1000 letnie krolestwo

Jak postrzegamy Boga....
Bartek231
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

1000 letnie krolestwo

Postautor: Bartek231 » 01 mar 2014, 11:14

Witajcie to jest mój 1 post i od razu temat lecz musze u was dostać odpowiedz.
Oddalilem od KK ponieważ wierza w UFO i teraz mam 1 pytanie czy Bog stowrzyl zycie na innych planetach czy jesteśmy sami ja wierze ze sami.
Teraz 2 pytanie jak to będzie z tym Milenium od razu nowa ziemia czy dopiero po 1000 latach czy przed nowa ziemia będziemy w niebie czy na ziemi będziemy umieraz az do przyjścia nowejziemi czy nie?
I teraz najwaznijesze czy Bog stworzy kiedyś innych ludzi bo spokalem się z opinia ze kiedyś po Milennium itd. staniemy się aniołami i będziemy brac udział w nowym akcie stworzenia jak to będzie licze na pomoc.
Aha i jeszcze jedno czy przed i na nowej ziemi będziemy zyc bez końca czy kiedyś Bog nas unicestwi?
Licze na pomoc.
Pozdrawiam.


Bartek.
login2
Posty: 357
Rejestracja: 25 lut 2014, 14:38
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: login2 » 01 mar 2014, 11:54

Zajmij się uświęceniem i tym aby Boga bardziej poznać, bo jak będziesz szedł w tym kierunku jak na to twoje pytania wskazują, to może się okazać, że bardzo się zdziwisz w dniu sądu.


Dorota.
Posty: 705
Rejestracja: 08 gru 2010, 15:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota. » 01 mar 2014, 12:04

Witaj Bartek231,

Bartek231 pisze:czy Bog stowrzyl zycie na innych planetach czy jesteśmy sami ja wierze ze sami.


Biblia nic na ten temat nie mówi i myślę ,że to jest już jakaś odpowiedź. W każdym razie w całym wszechświecie istnieją prawa ustalone przez Wszechmocnego Jedynego Boga.

W Biblii napisane jest,że Bóg ustanowił dla wszystkiego co żyje granice,których przekroczyć nie mogą.
Wszelkie złamanie zasad pociągało za sobą daleko idące konsekwencje.
Np: Aniołowie,którzy złamali zakaz i przekroczyli wyznaczony im okręg, są trzymani w okowach i czekają na dzień sądu celem ukarania.
Dla ludzi też zostały wytyczone granice,których przekroczyć nie mogą. Np: zakazane są wszelkie kontakty z duchami .Za takie kontakty groziła śmierć.

Te przykłady mają wskazać,że jeśli gdzieś w kosmosie istnieje życie ,to podlega ono zasadom Stwórcy i Pana Wszechświata.

UFO jest diabelską manipulacją i służy zwiedzeniu. Ludzie,którzy interesują się tymi zjawiskami, są ofiarami przemyślnej diabelskiej mistyfikacji.
Zobacz jak bardzo szaraki i im podobne ufoludki wykonują diabelską pracę. Wciskają naiwnym ludziom wiarę w ewolucję ,w potrzebę duchowego rozwoju w stylu New Age itp...

Wystarczy zapoznać się z ideologią kosmitów,aby zobaczyć,że ich przesłania są w opozycji do praw Bożych .

Na pozostałe pytania niech wypowiedzą się bracia.


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości,aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. 2Tym.3;16-17
Bartek231
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek231 » 01 mar 2014, 12:11

To ze UFO jest diabelska manipulacja to wiem.
Tylko czy oni istnieja ty nie wykluczas ale ja lubie jasne odpowiedzi wierzysz w nich czy nie?Wiem wierzymy w Boga to może inaczej jak myślisz?
Licze ze ktoś odpowie jeszcze na temat tego królestwa itd...


Bartek.
Dorota.
Posty: 705
Rejestracja: 08 gru 2010, 15:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota. » 01 mar 2014, 12:25

Bartek231 pisze:Tylko czy oni istnieja ty nie wykluczas ale ja lubie jasne odpowiedzi wierzysz w nich czy nie?


Miałam do czynienia z kosmitami,a więc wiem ,że diabeł przybiera różne postacie. UFO to skryte za tym zjawiskiem demony.

Zbytnie interesowanie się tym zjawiskiem naraża cię na niebezpieczeństwo wchodzenia w sferę zakrytą dla człowieka ,a co za tym idzie konfrontacji z Bożym prawem,które takich rzeczy zabrania. To co zakryte należy do Boga.


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości,aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. 2Tym.3;16-17
Bartek231
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek231 » 01 mar 2014, 15:22

Dzieki za informacje będę uwazal.Jak uważasz nie chodzi o UFO itd tylko czy gdzies w dalekim wszechświecie istniej inni ludzie czy my jesteśmy wyjakowi?


Bartek.
Dorota.
Posty: 705
Rejestracja: 08 gru 2010, 15:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota. » 01 mar 2014, 18:40

Bartek231 pisze:czy gdzies w dalekim wszechświecie istniej inni ludzie czy my jesteśmy wyjakowi?


Osobiście uważam,że nie ma życia we wszechświecie,w ludzkim wymiarze.


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości,aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. 2Tym.3;16-17
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 01 mar 2014, 20:55

Bartek231 pisze:Teraz 2 pytanie jak to będzie z tym Milenium od razu nowa ziemia czy dopiero po 1000 latach czy przed nowa ziemia będziemy w niebie czy na ziemi będziemy umieraz az do przyjścia nowejziemi czy nie?


Pierwszy raz Chrystus przyszedł aby szukać i zbawić to co zaginęło a drugi raz przyjdzie na sąd i zmartwychwstanie. Jeżeli więc tego się ktoś trzyma to nie będzie miejsca na jeszcze jeden sąd po tysiącletnim królestwie. Tysiącletnie królestwo to czas kiedy kościół odzyskuje władzę czyli głosi Ewangelię zbawienia. Prawdopodobnie jest rzeczywiście okres trwający tysiąc lat przed ponownym przyjściem Chrystusa.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Bartek231
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek231 » 01 mar 2014, 21:37

Sluchajcie mam już na dziś ostanie 2 pytania.
1.Czy Bog stworzy kiedyś nowych ludzi czy będziemy na nowej ziemi przez wieki wiekow a Bog z nami i nigdy nie stowrzy nowych ludzi?Bedziemy kiedyś aniołami stróżami nowych ludzi czy ich nie będzie?
2.W Biblii napisane jest ze nowa ziemia będzie dopiero po 1000 latach to gdzie będziemy zyc przed nowa ziemia?W niebie czy na ziemi?
Będziemy umierać az do nowej ziemi czy przez te 1000lat i później będziemy nieśmiertelni?
Pozdrawiam


Bartek.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 01 mar 2014, 23:52

Sluchajcie mam już na dziś ostanie 2 pytania.
1.Czy Bog stworzy kiedyś nowych ludzi czy będziemy na nowej ziemi przez wieki wiekow a Bog z nami i nigdy nie stowrzy nowych ludzi?Bedziemy kiedyś aniołami stróżami nowych ludzi czy ich nie będzie?


Zachęcam Ciebie do czytania Biblii. Wiara polega na ufności w Boże Słowo a kiedy w nim nie ma takich rzeczy to poprostu nie ma co snuć domysłów. Co do zmartwychwstania to Łukasz pisze
Łuk 20:35 - lecz ci, którzy zostają uznani za godnych dostąpienia tamtego świata i zmartwychwstania, ani się nie żenią, ani za mąż nie wychodzą.
20:36 - Gdyż już nie mogą umrzeć, są bowiem równi aniołom, a jako uczestnicy zmartwychwstania są synami Bożymi.

Bartek231 pisze:2.W Biblii napisane jest ze nowa ziemia będzie dopiero po 1000 latach to gdzie będziemy zyc przed nowa ziemia?W niebie czy na ziemi?
Będziemy umierać az do nowej ziemi czy przez te 1000lat i później będziemy nieśmiertelni?


Jest tylko okres kościoła, czyli taki gdzie ludzie żyją i umierają i jest głoszona Ewangelia a później jest tylko zmartwychwstanie. Tak mówi Biblia.

Mat 24:14 - I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.

Koniec a nie początek nowego 1000 letniego królestwa.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.

http://chcewierzyc.blogspot.com/

Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości