Cześć! Jestem tu nowa

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Kravia
Posty: 102
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:40
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Zbanowano mnie na forum katolickim, może tu mi się bardziej poszczęści
Gender: Female
Kontaktowanie:

Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: Kravia » 25 sie 2019, 20:54

Witam wszystkich! Tak pokrótce, zostałam wychowana w wierze katolickiej, ale mam coraz więcej wątpliwości. Gdy zarejestrowałam się na forum dla katolików, żeby te wątpliwości rozjaśnić, zostałam zbanowana za "obrażanie Kościoła". Mam nadzieję, że tutaj pójdzie mi lepiej! W czasie czytania Biblii nasuwa mi się mnóstwo pytań, i nie mam ich z kim omówić, więc liczę na to, że znajdę tu parę osób chętnych do dyskusji w przyjaznym tonie.


“If we have the truth, it cannot be harmed by investigation. If we have not the truth, it ought to be harmed.” J. Reuben Clark
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: KAAN » 25 sie 2019, 21:02

Witaj na forum :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: Albertus » 25 sie 2019, 21:12

Kravia pisze:Witam wszystkich! Tak pokrótce, zostałam wychowana w wierze katolickiej, ale mam coraz więcej wątpliwości. Gdy zarejestrowałam się na forum dla katolików, żeby te wątpliwości rozjaśnić, zostałam zbanowana za "obrażanie Kościoła". Mam nadzieję, że tutaj pójdzie mi lepiej! W czasie czytania Biblii nasuwa mi się mnóstwo pytań, i nie mam ich z kim omówić, więc liczę na to, że znajdę tu parę osób chętnych do dyskusji w przyjaznym tonie.


Witaj! :)

Zapraszamy do dyskusji.


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Valzer
Posty: 73
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:04
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: Valzer » 25 sie 2019, 22:37

Witaj :)


Łaska Pana Jezusa Chrystusa, miłość Boga i wspólnota Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi. Amen.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: Zbyszekg4 » 26 sie 2019, 10:15

Też się przywitam :)
Abym mógł się wypowiadać - Ty zresztą też - musisz pisać w dziale ogólnodostępnym.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: Noemi » 26 sie 2019, 14:21

Kravia witaj na forum :)


Awatar użytkownika
Magdala
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:26
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: łapię łączność z górą :)
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cześć! Jestem tu nowa

Postautor: Magdala » 27 sie 2019, 21:51

Witaj, ja tez jestem tu od niedawna :)



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości