Pożegnanie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pożegnanie

Postautor: Dzik » 30 maja 2017, 21:01

Kochani w związku z zamknięciem przez moderatora KANA tematu:
Płaska Ziemia?:
viewtopic.php?f=51&t=15972&start=1455
KAAN pisze:Jak widać nie masz mertytorycznych argumentów, trolujesz.
Temat zamykam i każdą próbę wznowienia uznam za trolowanie.

I wprowadzeniem cenzury nie tylko na ten temat postanowiłem po kilku latach przebywania na tym forum opuścić je i więcej tu nie wracać.
Właśnie z powodu zachowania KAANA który wszystkim uczestnikom dyskusji zakazał możliwości wypowiedzi na temat płaskiej ziemi bez podania rozsądnej przyczyny i bez możliwości wyjaśnienia tematu do końca.
Poza tym jak wiecie to forum przestało być miejscem spotkań chrześcijan, a stało się miejscem agitacji urzędników watykańskich do ekumenizmu (poprzez robienie wody z mózgu) aby wszyscy protestanci złożyli pokłon papieżowi.
Wiemy także że istnieje wiele innych chrześcijańskich forów,na których nie obowiązuje cenzura. To znaczy, jak ktoś ma inny pogląd, niż moderator to może tam pisać i dyskutować. Tutaj nie może i dlatego postanowiłem więcej tu nie pisać.
Żegnajcie.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: KAAN » 30 maja 2017, 21:10

Żegnaj, trochę cenzury musi być, cenzuruje się kpiny z Pana Boga, trolowanie, rynsztokowy język, a temat płaskiej ziemi został wykorzystany przez 5x do trolowania i wywoływania w użytkownikach forum skrajnie negatywnych uczuć.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Wściekłakoza
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2017, 00:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Wściekłakoza » 30 maja 2017, 21:17

Dobrze Dziku. Ale zawsze jest tak, że odchodzisz, ale po 3-4 miesiącach jednak wracasz.


Pozdrawiam serdecznie Klaudia :)

Selfie z kopyta :D
Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Dzik » 30 maja 2017, 21:21

Temat był rozrywkowy i śmieszny. Czytając go można było sie odstresować po ciężkim dniu pracy i się trochę pośmiać. Poza tym był najbardziej popularny na tym forum. Zamiast się wycofać z dyskusji pozwoliłeś sie niepotrzebnie ponieść emocjom bo podglądy użytkowników w tym temacie nie zgadzały się z twoim poglądem na ten temat, poza tym ja nie zauważyłem aby w tym temacie ktoś kogoś wyzywał ubliżał itd, była rzeczowa , merytoryczna, czasami śmieszna dyskusja. A że nie potrafisz trzymać dystansu do dyskusji wirtualnych i nadmiernie się w nie angażujesz emocjonalnie to temat do przemyślenia dla ciebie. Szkoda że prze twoje takie emocjonalne decyzje wielu wartościowych dyskutantów odeszło, odchodzi i pewnie odejdzie z tego forum.
Wściekłakoza pisze:Dobrze Dziku. Ale zawsze jest tak, że odchodzisz, ale po 3-4 miesiącach jednak wracasz.

Teraz już chyba nie wrócę bo nie rozumiem jak można było od tak sobie zamknąć taki fajny temat. Mam duży dystans emocjonalny do dyskusji wirtualnych ale po takim zachowaniu moderatora to czas się pożegnać z tym forum.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: KAAN » 31 maja 2017, 12:17

Eeee tam fajny temat, głupi jak stołowe nogi, wrócisz Dziku, nie wytrzymasz bez nas :) , nie obrażaj się, czasami trzeba przeciąć wrzód, żeby zaraza nie niszczyła organizmu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Wściekłakoza
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2017, 00:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Wściekłakoza » 02 cze 2017, 17:17

KAAN pisze:Eeee tam fajny temat, głupi jak stołowe nogi, wrócisz Dziku, nie wytrzymasz bez nas :) , nie obrażaj się, czasami trzeba przeciąć wrzód, żeby zaraza nie niszczyła organizmu.

Dokładnie już mówiłam o tym. Zatęskni to wróci. Jak narazie moim zdaniem niech odpocznie od forum i wraca dopiero gdy emocje opadną. Ja tak zrobiłam na innym forum i po 2 tygodniach wróciłam. A też już się żegnałam:) ^_^


Pozdrawiam serdecznie Klaudia :)

Selfie z kopyta :D
Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Dzik » 31 lip 2017, 00:43

No i mieliście racje, emocje opadły i trzeba znowu coś napisać bo demoniczny wpływ obrazu który kochają Polacy i przed którym klęka prezydent Duda daje znać:
viewtopic.php?f=8&t=15944&p=531196#p531196



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości