Witam serdecznie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Kosmos
Posty: 58
Rejestracja: 16 mar 2013, 16:19
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Łódź
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witam serdecznie

Postautor: Kosmos » 31 mar 2013, 23:04

Nazywam się Kosma. Pochodzę z Łodzi.

Jestem konwertytą z hmmm... trudno powiedzieć z czego. Moja rodzina nigdy nie była specjalnie religijna, nigdy nie było zwyczaju chodzenia do Kościoła, poza wielkosobotnim święceniem pokarmów. Ja sam natomiast długo poszukiwałem Boga (nigdy nie uważałem, że go nie ma, więc ateistą nie byłem), poznając różne religie i wyznania, aż wreszcie najbardziej przekonał mnie luteranizm.

Od momentu, kiedy uwierzyłem w Boga i Jezusa, czuję się innym człowiekiem, czuję się lepiej, czuję Bożą obecność nade mną. Mam dużo zapału, czuję ten wewnętrzny ogień, który przybliża mnie do Boga.

Przez długi czas czytałem to forum jako niezarejestrowany użytkownik, znalazłem tu odpowiedzi na wiele moich pytań. Nie ukrywam, ta strona była jednym z wielu czynników, które doprowadziły do mojego nawrócenia.

A jeśli chodzi o rzeczy bardziej przyziemne - jestem miłośnikiem Łodzi, zarówno jej historii, architektury itp., jak i spraw obecnych. Oprócz tego dużo fotografuję, interesuję się szeroko pojętą geografią, podróżami, urbanistyką, architekturą i historią sztuki.


Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Adalbertus » 01 kwie 2013, 08:39

Witaj.
Kosmos pisze:Od momentu, kiedy uwierzyłem w Boga i Jezusa, czuję się innym człowiekiem, czuję się lepiej, czuję Bożą obecność nade mną. Mam dużo zapału, czuję ten wewnętrzny ogień, który przybliża mnie do Boga.

To dobre wieści. Bogu niech będą dzięki.


_____________________________________________________________________________
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził... (1. List św. Jana 5.1)
http://www.katowice.kwch.pl
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: jj » 01 kwie 2013, 09:12

Witaj. :)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 01 kwie 2013, 11:32

Witaj :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 01 kwie 2013, 22:41

Witaj Kosmos, no proszę nowy i zarobił dziś punkt ode mnie :D


I am a happy man because I am in Christ!
Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 02 kwie 2013, 07:01

Kosmos, witaj :)
I pozaforumowy punkt za fotografię :D


Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 02 kwie 2013, 12:12

Witaj miłośniku Pana Naszego :-) i obiektywu ;-)


Kosmos
Posty: 58
Rejestracja: 16 mar 2013, 16:19
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Łódź
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Kosmos » 02 kwie 2013, 16:15

Miło że doceniacie mnie za fotografię :)
Jeśli ktoś z Was chciałby obejrzeć moje zdjęcia, piszcie na PW, wyślę Wam link do mojego fotobloga :)


Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 02 kwie 2013, 16:22

Kosmos pisze:Miło że doceniacie mnie za fotografię :)
Docenim, jak obaczym ;)


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 07 kwie 2013, 19:45

Kosmos pisze:Miło że doceniacie mnie za fotografię

Nie wiem czy "doceniać" to właściwe słowo ;-) Lubię ludzi, którzy się tym zajmują, którzy to lubią, którym dobrze to wychodzi.
Przejrzałam, niektóre mi się podobają ;-)


Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 08 kwie 2013, 13:59

Ciekawe zdjęcia architektury, lubię geometrię. A i portret mi się spodobał. :thumbup:


Kosmos
Posty: 58
Rejestracja: 16 mar 2013, 16:19
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Łódź
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Kosmos » 08 kwie 2013, 15:55

Kitka pisze:Ciekawe zdjęcia architektury, lubię geometrię. A i portret mi się spodobał. :thumbup:

Dziękuję bardzo :)
Teraz będę miał więcej czasu (po tym weekendzie), no i pogoda robi nieco ładniejsza, to będę częściej wychodził na miasto, i tym samym będzie więcej zdjęć :)


Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: Ararat » 08 kwie 2013, 22:07

Kosmos pisze:Nazywam się Kosma. Pochodzę z Łodzi.

Jestem konwertytą z hmmm... trudno powiedzieć z czego. Moja rodzina nigdy nie była specjalnie religijna, nigdy nie było zwyczaju chodzenia do Kościoła, poza wielkosobotnim święceniem pokarmów. Ja sam natomiast długo poszukiwałem Boga (nigdy nie uważałem, że go nie ma, więc ateistą nie byłem), poznając różne religie i wyznania, aż wreszcie najbardziej przekonał mnie luteranizm.

Od momentu, kiedy uwierzyłem w Boga i Jezusa, czuję się innym człowiekiem, czuję się lepiej, czuję Bożą obecność nade mną. Mam dużo zapału, czuję ten wewnętrzny ogień, który przybliża mnie do Boga.

Przez długi czas czytałem to forum jako niezarejestrowany użytkownik, znalazłem tu odpowiedzi na wiele moich pytań. Nie ukrywam, ta strona była jednym z wielu czynników, które doprowadziły do mojego nawrócenia.

A jeśli chodzi o rzeczy bardziej przyziemne - jestem miłośnikiem Łodzi, zarówno jej historii, architektury itp., jak i spraw obecnych. Oprócz tego dużo fotografuję, interesuję się szeroko pojętą geografią, podróżami, urbanistyką, architekturą i historią sztuki.
Witam Cię kosmos serdecznie na forum Protestanci info :)


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości