wita was gargamelus pogromca trolli

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

wita was gargamelus pogromca trolli

Postautor: gargamelus » 30 sty 2008, 10:21

witam was wszystkich !szczególnie Hungryego :-P Nie jestem anonimowym gargamelem, jestem z Giżycka i poluje na trolle w necie :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: wita was gargamelus pogromca trolli

Postautor: Lash » 30 sty 2008, 11:25

gargamelus pisze:witam was wszystkich !szczególnie Hungryego :-P Nie jestem anonimowym gargamelem, jestem z Giżycka i poluje na trolle w necie :-)
To nie na tym forum. Jesli bedziesz urzadzal jakies polowania to dam ci bana. Jesli masz jakies informacje wyslij je do mnie , Eliasza lub do Amina. Narazie my jestesmy za to odpiwedzialni. My podejmiemy decyzje a nie ty.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2008, 11:36 przez Lash, łącznie zmieniany 2 razy.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Admin
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 04 sty 2008, 10:53
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 30 sty 2008, 11:29

Panie gargamelusie. Proszę się zastosować do rady Moderatora. Jak pojawią się nowi moderatorzy to im można też to będzie zgłaszać.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 30 sty 2008, 11:55

Anonimowy Adminie dlaczego nie mogę cię dodać do ignorowanych - nie chciałbym czytać tego co piszesz


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Admin
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 04 sty 2008, 10:53
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 30 sty 2008, 11:59

gargamelus pisze:Anonimowy Adminie dlaczego nie mogę cię dodać do ignorowanych - nie chciałbym czytać tego co piszesz
Bo jestem odpowiedzilny za to forum. Ja też ciebie nie mogę tam dodać. Jeszcze raz będziesz próbował podważyć mój autorytet dostaniesz pkt. karny.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 30 sty 2008, 13:22

będę się starał unikać czytania twoich postów bo mam to na co dzień w domu już wspominałem mam dzieci


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 30 sty 2008, 14:00

To jest wyraźna prowokacja (trolling) :(


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 30 sty 2008, 14:03

gargamelus pisze:Anonimowy Adminie dlaczego nie mogę cię dodać do ignorowanych - nie chciałbym czytać tego co piszesz

Admin pisze:
gargamelus pisze:Anonimowy Adminie dlaczego nie mogę cię dodać do ignorowanych - nie chciałbym czytać tego co piszesz
Bo jestem odpowiedzilny za to forum. Ja też ciebie nie mogę tam dodać. Jeszcze raz będziesz próbował podważyć mój autorytet dostaniesz pkt. karny.

Skazani na siebie :).


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 30 sty 2008, 14:15

Lash pisze:
gargamelus pisze:Anonimowy Adminie dlaczego nie mogę cię dodać do ignorowanych - nie chciałbym czytać tego co piszesz

Admin pisze:
gargamelus pisze:Anonimowy Adminie dlaczego nie mogę cię dodać do ignorowanych - nie chciałbym czytać tego co piszesz
Bo jestem odpowiedzilny za to forum. Ja też ciebie nie mogę tam dodać. Jeszcze raz będziesz próbował podważyć mój autorytet dostaniesz pkt. karny.

Skazani na siebie :).

he-he :lol:


kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kania » 30 sty 2008, 15:50

drażliwy człowieku - cześć ;)


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 30 sty 2008, 17:57

o zauważyłem jednego trolla na waszym forum już go kiedyś banowałem na innych forach dwu krotnie :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości