Witam ponownie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Jakwoj
Posty: 139
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jakwoj » 20 cze 2011, 00:08

Pomyłka w piśmie. :) Przepraszam. :( Jestem trochę zmęczony.


"Człowiek jest samotny, pozostawiony samemu sobie."- Jean-Paul Sartre
Jakwoj
Posty: 139
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jakwoj » 20 cze 2011, 00:10

Po prostu przestaw i nie krzycz na mnie, a po drugie.. słyszałaś Ty o tych chociażby dwóch wojnach ? :)


"Człowiek jest samotny, pozostawiony samemu sobie."- Jean-Paul Sartre
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 20 cze 2011, 11:39

Jakwoj pisze:Błąd drogi Kamilu M.
Mój szacunek objawia się tym, że go nie obrazam.

Bo może akurat "przypadkiem" jednak jest Bogiem i by się mogło to Mu nie spodobać? ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Jakwoj
Posty: 139
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jakwoj » 20 cze 2011, 15:08

fantomik pisze:
Jakwoj pisze:Błąd drogi Kamilu M.
Mój szacunek objawia się tym, że go nie obrazam.

Bo może akurat "przypadkiem" jednak jest Bogiem i by się mogło to Mu nie spodobać? ;)


Ale co? :)


"Człowiek jest samotny, pozostawiony samemu sobie."- Jean-Paul Sartre
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 20 cze 2011, 19:50

Oj Jakwoj, masz 18 lat i myślisz że jesteś mądry. Pewien znajomy pastor niedawno powiedział, że mając 23 lata czuł, że ma dużą wiedzę. Wychował się w protestanckiej rodzinie, uczył się w znanym seminarium w USA i będąc tak młodym został misjonarzem. Teraz ma ok. 35 lat i rozumie jak był wtedy głupi myśląc tak i jak mało miał i ma nadal tej wiedzy. BTW: to jeden z najmądrzejszych ludzi jakich poznałem..
Jakwoj pisze:Mój szacunek objawia się tym, że go nie obrazam.

Problem w tym, że nie masz do niego szacunku - obrażasz Go mówiąc, że nie jest Bogiem.

a to zdanie
Jakwoj pisze:Kto żyje tak, jak mówił Jezus? Nikt. Po prostu nikt.
pokazuje że nie rozumiesz i nigdy nie rozumiałeś nawet PODSTAW wiary chrześcijańskiej.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 20 cze 2011, 22:08

Cześć Jakowj, co za dziwne rzeczy się dzieją. Sam niedawno zacząłem ponownie tutaj zaglądać, później wpadła Towarzysz a teraz Ty. :) Ciekawe kiedy Hae się odezwie. :P

Miłego pisania... :)


Awatar użytkownika
towarzysz
Posty: 452
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: towarzysz » 20 cze 2011, 23:54

Yarpen wrócił :D
Terebint....super, że też czasem zaglądasz :)
Pozdrtawiam


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 28 cze 2011, 16:15

Jakwoj pisze:
fantomik pisze:
Jakwoj pisze:Błąd drogi Kamilu M.
Mój szacunek objawia się tym, że go nie obrazam.

Bo może akurat "przypadkiem" jednak jest Bogiem i by się mogło to Mu nie spodobać? ;)


Ale co? :)

Obrażanie. Podałem prawdopodobny powód dla którego nie obrażasz Chrystusa ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości