Witajcie :D

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
agnessa
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2017, 06:58
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
O mnie: była katoliczka, optymistka, ekspresyjna, spontaniczna z dystansem do siebie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witajcie :D

Postautor: agnessa » 20 sty 2017, 07:02

Mam na imię Aga, mieszkam w Bielsku-Białej. Mam nadzieję znaleźć tu braci i siostry którzy chcą wcielać w życie Słowo Boże. Mam też nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania o to jak powinnam interpretować Boże Słowo.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie :D

Postautor: Noemi » 20 sty 2017, 08:47

witaj na forum :)


Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witajcie :D

Postautor: Dzik » 22 sty 2017, 16:39

agnessa pisze:Mam nadzieję znaleźć tu braci i siostry którzy chcą wcielać w życie Słowo Boże.

Oczywiście że znajdziesz tych co chcą , takich jest całe mnóstwo, natomiast tych co wcielają to nie wiem czy znajdziesz.
agnessa pisze: Mam też nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania o to jak powinnam interpretować Boże Słowo.

Raczej tutaj nie znajdziesz wszystkich odpowiedzi. Jak wiesz trzeba się modlić i szukać odpowiedzi przede wszystkim w Biblii i czekać na Bożą odpowiedź na modlitwy Wiele odpowiedzi na proste pytania znajdziesz w internecie np na stronie:
https://www.gotquestions.org/polski/
A to forum podobnie jak wiele innych zostało opanowane przez katolickich duchownych, którzy od razu dadzą ci katolicką interpretację jako "jedynie słuszną"...


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie :D

Postautor: KAAN » 23 sty 2017, 10:53

Dziku nie bądź takim pesymistą, katolicy mają swój grajdołek i nie mają wstępu do działów protestanckich. Tam nie śmiecą.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości