Buona sera!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Tecumseh
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2008, 21:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Buona sera!

Postautor: Tecumseh » 12 sty 2008, 22:16

Witam wszystkich,

Niektórzy mogą mnie znać, ale większość pewnie nie. Jestem zbawiony prawie od 5 lat, jestem "adoptowanym" warszawiakiem, od ponad roku udzielam się w blogosferze. Link do mojego aktualnego bloga znajdziecie w podpisie.

Pozdrawiam,
T.


http://www.pustynny.wordpress.com - poszukiwanie mądrości na pustyni
Jowi
Posty: 252
Rejestracja: 11 sty 2008, 23:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jowi » 12 sty 2008, 23:01

witam serdecznie :)


seekup
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2008, 22:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: seekup » 14 sty 2008, 13:11

Haereticus pisze:"Stara wiara" coraz bardziej w komplecie, bo widzę, że włąśnie i Seekup dołączyła!

Witam, witam, będę od czasu do czasu wpadała i może czasem też wyłamię się z roli obserwatora, która od zawsze najbardziej mi odpowiadała. To świetnie, że powstało takie forum, na poprzednim w miarę normalnie dało się czytać góra co piąty temat, a coś napisać w pewnym momencie stało się dla mnie nie do pomyślenia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich nowonarodzonych obmytych krwią naszego Pana :hug:


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 14 sty 2008, 22:39

seekup pisze:
Haereticus pisze:"Stara wiara" coraz bardziej w komplecie, bo widzę, że włąśnie i Seekup dołączyła!

Witam, witam, będę od czasu do czasu wpadała i może czasem też wyłamię się z roli obserwatora, która od zawsze najbardziej mi odpowiadała. To świetnie, że powstało takie forum, na poprzednim w miarę normalnie dało się czytać góra co piąty temat, a coś napisać w pewnym momencie stało się dla mnie nie do pomyślenia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich nowonarodzonych obmytych krwią naszego Pana :hug:
Witam milej zabawy :) i poznawania :)



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości