Strona 1 z 1

Chrześcijanski Blog "Zbawienie w Chrystusie"

: 26 gru 2017, 19:46
autor: Ararat
Serdecznie Zapraszam na chrześcijański blog o tematyce Biblijnej. Przemyślenia na temat priorytetów w życiu każdego człowieka. Blog znajduje się pod adresem strony internetowej: https://jedynadroga.blogspot.com/
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
YouTube: https://www.youtube.com/user/Przemeksl

Re: Chrześcijanski Blog "Zbawienie w Chrystusie"

: 05 mar 2018, 23:25
autor: Ararat
Strona: http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/ już nie istnieje. Teraz zapraszam na: https://jedynadroga.blogspot.com/

KONTYNUACJA BLOGA "OCZEKIWANY MESJASZ - JEZUS CHRYSTUS"

: 28 maja 2018, 14:26
autor: Ararat
Blog "Zbawienie w Chrystusie" jest kontynuacją bloga pt.: "Oczekiwany Mesjasz - JEZUS CHRYSTUS"
KONTYNUACJA BLOGA "OCZEKIWANY MESJASZ - JEZUS CHRYSTUS"


NOWO - STARY BLOG

W związku z likwidacją platformy BLOG.PL na którym był zbudowany blog pt.: "Oczekiwany Mesjasz - JEZUS CHRYSTUS", który znajdował się pod adresem: http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/ aby wszystkie dane znajdujące się na tym blogu nie zostały utracone trzeba było przenieść w inne miejsce, które to miejsce teraz jest pod adresem: https://jedynadroga.blogspot.com/ .

Dlaczego taka nazwa tego bloga?

Dlaczego blog ten miał tytuł "Oczekiwany Mesjasz - JEZUS CHRYSTUS"?

Ponieważ oczekujemy teraz powtórne przyjścia Jezusa Chrystusa, już nie jako maleńkiego dzieciątka Jezus w betlejemskim żłobie które już sie spełniło. Proroctwa z Izajasza 9:1.5-6 . 53:7 . Micheasza 5:2. Zachariasza 9:9 .11:2.13 . Malachiasza 3:1 . Psalm 22:17 to już miało miejsce i się dokonało.

Teraz oczekujemy Jego ponownego przyjścia, jako potężnego Króla królów i Pana i panów, Boga Wszechmogącego, który przyjdzie po swoich wiernych, którzy Go kochają i są Mu posłuszni, żyją dla Niego tutaj na ziemi. Ta chwila jest coraz bliżej. Z każdą sekundą się zbliżamy do Jego powrotu. Jesteśmy tego dnia bliżej niż dalej.

Polecam teksty Pisma Świętego:


1Tesal.1:9-10 . 2 Tym.4:8 . Ew.Mat.25:10.

Blog zostanie tylko usunięty z BLOG.PL, ale nadal będzie działać jest tylko przeniesiony gdzie indziej na platformę blogspot.com zwanej też blogger pod nazwą "ZBAWIENIE JEST TYLKO W CHRYSTUSIE" .

Blog ten powstał 17 listopada 2006 roku. Oto jak wyglądał ten blog w przeszłości w latach 2006-2018 r. do 31 stycznia
http://web.archive.org/web/200802241715 ... g.onet.pl/
oraz
http://web.archive.org/web/201202200228 ... g.onet.pl/

Re: Chrześcijanski Blog "Zbawienie w Chrystusie"

: 28 maja 2018, 14:59
autor: Ararat
KAAN pisze:Uwaga na ten blog, szanowny autor jest charyzmatykiem z kierunku jednościowców, jest tam niewłaściwie przedstawiana teologia, czyli nauka o Bogu w tym pneumatologia i chrystologia.

Niestety szanowny mój powyższy przedmówca się myli. Lubi ludzi szufladkować i jak widać podawać nie prawdziwe informacje. Określenie "Jednościowiec" jest nieadekwatne co do mojej osoby i poprostu nie prawdziwe. Określenia typu "jednościowiec" czy "trynitarny" nie wynikają z Biblii. Wierzę w istnienie jednego i jedynie, jedynego prawdziwe Boga, objawionego nam jako Ojca, Syna i Ducha Świętego. Tak więc nie jestem także żadnym modalistą.
Trzeba wybaczyć Bratu ten brak informacji
:-)
Więcej na mój temat można poczytać tutaj >>> https://goo.gl/mRka33 <<<
z tej powyższej strony można się ze mną kontaktować. Zapraszam do korespondencji :-)

Re: Chrześcijanski Blog "Zbawienie w Chrystusie"

: 28 maja 2018, 16:52
autor: KAAN
Ponieważ przeczytałem twoje wyznanie w internecie przyznaję się do błędnego zakwalifikowania twojej osoby do jednościowców, proszę o wybaczenie. Moje wiadomości o tobie były z dawniejszych czasów i być może wtedy nie wyrażałeś się tak jasno jak teraz. Gdybyś jeszcze mógł potwierdzić że wierzysz w jednego Boga jako trzy osoby: Ojciec, Syn i Duch Święty, oraz czy na krzyżu umarł Bóg.

pytania pomoc randka