Chrześcijański czat

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 16 lut 2011, 09:11

Na onetowskim czacie jest "pokój biblia" ale nie polecam bo tam jest wielu SJ i innych dziwnych ludzi.


Awatar użytkownika
Karolina27
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2011, 13:53
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: woj.śląskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Karolina27 » 16 lut 2011, 11:02

Norbi pisze:Na onetowskim czacie jest "pokój biblia" ale nie polecam bo tam jest wielu SJ i innych dziwnych ludzi.


tak jak wszędzie:-D zawsze są tacy którzy myślą że są mądrzejsi od Boga.


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 17 lut 2011, 18:20

Karolina27 pisze:
Ian pisze:
fantomik pisze:niestety czaty mają to do siebie, że nie ma na nich nikogo albo (...)

Tu mamy żywy przykład takiego czata http://forum.protestanci.info/chat/ ;)


no właśnie czy tam wogóle jakieś życie jest?:-D

Nie ma życia, bo nikt nie zapowiada swojej obecności.
Ja zapowiadam, że będę online po zakończeniu transmisji meczu Lecha Poznań (czyli ok. godz. 21.00). Jak ktoś chce pogadać z Puritanem, zapraszam. A jak nie, to nie :yes:


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Karolina27
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2011, 13:53
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: woj.śląskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Karolina27 » 17 lut 2011, 19:53

ok moze wpadne:-P


Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 25 lut 2011, 15:17

Qrcze, z tym chatem pisze że połączenie zakończone porażką:(


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 

Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 25 lut 2011, 20:52

Czat na forum ma chyba taki dynks, że może na nim siedzieć tylko jedna osoba, jak jest zajęte, inni nie mogą wejść, przynajmniej wg moich obserwacji ;)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 25 lut 2011, 20:56

Alkhilion pisze:Czat na forum ma chyba taki dynks, że może na nim siedzieć tylko jedna osoba, jak jest zajęte, inni nie mogą wejść, przynajmniej wg moich obserwacji ;)

Może siedzieć więcej -- po prostu jak wchodzisz na czat to dopiero wtedy czat pokazuje, że poprzednia osoba, która mogła czat opuścić nawet i tydzień temu, wyszła. Stąd to złudne wrażenie (wchodzisz na czat i akurat wtedy system zauważa, że poprzednia osoba zamknęła okienko trzy dni temu).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 25 lut 2011, 21:04

Co nie zmienia faktu, że nigdy, NIGDY nie trafiłem na tym czacie na żywego człowieka :)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 25 lut 2011, 21:05

Wielokrotnie na czacie rozmawiałem z Jowi :) Jednak przyznam, że samemu na niego nie zaglądam gdy mnie wcześniej nikt o to nie poprosi :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Deedee
Posty: 782
Rejestracja: 23 sty 2011, 00:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Deedee » 25 lut 2011, 21:08

No to ustalcie sobie tutaj dzień i godzinę kiedy się wszyscy zlecą :lol:


Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać.
A w środku miała serduszko z lukru tylko ze strachu przed odrzuceniem otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił.
Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Adalbertus » 25 lut 2011, 21:08

Alkhilion pisze:Co nie zmienia faktu, że nigdy, NIGDY nie trafiłem na tym czacie na żywego człowieka


Mnie się udało 1 raz. Rozmawiałem z Puritanem.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 25 lut 2011, 21:40

Sprawdziłem z Alkhilionem i czat działa ;) Frekwencją jednak nie grzeszy (aby nie było, że nie używam chrześcijańskiego żargonu ;)) widać większość użytkowników woli "uwieczniać" swoje wypowiedzi w postach na forum, które czasami używane są niczym czat ;)

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
hungry
Posty: 688
Rejestracja: 05 maja 2010, 07:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hungry » 04 mar 2011, 02:16



"Oto idą dni - mówi Wszechmogący Pan - że ześlę głód na ziemię, nie głód chleba ani pragnienie wody, lecz słuchania słów Pana." Amos. 8:11 (BW)
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 04 mar 2011, 03:07

A moze kanal na IRCu? Byl kiedys taki na ircnecie #religia. Ktos kojarzy?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
hungry
Posty: 688
Rejestracja: 05 maja 2010, 07:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hungry » 04 mar 2011, 09:05

Imperator pisze:A moze kanal na IRCu? Byl kiedys taki na ircnecie #religia. Ktos kojarzy?

Pamiętam, przeżytek :D
To tak jak byś wrócił z PenDrive, urządzeń USB, Blu-ray, DVD i CD do dyskietek i taśm magnetofonowych.


"Oto idą dni - mówi Wszechmogący Pan - że ześlę głód na ziemię, nie głód chleba ani pragnienie wody, lecz słuchania słów Pana." Amos. 8:11 (BW)

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości