Świadkowie Jehowy nie ukrywają tego

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 01 lut 2015, 12:57

magda pisze:glebe sie nie zamartwiaj bo swietnie sie ma.


Poczytaj sobie poważne naukowe czasopisma...co się dzieje na dnie oceanów i mórz.

Co się dzieje z Amazonią, Syberią i lasami europy zachodniej...


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 01 lut 2015, 16:47

Jefte pisze:Poczytaj sobie poważne naukowe czasopisma...co się dzieje na dnie oceanów i mórz.


Poczytaj wiec i ty poważne naukowe czasopisma o tym jak z małpy powstałeś.

Tez mi autorytet.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 02 lut 2015, 09:18

magda pisze:Poczytaj wiec i ty poważne naukowe czasopisma o tym jak z małpy powstałeś.

Tez mi autorytet.


Nie czasopisma o ewolucji a o ekologi...


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 02 lut 2015, 22:30

Jefte pisze:Nie czasopisma o ewolucji a o ekologi.


Naukowcy to nie autorytet


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 03 lut 2015, 08:51

[quote][/quote]

Jeżeli uważasz że technologia i technika nie dewastuje naszej planety i życia na niej...nie będę tego komentował


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lut 2015, 13:40

Jefte pisze:Jeżeli uważasz że technologia i technika nie dewastuje naszej planety i życia na niej...nie będę tego komentował


Oglądałeś tą naszą planetę czy siedzisz w tym grajdole tu i jarasz sie bajeczkami o zdewastowanej planecie, widziałeś jak znikoma jest ta nasza technologia w nasze budowle w porównaniu do ogromu cvzystych prawie dziewiczych obszarów planety? wsiądz w samolot i leć przez cały dzień napotkawszy po drodze 3-4 marne miasta z niewielka technologią, tego nawet sie nie zauwaza ta planeta jest zupełnie nie zniszczona a to co gadają to na postrach jak wszystko, żeby ludzie sie bali, tą samą technikę stosują świadkowie zastraszania że zginiesz w armagedonie jak ich opuscisz ale nie bój zaby nie zginiesz to świadkowie zginą bo zginą wszyscy co odrzucili Jezusa ty do jJezusa nie należysz i masz jak w banku jezioro ogniste.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 03 lut 2015, 13:43

magda pisze:Oglądałeś tą naszą planetę czy siedzisz w tym grajdole tu i jarasz sie bajeczkami o zdewastowanej planecie, widziałeś jak znikoma jest ta nasza technologia w nasze budowle w porównaniu do ogromu cvzystych prawie dziewiczych obszarów planety? wsiądz w samolot i leć przez cały dzień napotkawszy po drodze 3-4 marne miasta z niewielka technologią, tego nawet sie nie zauwaza ta planeta jest zupełnie nie zniszczona a to co gadają to na postrach jak wszystko, żeby ludzie sie bali, tą samą technikę stosują świadkowie zastraszania że zginiesz w armagedonie jak ich opuscisz ale nie bój zaby nie zginiesz to świadkowie zginą bo zginą wszyscy co odrzucili Jezusa ty do jJezusa nie należysz i masz jak w banku jezioro ogniste.



ślepo zaprzeczasz faktom- że dewastujemy planetę


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 04 lut 2015, 00:09

Jefte pisze:dewastujemy planetę


dewastujemy sobie tu i tam odrobinkę ale to jest kropla w morzu w porównaniu do całej planety, nie wiem czy wiesz ale sa ogromne niezamieszkałe tereny i ogromne oceany te nasze maleńkie miasteczka to kropla w morzu. nie siedź w strachu przed efrktem cieplarnianym, przebiegunowaniem , zatruciem atmosfery, planetoida co w nas walnie , szkodliwymi szczepionkami i E312 w kiełbasie , topniejącymi lodowcami tsunami itp. Wyluzuj , przejmuj sie raczej zniszczeniem tej ziemi przez demoralizację ,lichwe , brak miłosci fałszywą edukację , korupcją, narkotyki a nie przez dwutlenek wegla w atmosferze i wyginiecie krokodyli.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 04 lut 2015, 08:29

dewastujemy sobie tu i tam odrobinkę ale to jest kropla w morzu w porównaniu do całej planety, nie wiem czy wiesz ale sa ogromne niezamieszkałe tereny i ogromne oceany te nasze maleńkie miasteczka to kropla w morzu. nie siedź w strachu przed efrktem cieplarnianym, przebiegunowaniem , zatruciem atmosfery, planetoida co w nas walnie , szkodliwymi szczepionkami i E312 w kiełbasie , topniejącymi lodowcami tsunami itp. Wyluzuj , przejmuj sie raczej zniszczeniem tej ziemi przez demoralizację ,lichwe , brak miłosci fałszywą edukację , korupcją, narkotyki a nie przez dwutlenek wegla w atmosferze i wyginiecie krokodyli.
_________________





Ziemia jest dewastowana fizycznie i moralnie (ludzie się degenerują). Ten process nastąpił właśnie w tym stuleciu .Ludzie nie mogli doprowadzić do zagłady życia na naszej planecie 200,300 lat temu-ponieważ nie było wtedy techniki i takiej technologi która mogłaby do tego doprowadzić!

( 2 Tym 3:1-5) - degeneracja społeczeństwa ludzkiego
( Obj 11:18)- Niszczenie naszej planety


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 04 lut 2015, 12:56

Jefte pisze: nie było wtedy techniki i takiej technologi która mogłaby do tego doprowadzić!


Teraz też nie ma.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 04 lut 2015, 13:03

magda pisze:Teraz też nie ma.


No tak ...teraz techniki nie ma która niszczy życie. Teraz mamy raj na ziemi, żadnych toksyn, nasze lasy są zdrowe, gleba i powietrze krystalicznie czyste, bzdurą jest że wymierają gatunki owadów, ptaków i zwierząt. Bzdurą jest że ptaki tracą orientację a wieloryby są wyrzucane na brzeg. Bzdurą są katastrofy ekologiczne które zanieczyszczają morza , oceany- Jesteś magdo genialna :lol: :lol: :lol: Podtrzymałaś mnie na duchu- a ja wierzyłem w NISZCZENIE ZYCIA na ziemi :roll: :roll: :roll:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 04 lut 2015, 13:45

Nie rozumiesz skali zjawiska i wielkosci tej planety , nie ogarniasz. Wierz naukowcom a dobrze na tym wyjdziesz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 05 lut 2015, 08:11

magda pisze:Nie rozumiesz skali zjawiska i wielkosci tej planety , nie ogarniasz. Wierz naukowcom a dobrze na tym wyjdziesz.


Koniecznie musisz swoje rewelacje zamieścić w prasie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 05 lut 2015, 20:50

Jefte pisze:Koniecznie musisz swoje rewelacje zamieścić w prasie


Jak na razie to głupszych rewelacji niz w waszej prasie to nie było jak długo istnieje prasa. Swieta piramida cheopsa tron Boga w Plejadach , ci co sie urodzili w 1914 roku dożyją armagedonu , nikt was nie przebije i głosicie kłamstwo wiec za to kłamstwo ponosisz odpowiedzialnośc. Nie chciałabym być w twojej skórze na sądzie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jefte
Posty: 446
Rejestracja: 03 gru 2014, 08:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jefte » 07 lut 2015, 08:24

magda pisze:Jak na razie to głupszych rewelacji niz w waszej prasie to nie było jak długo istnieje prasa. Swieta piramida cheopsa tron Boga w Plejadach , ci co sie urodzili w 1914 roku dożyją armagedonu , nikt was nie przebije i głosicie kłamstwo wiec za to kłamstwo ponosisz odpowiedzialnośc. Nie chciałabym być w twojej skórze na sądzie.


Też nie chciałbym być w twojej skórze-protestanccy duchowni popierali Hitlera i jego politykę. Kalwin posłał na stos Michała Serweta. A ty należysz do tego zbrodniczego kościoła...



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości