Naród wybrany

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Samolub » 29 gru 2015, 12:17

To fajnie, lubie byc zahipnotyzowany =D
Zycie to tez hipnoza, nawet śmierć... bo kazdy w nią wierzy i umiera. We wszystko wierzysz... no ewentualnie Panie Nesto coś wiesz bo na tyle uwierzyłeś czy w masową hipnoze popadliście że się zmaterializowało. Buddyzm ciągnie z chrześcijaństwa swoje pseudo nauki, tylko Jezus był daleko dalej niż Twoje wschodnie nauki.

Nie prowadz ludzi do djabła i władzy materii nad Bogiem, a jak takiś mądry to przestańcie wierzyć w prawo... a prawo runie jak nikt w nie nie wierzy, przestań wierzyć w emeryture i nie odkładaj składek... inni też przestaną. Masowa hipnoza... potem zacznij obalać kolejną dziś nie możliwość.

Zobaczysz jeszcze masowa hipnoza zwinie firnamenta ^^" nie rób prosze za oświeconego, jak miałem kilka lat to potrafiłem wywołać burze bez tych pseudo bajek które głosisz.

A to że te Twoje Wschodnie bajki mają jakiś tam sens nic jeszcze nie znaczy. Tak samo unoszący się mnich, tańczące słońce Prawdy nie poświadcza. Mnie Fatimskie cuda nie dziwią, bo to masowa deminiczna projekcja dla zniekształcania obrazu rzeczywistości i Prawdy. Chrześcijaństwo puki co Nesto jest stabilne i tłumaczy wszystko.

A Pan Nesto bajki pisze o jakiejs wszechrzeczy, Nesto Ty już w raju żyjesz, czego Ty wiecej chcesz. W raju wszechrozkładającej się materii pana Buddy =D

Ahh ahh oswieceni, czemu Nas uswiadamiasz? Przecież to raj, korzystaj.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Dezerter » 29 gru 2015, 23:59

nesto pisze:Wiara jest jak hipnoza. Pisałem już.
Czemu wy karmicie tego trola zahipnotyzowanego, to ja naprawdę nie rozumiem? :-?
kto mi wskaże przycisk "ignoruj" (bo nie mogę znaleźć na tym forum, a na wszystkich innych już dawno go użyłem i trol znika :) jak zahipnotyzowany
pomocy :!:


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Samolub » 30 gru 2015, 00:10

:ehh: To jest człowiek nawiedzony nasłany z poselstwem
Raz jest ateistom, raz Żydem, innym razem jest chrześcijano-buddystom, innym razem swiatkiem, wszystko tylko po to by jak najwięcej osób odciągnąć od Prawdy. Udaje że takie życie jest ciekawe i zabawne żeby przyciągnąć do siebie. Wiem bo siedzę na forum kilka miesięcy i obserwuje tą osobę. Jego główną motywacją jest jak najwięcej osób doprowadzić do upadku. A wiem że nie ma pojęcia o tym co mówi, albo bazuje na pół-prawdach.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: nesto » 30 gru 2015, 07:33

Nie znam ciebie i mało mnie obchodzi, czy jesteś chrześcijaninem, czy może wyznawcą Latającego Potwora Spaghetti.
Dla mnie jedno i drugie jest bez sensu, aczkolwiek wyznawcą LPS gratuluję poczucia humoru :-D

Zauważyłem, że osoby, które nie mają żadnych argumentów na obronę tezy, że Czerwony Kapturek pożarł wilka, atakują mnie personalnie i mi ubliżają.
To tak, jakby do rzeczowo wypowiadającego się rozmówcy użyto argumentu z cyklu "ten rozmówca chce oderwać nas od prawdy, że Czerwony Kapturek był mężczyzną i pożarł wilka oraz dwóch myśliwych".

1. Przypominam, że Czerwony Kapturek to bajka.
2. Przypominam, że w tejże bajce Czerwony Kapturek był małą dziewczynką, a nie dorosłym mężczyzną, nie zjadł wilka, a zarzucanie mu pożarcie dwóch myśliwych jest szokującą bzdurą.

Niestety (dla moich adwersarzy) posługuję się logiką i rozumem, który jest tak znienawidzony przez wszystkie religie.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Dezerter » 31 gru 2015, 13:25

czyli na tym forum nie ma przycisku "ignoruj" ?
apeluję do administracji o zmianę tego!


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Samolub » 31 gru 2015, 13:40

nesto pisze:Nie znam ciebie i mało mnie obchodzi, czy jesteś chrześcijaninem, czy może wyznawcą Latającego Potwora Spaghetti.
Dla mnie jedno i drugie jest bez sensu, aczkolwiek wyznawcą LPS gratuluję poczucia humoru :-D

Zauważyłem, że osoby, które nie mają żadnych argumentów na obronę tezy, że Czerwony Kapturek pożarł wilka, atakują mnie personalnie i mi ubliżają.
To tak, jakby do rzeczowo wypowiadającego się rozmówcy użyto argumentu z cyklu "ten rozmówca chce oderwać nas od prawdy, że Czerwony Kapturek był mężczyzną i pożarł wilka oraz dwóch myśliwych".

1. Przypominam, że Czerwony Kapturek to bajka.
2. Przypominam, że w tejże bajce Czerwony Kapturek był małą dziewczynką, a nie dorosłym mężczyzną, nie zjadł wilka, a zarzucanie mu pożarcie dwóch myśliwych jest szokującą bzdurą.

Niestety (dla moich adwersarzy) posługuję się logiką i rozumem, który jest tak znienawidzony przez wszystkie religie.


Woo Ty zawsze masz argumenty i nigdy nie oceniasz... ahh ohh swiety nesto. Lepiej popatrz na swoje posty. Argumenty sa Tobie nie znane, mowisz glupoty pod publiczke, tylee. Potrafisz dwoma slowami personalnie czy nawet szerzej strzelic w coś/kogos pół myslami.

Dyskutowanue z Toba to praktycznie podroz intelektualna i zaszczyt, jeszcze szaty z przescieradła Ci tylko brakuje.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Noemi » 31 gru 2015, 14:53

Dezerter pisze:
nesto pisze:Wiara jest jak hipnoza. Pisałem już.
Czemu wy karmicie tego trola zahipnotyzowanego, to ja naprawdę nie rozumiem? :-?
kto mi wskaże przycisk "ignoruj" (bo nie mogę znaleźć na tym forum, a na wszystkich innych już dawno go użyłem i trol znika :) jak zahipnotyzowany
pomocy :!:

kliknij w kopertę / poczta/ tam masz opcje przyjaciele i wrogowie możesz sobie kombinowac czego dusza zapragnie :-D


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Samolub » 31 gru 2015, 15:28

Wrog Nesto =D
O właśnie... musze zaktualizowac przyjaciol ^^"


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Dezerter » 31 gru 2015, 19:31

Noemi pisze:
Dezerter pisze:
nesto pisze:Wiara jest jak hipnoza. Pisałem już.
Czemu wy karmicie tego trola zahipnotyzowanego, to ja naprawdę nie rozumiem? :-?
kto mi wskaże przycisk "ignoruj" (bo nie mogę znaleźć na tym forum, a na wszystkich innych już dawno go użyłem i trol znika :) jak zahipnotyzowany
pomocy :!:

kliknij w kopertę / poczta/ tam masz opcje przyjaciele i wrogowie możesz sobie kombinowac czego dusza zapragnie :-D

rączki całuję ty dobrodziejko moja masz dużego +


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: nesto » 01 sty 2016, 12:59

No i po kłopocie.. :-D
Cieszy mnie, że użyliście wreszcie rozumu tj. daru Bożego.
Dobrze by było, abyście używali go na co dzień, a szczególnie podczas argumentowania swoich racji.

Co do waszej postawy natomiast można napisać jedno jedyne słowo - żenada.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Klangman » 01 sty 2016, 23:40

nesto pisze:
Niestety (dla moich adwersarzy) posługuję się logiką i rozumem, który jest tak znienawidzony przez wszystkie religie.


Wiesz... Schopenhauer przypuszczalnie posługiwał się logiką i rozumem; najprawdopodobniej ów przypadłość dotyczy też Hawkinga.Obawiam się jednak, że mogliby siebie nie zrozumieć. Nie czyń ze swych zdolności poznawczych ostatecznego kryterium. To dobrze robi na... rozwój :)


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Samolub » 02 sty 2016, 00:04

Ooo dokładnie Klangman,
Nesto no chyba że potrafisz latać na miotle :witch: to wtedy mów o zdolnościach, niestety przechwalanie się i krytykowanie chrześcijaństwa w celu wykazania się jako "oświecony" nie sprawi że nim się staniesz. No chyba że przywiązujesz dużą wagę do opinii innych mniej niż do opinii samego o sobie. W pierwszym wypadu nic nie tworzysz dobrego dla ludzi oraz siebie, w drugim przypadku może Ci to dać satysfakcje jako człowieka który jest mądrzejszy od tych "głupiutkich" chrzescijan. Ale kiedy Ci to nie wychodzi lub wywołuje odwrotny skutek to nie masz ani satysfakcji albo uważasz innych za idiotów i tyle. A ponieważ mądrym nie jest być dobrze i żyć wśród idiotów to polecam Ci alternatywną opcję, bo idziesz do nikąd.

Opcja alternatywna:
Rozmawiaj z nami nie uważając nas za idiotów a siebie za mądrego


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: nesto » 03 sty 2016, 10:40

Samolub pisze:Rozmawiaj z nami nie uważając nas za idiotów a siebie za mądrego

Nie uważam ciebie za idiotę, ale za zahipnotyzowanego człowieka udającego kurę na scenie.
Nie dlatego, że jesteś głupi, ale dlatego, że PODDAŁEŚ SIĘ SAM hipnozie i teraz sam się z niej nie możesz wyzwolić.

Ja natomiast nie jestem ani mądry, ani głupi - tyle, że nie jestem już zahipnotyzowany i nie gdakam na scenie.


Gdyby nagle kilka osób z pośród najbardziej "wierzących" i to tych, których darzysz największym autorytetem zaczęło się z ciebie śmiać i powiedziało "robiliśmy sobie z ciebie jaja - to wszystko LIPA" to wtedy pewnie miałbyś szansę zejść ze sceny..


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 11:07

https://www.youtube.com/watch?v=KSipCUoJT8E

Oj Nestus widzę, że Ty nie jesteś taki głupi, rasowy z Ciebie zwodziciel ; )
Nestusiu, w ten sposób tylko potwierdzasz że Apostołowie złożyli piękne świadectwo


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Naród wybrany

Postautor: hmhmm » 03 sty 2016, 11:31

nesto
Udajesz inteligentnego, wspominając o hipnozie, jednocześnie nic nie mówiąc na czym ona miałaby polegać. Bez przerwy miotasz jedne i te same zarzuty i kpiny. W awatarze sympatyczny mikołaj, natomiast w słowach złośliwy gnom. Stosowanie logiki kwadratowego koła na zasadzie traktuję Cię jak idiotę, ale mówię, że za idiotę Cię nie uważam. To co przez lata wypisywałeś o wierzących, szczególnie o tych najbardziej pomocnych, Twoje kpiny i szyderstwa zasługują na karę. To traktowanie Cię po macoszemu musi się wreszcie skończyć, wokół Ciebie powstała zmowa milczenia i ludzie tolerują Twoje kpiny, Ale już niedługo.



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości