie dam ci blue kolor.


Spokojnie więc możesz ten kolor mi dać , Lashu. :-)

Mam pewną zasadę.O Trójcy z nikim nie dyskutuję , bo uważam że człowiek i tak nie jest w stanie pojąć istoty Boga i wszelkie próby zamknięcie definicji Boga w dogmacie uważam za błąd. Wierzę , że Bóg jest Jeden i jest nim Ojciec , Syn i Duch Święty. Chyba dobrze wierzę , jak myślisz?

Dyskutuję natomiast z każdym (najczęściej śJ) , co twierdzi że Jezus nie jest Bogiem oraz Duch Święty. Ojca za Boga (dzięki Bogu) każdy wierzący uważa. Eh , długi temat i chyba najtrudniejszy. Mam nadzieję , że nie widzisz we mnie heretyka ani nikt inny z obecnych na tym forum. :-)


Machabeusz
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machabeusz » 21 mar 2009, 15:32

Ellizawieta pisze:Widzisz machu, jak to jest przykro, kiedy człowiek musi tłumaczyc się przed bratem swoim z tego, ze nie jst taki, z a jakiego go uważają. A dlaczego uważają, bo napisał cos takiegho, czego, ktos inny nie zrozumiał.
Jeśli zapytasz mnie czy to jest aluzja do naszych relacji - to odpowiem Ci, TAK - to jest aluzja.
Moze Ciebie nie boli to, że ktoś ma Ciebie za odmieńca, chociż odmieńcem nie jestes.
Mnie to boli - chyba, że jest to heretyk a uczynkami swymi zapiera się Pana Jezusa Chrystusa.


www.pomocduchowa2009.fora.pl
www.fakty-prawda-odpowiedzi.bloog.pl
www.jjp.org.pl


Cóż Tobie mogę odpowiedzieć...
Chyba tylko to:

Łuk. 6:26
26. Biada wam, gdy wszyscy ludzie dobrze o was mówić będą; tak samo bowiem czynili fałszywym prorokom ojcowie ich.
(BW)

Od pseudobraci dostałem już nieraz cięgi i jeśli ktoś mnie uważa za heretyka , to tłumaczyć się z tego będzie przed Panem. Gdy się idzie za Jezusem i wszystko jest super i przychodzi łatwo , to wtedy prawdopodobnie nie idzie się za Jezusem. To szeroka droga jest łatwa , a nie wąska...



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości