witajcie :-)

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
sa7m
Posty: 16
Rejestracja: 28 gru 2012, 21:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

witajcie :-)

Postautor: sa7m » 28 gru 2012, 21:59

Jestem Samanta. Obecnie studiuję i pracuję. Trafiłam tutaj ponieważ szukam rozmów z wierzącymi ludźmi. Które być może zaowocuja nowymi znajomościami czy nawet przyjaźniami. Może polecicie mi jakieś czaty z wątkami chrześcijańskimi? Pozdrawiam serdecznie ;-)


miniofilka
Posty: 447
Rejestracja: 12 paź 2011, 15:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Tychy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: miniofilka » 28 gru 2012, 22:05

Witaj:)


Jezus Chrystus moim Panem
Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Adalbertus » 28 gru 2012, 22:06

Witaj.


_____________________________________________________________________________
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził... (1. List św. Jana 5.1)
http://www.katowice.kwch.pl
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 28 gru 2012, 22:07

I ja również Ciebie witam :)


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Awatar użytkownika
sa7m
Posty: 16
Rejestracja: 28 gru 2012, 21:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sa7m » 28 gru 2012, 22:24

Polećcie mi jakiś temat gdzie można pogadać ;-) kompletnie się tu nie odnajduje ;-)


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 29 gru 2012, 00:32

Witaj Samanta, ładne imię, proponuję temat "pogaducholandia" http://forum.protestanci.info/viewtopic ... ia&start=0

czatów chrześcijańskich nie znam, ale chyba niewiele takich w naszym polskim internecie, jak to napisał kiedyś fantomik "niestety czaty mają to do siebie, że nie ma na nich nikogo albo są same wojtki co mają 12 lat". nawet nasze forum ma swój czat http://forum.protestanci.info/chat/ z którego nikt nie korzysta.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
sa7m
Posty: 16
Rejestracja: 28 gru 2012, 21:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sa7m » 29 gru 2012, 06:15

Dzięki Ian ;-) to Twoje prawdziwe imię? Opowiedzcie mi jak trafiliście na drogę chrześcijaństwa ;-)


Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 1837
Rejestracja: 04 lut 2010, 15:41
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dawid » 29 gru 2012, 09:51

sa7m pisze:Opowiedzcie mi jak trafiliście na drogę chrześcijaństwa

myślę, że większość z Nas to byli katolicy.
żyliśmy własnym życiem, może nawet byliśmy praktykujący, jednak Bóg przekonał Nas o prawdziwej drodze jaką jest wiara w Jezusa i uznanie Go za Pana swojego życia.


Awatar użytkownika
SzalonyJogurt
Posty: 252
Rejestracja: 07 kwie 2012, 22:58
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Płock
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: SzalonyJogurt » 29 gru 2012, 22:09

Cześć ;-)


Bo nie zaufałem mojemu łukowi ani mój miecz mnie nie ocalił; lecz Ty nas wybawiłeś od wrogów i zawstydziłeś tych, co nas nienawidzą. (Ps 44, 7-8)
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 02 sty 2013, 09:52

Hej


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
pentecostalglor
Posty: 94
Rejestracja: 31 gru 2012, 16:38
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: pentecostalglor » 03 sty 2013, 22:34

Dziękuje tu wszystkim że odnalazłem Jezusa i moją drogą właściwą jest protestantyzm , dziękuje miniofilka, Piotrek., i życzę wam wszelkich błogosławieństw bożych !


miniofilka
Posty: 447
Rejestracja: 12 paź 2011, 15:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Tychy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: miniofilka » 03 sty 2013, 23:31

pentecostalglor pisze:Dziękuje tu wszystkim że odnalazłem Jezusa i moją drogą właściwą jest protestantyzm , dziękuje miniofilka, Piotrek., i życzę wam wszelkich błogosławieństw bożych !


Nie ma za co, niech Ciebie Pan prowadzi:)


Jezus Chrystus moim Panem

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości