pa, pa...

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

pa, pa...

Postautor: kania » 05 lut 2008, 19:09

Jak kiedyś się witałam, teraz się pożegnam. Życzę owocnego rozważania. Bądźcie otwarci na siebie na wzajem i z Miłością niech jeden nikt nie wywyższa się ponad drugiego :)
Dziękuję za wszystko, a co złego - to nie ja ;-)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 05 lut 2008, 20:56

Wzajemnie Kaniu.
Niech dobry Bóg zawsze Cię prowadzi!

Pozdrawiam,
f.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 06 lut 2008, 13:55

żegnaj pa pa


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
armagedon
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2008, 22:37
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Wrocław
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: armagedon » 06 lut 2008, 13:55

Choć jestem protestantem i czuję się protestantem to muszę zaprotestować przeciwko dyskryminacji mojego wyznania wiary. Po ostatnim poście moderatora zrozumiałem że to forum jest nieprzyjazne dla innych protestantów. Nie rozumiem dlaczego ja jako protestant mam zakaz poruszania się po forum bo grozi mi się zbanowaniem.
Kto odgórnie tworzy takie regułki które ja niby mam nie spełniać. U Świadków Lash pisał że jest CK a na tym forum wytyczne są od KC. Zamiana tylko literek. Nie podjęto się ze mną jak na razie żadnej merytorycznej dyskusji a próbuje się mnie zepchnąć do jakiegoś getta jako nie-protestanta.
Czy ja jestem katolikiem ? Nie jestem bo nie wierzę w katolickie dogmaty.
Katolickie fora chyba są bardziej przyjazne niż to.
Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego forum. Niech się niektórzy zastanowią bo może są protestantami ale nie są chrześcijanami.
Na razie tyle, pełny rozgoryczenia Arni. :-|

Ps. Na innych forach nie omieszkam wspomnieć o ''ciepłym'' przyjęciu wśród protestantów
innego protestanta.

Jesus ist mein Herr und Retter.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2008, 14:13 przez armagedon, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 06 lut 2008, 14:05

armagedon nie bierz sobie do głowy :mrgreen:


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 06 lut 2008, 14:09

armagedon pisze: Choć jestem protestantem i czuję się protestantem to muszę zaprotestować przeciwko dyskryminacji mojego wyznania wiary. Po ostatnim poście moderatora zrozumiałem że to forum jest nieprzyjazne dla innych protestantów.
protestant to osoba zdefiniowana w regulaminie forum.
armagedon pisze: Nie rozumiem dlaczego ja jako protestant mam zakaz poruszania się po forum bo grozi mi się zbanowaniem.
protestant to osoba zdefiniowana w regulaminie forum.
armagedon pisze:
Kto odgórnie tworzy takie regułki które ja niby mam nie spełniać. U Świadków Lash pisał że jest CK a na tym forum wytyczne są od KC.
U Świadków Lash pisał ??? CK???? Nie rozumie o co chodzi?
armagedon pisze: Zamiana tylko literek. Nie podjęto się ze mną jak na razie żadnej merytorycznej dyskusji a próbuje się mnie zepchnąć do jakiegoś getta jako nie-protestanta.
nikt cie nie spycha do getta. Jest deklaracja na tym forum ktora wypelniles.
armagedon pisze: Czy ja jestem katolikiem ? Nie jestem bo nie wierzę w katolickie dogmaty. Katolickie fora chyba są bardziej przyjazne niż to.
Czy czekaja na ciebie z otwrtymi ramionami ? Jesli jestes w stanie udowodnic ze twoja wiara miesci sei w regulaminowym steirdzeniu to Ok . Tak samo mial chyba mosze
armagedon pisze: Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego forum. Niech się niektórzy zastanowią bo może są protestantami ale nie są chrześcijanami. Na razie tyle, pełny rozgoryczenia Arni. :-|
Szkoda ze Do mnie ANI RAZU NIE NAPISALES! mozesz tez do Admina
armagedon pisze:
Ps. Na innych forach nie omieszkam wspomnieć o ''ciepłym'' przyjęciu wśród protestantów
innego protestanta. Jesus ist mein Herr und Retter.
Ciekawe czy czytales Regulamin Forum.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 06 lut 2008, 15:41

Haereticus pisze:
Lash pisze:
armagedon pisze:
Ps. Na innych forach nie omieszkam wspomnieć o ''ciepłym'' przyjęciu wśród protestantów
innego protestanta. Jesus ist mein Herr und Retter.
Ciekawe czy czytales Regulamin Forum.
A czy nie wydaje Ci się, że to zabrzmiało jak... groźba. :-|
Wiesz naprawde jesli ktos mnie zna z "forumow" czy w realu i da wiare takim pogloskom to coz .... szkoda mi go :(.

Kto mnie kocha i zna mnie wie jaki jestem :) :D :D :D :D :D :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kania » 06 lut 2008, 19:44

Haereticus pisze:Ej, czemu znikasz?

Bo mam zbyt mało czasu :(


Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 07 lut 2008, 14:51

no właśnie. ja od soboty też będę musiała się ulotnić na 10 tygodni, ale się nie żegnam, bo wiem, że pewnie wpadnę tutaj gdzieś po drodze :)


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 07 lut 2008, 14:59

julaine pisze:no właśnie. ja od soboty też będę musiała się ulotnić na 10 tygodni, ale się nie żegnam, bo wiem, że pewnie wpadnę tutaj gdzieś po drodze :)
znowu zagranica?


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości