Nowy Wita Wszystkich

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
CezaryT1
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2018, 10:42
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Nowy Wita Wszystkich

Postautor: CezaryT1 » 04 sty 2018, 12:21

Witam wszystkich na tym Forum.
Muszę troszkę oswoić się tutaj, to pewnie zagadam we właściwym czasie.
Troszkę o mnie: narodzony na nowo około 25 lat temu, chrzest z KWCH, obecnie bez denominacji i wciąż szukający właściwego Zgromadzenia.
Jestem pełen szacunku do wszystkich denominacji, ale oddany jedynie Prawdzie zawartej w Piśmie Świętym.


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nowy Wita Wszystkich

Postautor: Velure » 04 sty 2018, 15:15

Witaj Czarosławie :cheerleader:


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nowy Wita Wszystkich

Postautor: Noemi » 04 sty 2018, 15:20

witaj na naszym forum :)
CezaryT1 mam prośbe napisz o sobie krótko skąd jesteś jakiego wyznania :)
na pozostałe wątpliwości można założyć nowy temat lub dołączyć do juz istniejącego


CezaryT1
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2018, 10:42
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Nowy Wita Wszystkich

Postautor: CezaryT1 » 05 sty 2018, 07:49

Jak wcześniej pisałem, nie jestem oficjalnie "zrzeszony". Wychowany w rodzinie katolickiej. Znam Zgromadzenia Baptystów, Wolnych Chrześcijan, Zielonoświątkowców, Chrystusowych, Adwentystów. Wszędzie jednak coś jest nie tak. Ze względu na fakt, że uznaję sobotę jako dzień święty, najbliżsi są mi obecnie ADS.
To jednak za mało, abym w 100% utożsamiał się z nimi. Przeszkadzają mi pozabiblijni prorocy i jeszcze kilka innych spraw, np. nauczanie i prowadzenie nabożeństw przez kobiety.
Przyjmuję Pismo Święte takim jakim jest, nie zmieniam i nie dopasowywuję jego treści dla własnej wygody.
Tak więc, pozostaję protestantem/chrześcijaninem bez wpisu do ksiąg zborowych.

W sieci dosyć często szukam artykułów, kazań, opracowań, etc. wspomagających poznanie Biblii, wszystko jednak weryfikuję z jej treścią. W każdym razie, jakoś tak tu trafiłem :)

1 List św. Jana 4,1
"...nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat."


FMarek
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2018, 20:04
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Jestem osobą mającą wiele zastrzeżeń do KK i szukam do zasad wiary postępowania kleru
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Nowy Wita Wszystkich

Postautor: FMarek » 05 sty 2018, 08:12

Mam identyczne odczucia i od dłuższego czasu nie akceptuje „ polityki KRK” wychodząc z kościoła jestem znudzony i zdołowany Wszystko co robię w życiu jest złe Dlatego cały czas szukam a nie mam 20 lat A punktem decydującym były odwiedziny ziemi świętej Taka wszechwładna komercja mnie dobiła I też szukając różnych informacji trafiłem tu Ale w tajemnicy przed żona


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nowy Wita Wszystkich

Postautor: KAAN » 05 sty 2018, 10:45

Witaj CezaryT1 :) .


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
CezaryT1
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2018, 10:42
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Nowy Wita Wszystkich

Postautor: CezaryT1 » 05 sty 2018, 14:42

FMarek pisze: ... Ale w tajemnicy przed żona


Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie;
Ale tego, kto by się mnie zaparł przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie.
BW - Ewangelia św. Mateusza 10 10:32-33



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości