czas sie pozegnac

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 24 kwie 2010, 13:36

agnieszkas pisze:a Ciebie fantomiku juz ktos odwiedzal ?

Powiedzmy, że znam kilka osób, dla których takie odwiedziny nie były miłe. (niezwiązane z tym forum oczywiście)
agnieszkas pisze:przeciez przy okazji katastrofy w Smolensku, mowilismy , ze Bog ma wszystko pod kontrola, co oczywiscie nie znaczy, ze mamy wystawiac tu swoje lub czyjes prywatne dane.

Ale Boga nie ma sensu kusić ;) Dlatego też i dom zamykasz zapewne na klucz jak wychodzisz (albo jak się kładziesz spać).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 13:40

Tak zamykam sie na 3 spusty nawet, ale mysle, ze Hardi ma racje, ze na odwiedziny z powodu forum to rzeczywiscie trzeba sobie jakos "zasluzyc".


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 24 kwie 2010, 13:41

fantomik, to byly odwiedziny przez osoby z rosyjskim akcentem :?: ;)

ps. taki zarcik :mrgreen:


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 24 kwie 2010, 13:47

agnieszkas pisze:ale mysle, ze Hardi ma racje, ze na odwiedziny z powodu forum to rzeczywiscie trzeba sobie jakos "zasluzyc".

Więc już Cię wyprowadzam z błędu :)
Otóż okazało się, że ta osoba leczy się na schizofrenię paranoidalną (sam o tym pisał na forum).
Więc jeszcze raz powtórzę--- nigdy nie wiesz, czy pod nickiem nie kryje się jakiś "psychol", któremu można "zasłużyć się" dosłownie wszystkim.


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 13:52

Norbi pisze:Więc już Cię wyprowadzam z błędu :)


Dziekuje Ci, moj Ty aniele strozu. :)

;)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 24 kwie 2010, 13:57

agnieszkas pisze:Tak zamykam sie na 3 spusty nawet, ale mysle, ze Hardi ma racje, ze na odwiedziny z powodu forum to rzeczywiscie trzeba sobie jakos "zasluzyc".

Pomyśl troszkę -- co pisanym tekstem musiałbym do Ciebie napisać aby sobie "zasłużyć" na takie niemiłe odwiedziny? Czy oby przypadkiem powodu "odwiedzin" nie szukasz nie w tym człowieku, w którym należy?

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 14:03

fantomik pisze:
agnieszkas pisze:Tak zamykam sie na 3 spusty nawet, ale mysle, ze Hardi ma racje, ze na odwiedziny z powodu forum to rzeczywiscie trzeba sobie jakos "zasluzyc".

Pomyśl troszkę -- co pisanym tekstem musiałbym do Ciebie napisać aby sobie "zasłużyć" na takie niemiłe odwiedziny? Czy oby przypadkiem powodu "odwiedzin" nie szukasz nie w tym człowieku, w którym należy?

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


:O fantomiku, nie rozumiem o czym piszesz.
Widzialam na NK jak katolicy bluznili niewierzacym, wyzywali ich, a tamci grozili odwiedzinami, wiec takie "zasluzenie sobie" mialam na mysli.


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 14:06

a ludzi chorych jest wielu wokol nas i nawet sobie chyba sprawy nie zdajemy, ze moze im sie nawet nasz cichy chod nie podoba.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 24 kwie 2010, 14:23

agnieszkas pisze:[...] :O fantomiku, nie rozumiem o czym piszesz.
Widzialam na NK jak katolicy bluznili niewierzacym, wyzywali ich, a tamci grozili odwiedzinami, wiec takie "zasluzenie sobie" mialam na mysli.

Czy "dorosły" (tj. dojrzały emocjonalnie) człowiek nawet gdy go ktoś powyzywa skłoni się do takich "odwiedzin"? O to mi chodziło :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 14:28

Norbi pisze:....
Więc jeszcze raz powtórzę--- nigdy nie wiesz, czy pod nickiem nie kryje się jakiś "psychol", któremu można "zasłużyć się" dosłownie wszystkim.


wlasciwie to masz racje i wcale nie musi byc to psychol, bo gdy tylko odezwalam sie tu, to jedna siostra naskoczyla na mnie, ze obrazam innych, pozniej drugi brat, ze cos insynuuje i klamie, wczoraj nastepna siostra, ze mam cos przeciwko reformowanym, a teraz fantomik, pisze cos czego nie rozumiem. :-/

Rzeczywiscie nie tylko nie nalezy podawac danych, ale nawet nie odzywac sie, bo niewiadomo kumu sie na odcisk nadepnie, ja wysiadam. :-/


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 24 kwie 2010, 14:44

agnieszkas pisze:[...]Rzeczywiscie nie tylko nie nalezy podawac danych, ale nawet nie odzywac sie, bo niewiadomo kumu sie na odcisk nadepnie, ja wysiadam. :-/

E tam ;) Odzywać się jak najbardziej :) A to, że fantomik pisze niezrozumiale to problem fantomika :) Chodziło mi Siostrzyczo o to, że jak ktoś się wybiera na takie "odwiedziny" to świadczy to przede wszystkim o jego problemie (Norbi nazwał to dość dobitnie ale to wcale nie musi być aż tak wielki problem), a to co napisała mu jakaś inna osoba jest według mnie tylko sposobnością, która ten problem ukazała. Po prostu uważam, że emocjonalnie dojrzały człowiek na coś takiego się nie poweźmie bez względu jak bardzo ktoś by go kłamliwie obraził via internet.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 24 kwie 2010, 14:45

agnieszkas pisze:
Norbi pisze:....
Więc jeszcze raz powtórzę--- nigdy nie wiesz, czy pod nickiem nie kryje się jakiś "psychol", któremu można "zasłużyć się" dosłownie wszystkim.


wlasciwie to masz racje i wcale nie musi byc to psychol, bo gdy tylko odezwalam sie tu, to jedna siostra naskoczyla na mnie, ze obrazam innych, pozniej drugi brat, ze cos insynuuje i klamie, wczoraj nastepna siostra, ze mam cos przeciwko reformowanym, a teraz fantomik, pisze cos czego nie rozumiem. :-/


Prz 27:17 Bw "Żelazo ostrzy się żelazem, a zachowanie swojego bliźniego wygładza człowiek."

agnieszkas pisze:ja wysiadam. :-/

A tam... Dopiero wsiadłaś... Pierwszy kryzys po napisaniu 100 postów to i tak niezły wynik :lol:
Pamiętaj, że to tylko forum jest- internet :)


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 14:56

Norbi pisze:
agnieszkas pisze:
Norbi pisze:....
Więc jeszcze raz powtórzę--- nigdy nie wiesz, czy pod nickiem nie kryje się jakiś "psychol", któremu można "zasłużyć się" dosłownie wszystkim.


wlasciwie to masz racje i wcale nie musi byc to psychol, bo gdy tylko odezwalam sie tu, to jedna siostra naskoczyla na mnie, ze obrazam innych, pozniej drugi brat, ze cos insynuuje i klamie, wczoraj nastepna siostra, ze mam cos przeciwko reformowanym, a teraz fantomik, pisze cos czego nie rozumiem. :-/


Prz 27:17 Bw "Żelazo ostrzy się żelazem, a zachowanie swojego bliźniego wygładza człowiek."


wlasnie sie naostrzam :lol:

agnieszkas pisze:ja wysiadam. :-/

A tam... Dopiero wsiadłaś... Pierwszy kryzys po napisaniu 100 postów to i tak niezły wynik :lol:
Pamiętaj, że to tylko forum jest- internet :)[/quote]

pamietam, ze to forum i psychole moga mnie odwiedzic :puppyeyes:


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 24 kwie 2010, 15:00

fantomik pisze:
agnieszkas pisze:[...]Rzeczywiscie nie tylko nie nalezy podawac danych, ale nawet nie odzywac sie, bo niewiadomo kumu sie na odcisk nadepnie, ja wysiadam. :-/

E tam ;) Odzywać się jak najbardziej :) A to, że fantomik pisze niezrozumiale to problem fantomika :) Chodziło mi Siostrzyczo o to, że jak ktoś się wybiera na takie "odwiedziny" to świadczy to przede wszystkim o jego problemie (Norbi nazwał to dość dobitnie ale to wcale nie musi być aż tak wielki problem), a to co napisała mu jakaś inna osoba jest według mnie tylko sposobnością, która ten problem ukazała. Po prostu uważam, że emocjonalnie dojrzały człowiek na coś takiego się nie poweźmie bez względu jak bardzo ktoś by go kłamliwie obraził via internet.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


no ale to tez jest w Bozych rekach.
Ja Cie nie odwiedze gdybys mnie nawet zaprosil na kawe :puppyeyes: , tym bardziej gdybys mi naublizal. :lol:


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 24 kwie 2010, 15:01

agnieszkas pisze:Ja Cie nie odwiedze gdybys mnie nawet zaprosil na kawe :puppyeyes:

no popatrz :lol:



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości