Pozdrawiam

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 30 maja 2012, 09:32

Obserwatorku

http://forum.protestanci.info/viewforum.php?f=19

Pięć minut czytania i masz "pełnię wiedzy" ;)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Obserwatorek
Posty: 4675
Rejestracja: 11 maja 2012, 11:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Obserwatorek » 30 maja 2012, 11:05

Alkhilion pisze:
Obserwatorek pisze:"Doswiadczwenie podpowiada, ze to moze byc jego ostatnia wizyta na forum, nie warto marnowac tego czasu."

A jednak marnujesz czas.


Bo to nie była ostatnia wizyta.

Obserwatorek pisze:Zgłoś zaraz piąty i bedziesz miał mnie z głowy.


Znowu napiszesz coś w stylu "Pewnie też przyłozyłaś rączkę do mych ostrzeżeń, co?", albo:

Obserwatorek pisze:Toć fobia to Wasza! Zielonoświątkowa?
Obserwatorek pisze:Nie jestem tak obszczekany jak Ty. Tyś stary lis tu. Sam tytuł Lorda czyli Pana coś mówi.
Obserwatorek pisze:Daleko nie zajadą, choćby byli z K. Zielonoświatkowego i pajacyki sobie podpinali jako podpisy


To nie omieszkam.


Cieszę się, że jesteś tak wnikliwym czytelnikiem moich postów.
Ja sobie nie zawracam głowy postami osób które mnie ani nie grzeją ani nie ziębią.


Obserwatorek
Posty: 4675
Rejestracja: 11 maja 2012, 11:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Obserwatorek » 03 cze 2012, 20:03

Dziś miałem zakończyć udział w forum, jak zapowiedziałem, ale jeszcze co najmniej 3 tematy się pojawiły, więc obecność się wydłuża.

Na jutro mariologia, bo macie bracia protestanci duże braki:

Czy „Matka Pana” (Łk 1:43) jest Matką Bożą?

Później coś o Maryi Królowej i o Eucharystii, bo też macie bardzo prymitywne spojrzenie na
nasze rozumienie słów Jezusa o Jego Ciele i Krwi.


albercik
Posty: 1917
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:03
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: albercik » 03 cze 2012, 20:12

Obserwatorek pisze:Czy „Matka Pana” (Łk 1:43) jest Matką Bożą?

.

Oczywiście że jest. Kto uważa inaczej ten jest nestorianem.Ja kiedyś pisałem o tym.


od grudnia 2013 stałem się członkiem KEA. Moje starsze wpisy wynikały z poszukiwań i należy uważać je za nieaktualne
Obserwatorek
Posty: 4675
Rejestracja: 11 maja 2012, 11:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Obserwatorek » 04 cze 2012, 21:33

Właściwie ku uciesze wielu protestantów to już dziś pożegna Was niechciany trol (jak mnie tu określano).

Jutro rano wstawię tylko ostatni temacik:

Czy Maryja może być nazywana Królową?

No to do zobaczenia!
Jak będę miał coś ciekawego, to odezwę się w przyszłości.
Dziękuję za miłą i momentami ostrą współpracę. :kiss:


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 06 cze 2012, 12:56

Twoje bełkotliwe wpisy zostaną na świdectwo tego jak niemadre są twierdzenia niektórych katolików :/


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości