Jaki jest Pan Bóg? Czy jest poza czasem?

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
lgwelder
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2016, 17:35
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Jestem przeciwnikiem teorii ewolucji. Interesują mnie bardzo poglądy kreacjonistów amerykańskich. Pozdrawiam :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Jaki jest Pan Bóg? Czy jest poza czasem?

Postautor: lgwelder » 14 wrz 2016, 17:40

Niech będzie pozdrowiony i uwielbiony Jezus Chrystus, jedyny zbawiciel i odkupiciel człowieka :) Moi drodzy mam do Was takie pytanie. Wyjaśnijcie mi, bardzo Was proszę bo nie mogę tego pojąć. Skoro Bóg jest poza czasem, to czy on nie raduje się już razem ze zbawionymi w niebie? Np. ze mną zbawionym w niebie? Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jaki jest Pan Bóg? Czy jest poza czasem?

Postautor: Imperator » 14 wrz 2016, 17:51

Witaj na forum.

Ten temat byl dyskutowany juz na forum kilka razy. Skorzystaj z wyszkukiwarki. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
lgwelder
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2016, 17:35
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Jestem przeciwnikiem teorii ewolucji. Interesują mnie bardzo poglądy kreacjonistów amerykańskich. Pozdrawiam :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jaki jest Pan Bóg? Czy jest poza czasem?

Postautor: lgwelder » 14 wrz 2016, 17:58

Tak ale dokładnie chodzi mi czy ja w Bogu istnieje też poza czasem? W Jego umyśle?


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jaki jest Pan Bóg? Czy jest poza czasem?

Postautor: Imperator » 14 wrz 2016, 18:09

lgwelder pisze:Tak ale dokładnie chodzi mi czy ja w Bogu istnieje też poza czasem? W Jego umyśle?


Zobacz watek, moze tam znajdziesz odpowiedz: viewtopic.php?f=15&t=4027

Skad trafiles na forum i skad zainteresowanie amerykanskim kreacjonizmem?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
lgwelder
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2016, 17:35
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Jestem przeciwnikiem teorii ewolucji. Interesują mnie bardzo poglądy kreacjonistów amerykańskich. Pozdrawiam :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jaki jest Pan Bóg? Czy jest poza czasem?

Postautor: lgwelder » 14 wrz 2016, 18:27

Na forum trafiłem bo nie bardzo rozumiem na czym polega protestantyzm i chciałem się dowiedzieć A zainteresowałem się właśnie przez kreacjonistow którzy w mojej opinii mówią bardzo sensownie Z kolei inni jak tu czytam zupełnie bez sensu Np. czytam po forach, że niby dla KRK Chrystus nie jest jedynym Zbawicielem Interesuje się religiami tylko, ze ja się opieram na faktach, a nie na tym co mi się wydaje o kimś Interesuje mnie prawda jedyna Rozumiecie nie polegająca wątpliwoścom Prawda jest przecież jedna tak jak Bóg jest jeden i jak jeden jest Odkupiciel Wierze, ze jest jeden Kościół i należy do niego każdy kto żyje i szuka prawdy ale jednej nie dla każdego innej



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości