CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
kubota
Posty: 54
Rejestracja: 08 lis 2019, 15:52
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: kubota » 23 sty 2020, 18:22

Znacie jakieś radia internetowe lub podcasty o tematyce chrześcijańskiej, biblijnej itp. Potrzebuję czegoś do słuchania w języku angielskim.


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: marioosh666 » 23 sty 2020, 21:23

Wystarczy zainstalować myTuner (na Androida lub iOS) ustawić USA, później Chrześcijańskie i pojawia się taka ilość stacji, że trudno zliczyć. Podcasty też są. O ile dobrze pamiętam to iTunes też miał taką opcję.


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
RuchBiblijny
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2017, 00:17
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Polska
O mnie: Wolna Społeczność Chrześcijańska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: RuchBiblijny » 31 paź 2021, 19:42

Dla wygodnego poruszania się po stronie Ruch Biblijny pod tym adresem bezpośrednie subdomeny do poszczególnych kategorii https://ruchbiblijny.pl/mapa.html Pozdrawiamy !


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: KAAN » 31 paź 2021, 22:12

Nie macie zboru, adresu, nie ma wyznania wiary, jest za to świnka do płacenia datków, kod Biblii... Podejrzane to.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: magda » 06 gru 2021, 11:45

christianinroman pisze:Luna, a możesz na podstawie Biblii udowodnić nam, że katolicyzm to chrześcijaństwo.


Ja mogę.
Papież posiada tytuł Pontifex Maximus jest to tytuł najwyższego kapłana Pogańskich religii i jednocześnie sukcesja po Starożytnym Rzymie Papieże wszyscy ten tytuł przyjmują bo przewodzą kościołowi antychrysta Starożytny Rzym Apostooł nazywał Babilonem i Papieże sa teraz sukcesorami tego Rzymu a nie apostołów jak kłamliwie twierdzą . Starożytny Rzym prześladował mordował, torturował chrześcijan i papiestwo od chwili przejęcie tej sukcesji zaczęło kontynuować prześladowania chrześciaj i zapłoęy stosy w nowym Babilonie . Nie łudź sie ze to chrzescijanstwo , żeby przyjąc tytuł Pontifex Maximus papież musi sie wyprzeć Chrystusa i staje się przywódcą pogańskiej religii, stąd te własnie paciamamy i nienawisc do chrześcijaństwa , oczywiście w tym kościele są chrześcijanie szczerzy ludzie kochający Jezusa zwiedzeni i do nich jest napisane

Ap 18:1-4 BW "Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku. (2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. (3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,"

Jak widzisz ten Babilon jest do końca świata i w Apokalipsie jest odezwa do LUDU BOGA żeby wyszli z niego , Jesli ktoś jest katolikiem i jest w tym Babilonie to musi z niego wyjśc, To tyle trzeba uciekać od wszystkiego co ma pozory zła , jeśli wierny z katolickiego kościoła widzi bratanie się tego kościoła z pogaństwem , poczyta historię i zobaczy ogrom zła i nienawisc do chrrześcijan i Biblii (Biblia była zakazana do czytania aż do 1952 roku) czasami nawet tod karą śmierci to taka osoba musi z tego kościoła diabelskiego wyjsc i nie byc jego częscią.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: magda » 07 gru 2021, 21:14

Ja potrzebuję jakieś audio albo filmy bo bardzo ślepne i już czytać nie mogę , jęśli macie jakieś strony na których by bywały kazania audio.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Postautor: KAAN » 07 gru 2021, 22:35

Poszukaj na naszych stronach zborowych KWCh, jest sporo nagrań.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości