Witajcie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Gww15
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2017, 09:35
wyznanie: Agnostyk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witajcie

Postautor: Gww15 » 25 kwie 2017, 10:12

Cześć mam na imię Grzegorz. Od jakiegoś czasu zajmuję się teorią płaskiej Ziemi, a że taki temat pojawił się również na Waszym forum pojawiłem się i ja :-D
Głównie to tam będę się wypowiadał, ale nie wykluczam, że w innych tematach również zabiorę głos ponieważ Biblii trochę łyknąłem z racji mojej 10 - letniej przynależności do organizacji Świadków Jehowy i chociaż jest to już przeszłość - to odcisnęła ona piętno na moim życiu tak duże, że temat ten jest dla mnie cały czas bliski.
To na razie tyle pozdrawiam.


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witajcie

Postautor: Norbi » 25 kwie 2017, 10:21

Witaj :)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie

Postautor: Zbyszekg4 » 25 kwie 2017, 12:40

Witamy Cię tu miło, i oby w zgodzie nam się żyło... [bo różnić się można, ale nie trzeba przy tym mieć złego nastawienia do innych; gdyby było inaczej, to miej wyrozumiałość...]
:)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie

Postautor: Adalbertus » 25 kwie 2017, 21:33

Witaj.


_____________________________________________________________________________
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził... (1. List św. Jana 5.1)
http://www.katowice.kwch.pl
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie

Postautor: KAAN » 26 kwie 2017, 11:53

Witaj :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości