siema! Jestem Bartek! :)

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Bartas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2017, 17:15
wyznanie: Liberalny Kościół katolicki
O mnie: Jestem katolikiem, ale z tych kręgów dość liberalnych. Od lat pasjonuje mnie wiara protestancka. Czasem odczuwam mentalną przynależność do tego odłamu chrześcijaństwa, choć tradycją ... jestem katolikiem, bo ma ona także swoje piękne aspekty :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

siema! Jestem Bartek! :)

Postautor: Bartas » 14 lip 2017, 17:24

Cześć! Jestem Bartek. Mieszkam w okolicach Poznania. Jestem katolikiem, ale z tych kręgów dość liberalnych. Od lat pasjonuje mnie wiara protestancka. Czasem odczuwam mentalną przynależność do tego odłamu chrześcijaństwa, choć tradycją ... jestem katolikiem, bo ma ona także swoje piękne aspekty :) Interesuję się szeroko pojętą muzyką rockową, sztuką wszelaką taką jak filmy, książki czy teatr :)


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: siema! Jestem Bartek! :)

Postautor: Noemi » 14 lip 2017, 21:26

witaj Bartas:)


Bartas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2017, 17:15
wyznanie: Liberalny Kościół katolicki
O mnie: Jestem katolikiem, ale z tych kręgów dość liberalnych. Od lat pasjonuje mnie wiara protestancka. Czasem odczuwam mentalną przynależność do tego odłamu chrześcijaństwa, choć tradycją ... jestem katolikiem, bo ma ona także swoje piękne aspekty :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: siema! Jestem Bartek! :)

Postautor: Bartas » 15 lip 2017, 08:01

Efendi pisze:Witamy w naszych skromnych progach ;)


Cześć :) Mam nadzieję, że będzie się nam miło i bez agresji rozmawiało, a mam kilka swoich przemyśleń dotyczących życia i wiary :)

Bartas pisze:Jestem katolikiem, ale z tych kręgów dość liberalnych


Efendi pisze:Co to znaczy??


Znaczy to tyle, że w głębokim poważaniu mam zdanie episkopatu w sprawach spraw moralnych. Słucham głosu własnego sumienia i mądrych ludzi. Jestem katolikiem z tradycji, bo są one piękne i pełne uroku. Nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez Pasterki i Wigilijnego Stołu z 12 potrawami czy Świąt Wielkiej Nocy bez koszyczka. Wiem, ze to tylko tradycja nie mająca nic wspólnego z tym, co naprawdę ważne, ale jednak :) Proszę mnie zrozumieć :) To we mnie zostało :)

Doceniam też duchownych katolickich, którzy mają coś innego do powiedzenia, niż to, co im każą przełożeni :) Niestety sa na cenzurowanym i bardzo często wydalani z kapłaństwa :)

Nie chodzę do spowiedzi od trzech lat. To mi nic nie daję. Nasz Pan Jezus Chrystus nie mówi nic o konfesjonałach. To tradycja z IV wieku i niech KRK przestanie kłamać.



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość