Pokój wam i łaska od Boga Ojca i Pana Jezusa Chrystusa

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Nowe Imię
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2018, 15:45
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Pokój wam i łaska od Boga Ojca i Pana Jezusa Chrystusa

Postautor: Nowe Imię » 24 lut 2018, 16:31

Cześć bracia i siostry,

Już tu kiedyś byłem, ale nie odzyskałem konta (hasła nie pamiętam, a i maila najwyraźniej utraciłem). Pamiętam, że miło mi się w wami dyskutowało (może czasami niepotrzebnie zbyt mocno z obu stron), nawet wyniosłem kilka cennych obserwacji.
Mam na imię Arek, ale za nick przyjąłem Nowe Imię, ponieważ tak zadecydował Jezus.
"Kto ma uszy, niech słucha, co Duch mówi do kościołów: Temu, kto zwycięży, dam jeść z manny ukrytej i dam mu kamyk biały, a na kamyku wypisane nowe imię, którego nikt nie zna oprócz tego, który je otrzymuje" Obj 2:17.

Do zobaczenia w poszczególnych tematach...


https://sobotni.blog/
"Lecz wy nie jesteście w ciele, ale w Duchu, gdyż Duch Boży mieszka w was. A jeśli ktoś nie ma Ducha Chrystusa, ten do niego nie należy" Rz 8:9.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokój wam i łaska od Boga Ojca i Pana Jezusa Chrystusa

Postautor: KAAN » 25 lut 2018, 12:15

Witaj znowu NI :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości