Witam!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Ziggy Stardust
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2012, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witam!

Postautor: Ziggy Stardust » 01 wrz 2012, 13:26

Witam Was wszystkich!
Jestem katolikiem żyjącym od dawna z dala od Pana Boga ( w sensie: "nie rozwijającym swej wiary"), dla którego praktyki religijne od dawna mają charakter raczej kultywowania tradycji aniżeli rzeczywistego zbliżenia do Stwórcy.
Zawsze wierzyłem i wierzę w Jego istnienie, lecz z coraz głębszym poczuciem, że tak ja jak i mój Kościół jesteśmy daleko nauki Chrystusa ..
Niedawno po raz pierwszy w życiu zetknąłem się z Ewangelikami - poznaliśmy bardzo sympatyczną rodzinę Baptystów . Sporo rozmawialiśmy o Bogu, wierze, religii i sposobie ich pojmowania.
Wewnętrznie czuję, że ich sposób pojmowania Boga i "bycia chrześcijaninem" jest mi bliski.
Dużo bliższy niż dotychczas mi znany.
Nie wiem jeszcze w którym kierunku pójdę.
Nie wiem czy zmienię wyznanie, czy może raczej sposób myślenia i imo wszystko znajdę Boga w KRK.
Wiem, że muszę na razie poszukuję, chcę dużo czytać i poznawać...
Dlatego tu jestem...
Pozdrawiam Was Wszystkich..


Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 01 wrz 2012, 13:30

witaj serdecznie:) mam nadzieję, że znajdziesz tu dla siebie wsparcie i bratnie dusze
pozdrawiam

Kasia


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 01 wrz 2012, 14:58

Witaj :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 01 wrz 2012, 15:20

Ziggy Stardust, witaj :)


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
Awatar użytkownika
Grzegorz97
Posty: 163
Rejestracja: 15 cze 2012, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Grzegorz97 » 01 wrz 2012, 17:04

Ahh, kolejny Brat szukajacy Boga ;-) Bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieje, ze sam kiedys zostaniesz Baptysta. :-P


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 01 wrz 2012, 20:53

Ziggy Stardust pisze:Wiem, że muszę na razie poszukuję, chcę dużo czytać i poznawać...

Zobacz te stronke http://biblijnie.wordpress.com/


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 04 wrz 2012, 12:11

Witaj :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości