Ahoj

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
furty
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2017, 13:27
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Ahoj

Postautor: furty » 18 lip 2017, 20:43

Nie lubię zbyt dużo mówić o sobie, więc na razie tylko się przywitam. Witajcie wszyscy.


Głos Nieważny - mój blog o finansach i przewrotnie rozumianej ludzkiej głupocie.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ahoj

Postautor: KAAN » 19 lip 2017, 09:36

Witaj :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Bartas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2017, 17:15
wyznanie: Liberalny Kościół katolicki
O mnie: Jestem katolikiem, ale z tych kręgów dość liberalnych. Od lat pasjonuje mnie wiara protestancka. Czasem odczuwam mentalną przynależność do tego odłamu chrześcijaństwa, choć tradycją ... jestem katolikiem, bo ma ona także swoje piękne aspekty :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ahoj

Postautor: Bartas » 19 lip 2017, 11:50

Cześć :)
To chociaż powiedz/napisz czy jesteś też masz liberalny stosunek do życia - jak ja ;)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ahoj

Postautor: KAAN » 19 lip 2017, 12:39

Bartas pisze:Cześć :)
To chociaż powiedz/napisz czy jesteś też masz liberalny stosunek do życia - jak ja ;)
Przeciwnie, jestem fundamentalistą :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
furty
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2017, 13:27
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ahoj

Postautor: furty » 19 lip 2017, 20:15

Bartas pisze:
Cześć :)
To chociaż powiedz/napisz czy jesteś też masz liberalny stosunek do życia - jak ja ;)

Przeciwnie, jestem fundamentalistą :)

Aktualnie jestem gdzieś tak po środku szukając swojej drogi :D


Głos Nieważny - mój blog o finansach i przewrotnie rozumianej ludzkiej głupocie.
Bartas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2017, 17:15
wyznanie: Liberalny Kościół katolicki
O mnie: Jestem katolikiem, ale z tych kręgów dość liberalnych. Od lat pasjonuje mnie wiara protestancka. Czasem odczuwam mentalną przynależność do tego odłamu chrześcijaństwa, choć tradycją ... jestem katolikiem, bo ma ona także swoje piękne aspekty :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ahoj

Postautor: Bartas » 21 lip 2017, 14:28

Ja wierzę i wiem, że COŚ TAM JEST i że KTOŚ za mnie cierpiał. Natomiast reszta .... jest dyskusyjna :)
Fanatyzm religijny mówienie drugiemu co ma robić, jak myśleć i postępować jest złe! Jestem zbuntowany na instytucje. Jest tyle obłudy i zakłamania. Co gorsza - wpierniczania się w politykę PiSowską. Biskupi i księża to "eksperci" w każdej dziedzinie życia. Taa, jasne! A gdyby mieli żony jak pastorzy to przestaliby molestować dzieci i gadać takie głupoty!!!


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ahoj

Postautor: KAAN » 21 lip 2017, 18:51

Poznaliśmy twoje poglądy, jest ok, ale dyskusje w tym dziale są niedozwolone, pisz we właściwych działach.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości