Sianie nienawiści wobec protestantow

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
navi31
wyznanie: Kościół Katolicki
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 23 sie 2015, 12:30

a konkretnie o co chodzi ? Co nie zrozumiałem
Chyba probujesz sie odegrać, bo kiedyś przeinnaczyłaś mnie
tyle ze robisz to bez podstawnie :]

Ale coz takie juz masz o mnie zdanie, kompletnie bezpodstawne
i raczej nie zmienie tego , musialem Ci zaleść za skórę i wszystko
co robie i pisze widzisz teraz w czarnych barwach

[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Janek
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 23 sie 2015, 12:40

Masz jkieś urojenia,jakieś poczucie misji,ale żeby uczyć innych trzeba samenu wiedzieć i rozumieć.

Wuko nie ma sie co denerwowac.Wcisnij ignor albo nie odpisuj i tyle.
Nie pokonasz milosci :-D Mozesz cytowac Biblie a nawet nauczaniego
jego denominacji a on i tak bedzie pisal swoje...Sekciarza po paru
upomnieniach unikaj i nie wdawaj sie w bezbozne/jalowe dyskusje.

EOT

Obrazek

:-D

Lead me, Yahweh, in your righteousness because of my enemies. Make your way straight before my face.
For there is no faithfulness in their mouth. Their heart is destruction. Their throat is an open tomb.
They flatter with their tongue.Hold them guilty, God. Let them fall by their own counsels;
Thrust them out in the multitude of their transgressions,
for they have rebelled against you.
(Ps 5)
https://youtu.be/EMqqvW67xBY
Awatar użytkownika
navi31
wyznanie: Kościół Katolicki
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 23 sie 2015, 12:50

właśnie ,Janek pomylił adresy , ale całkiem przypadkiem uświadomił mi,
ze nie potrzebnie wdaje sie w dyskusje z ludzmi ktorzy nic nie rozumieją,
a jedynie to co przekręcą, a tematy ktore poruszają są jałowe i bezbożne
(wszak najlepszy dowód, to to , ze nie ja zaczałem ten temat, hehe)

[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
wuka
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: wuka » 23 sie 2015, 14:54

Janek pisze:Wuko nie ma sie co denerwowac.Wcisnij ignor albo nie odpisuj

Ja się nie denerwuję, tylko trafia mnie szlag,jak ktoś plecie jak nawiedzony.Ignora miałam i był spokój,ale mnie podkusiło :evil: ,bo się źle czyta strony no i proszę :mrgreen: :rozpacz:
navi31 pisze:nie potrzebnie wdaje sie w dyskusje z ludzmi ktorzy nic nie rozumieją,

Bardzo dobrze,że nareszcie to pojąłeś.Może zleziesz z nas i na katolik.pl odnajdziesz swoje miejsce. :glupek:

Awatar użytkownika
Dragonar
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 24 sie 2015, 03:10

Wracając do tematu, czyli siania nienawiści wobec protestantów, polecam zapoznać się z tym, najlepiej od 15:30:

LINK

Skąd się biorą tacy szaleńcy, do tego na ambonie? To jest niby kazanie ks. Jan Pęzioła i ks. Natanka.

Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
wuka
Kontaktowanie:

Postautor: wuka » 24 sie 2015, 09:34

Dragonar pisze:LINK

:mrgreen: Studiował historię i nie wiedział,że Luter studiował prawo. A dalej to już masakra.Jak on może mówić o moralności. Same ploty i pomówienia. No i te "jakaś Niemka", szkoda gadać. tfu,syf i malaria. Broń nas Boże przed takimi głosicielami :S :devil:

Awatar użytkownika
Dragonar
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 24 sie 2015, 14:15

wuka pisze: :mrgreen: Studiował historię i nie wiedział,że Luter studiował prawo. A dalej to już masakra.Jak on może mówić o moralności. Same ploty i pomówienia. No i te "jakaś Niemka", szkoda gadać. tfu,syf i malaria. Broń nas Boże przed takimi głosicielami :S :devil:

To, że Luter studiował prawo, to jedna z podstawowych informacji, jakie znajduje się na Wikipedii, w biografiach lub - o ile dobrze pamiętam - w licealnych podręcznikach do historii. Nie przypominam sobie, aby Luter miał nieślubne dzieci ze służącą albo zabił dwóch ludzi. Dalej kazanie w sumie też przypomina majaczenie paranoika. :/
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 14:16 przez Dragonar, łącznie zmieniany 1 raz.

Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
nadrozd
Ostrzeżenia: 5
Kontaktowanie:

Postautor: nadrozd » 24 sie 2015, 16:10

Dragonar pisze: Dalej kazanie w sumie też przypomina majaczenie paranoika.

to juz wiem z kad koledzy to maja.

Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
wuka
Kontaktowanie:

Postautor: wuka » 24 sie 2015, 16:37

Dragonar pisze:To, że Luter studiował prawo

Nie zrozumiałeś chyba albo ja źle napisałam. Ten ksiądz z filmiku mówi,że studiował historię! A ja piszę,jak mógł studiując historię nie wiedzieć,że Luter był prawnikiem :mrgreen:
Masz rację,że w szkole można się o tym dowiedzieć,a ten księżulo się chwali :oops: historycznym wykształceniem i podstaw nie zna. Ciekawe kto mu dał dyplom. Wstydziłby się przyznać.
Tak,reszta to bełkot i paranoja. Syf i malaria.
Łatwo kogoś oczernić,od morderców i producenta ;-) nieślubnych dzieci wyzwać, tym bardziej,że Luter już słowa na swoją obronę nie powie.
A poza tym,jak taki ksiądz śmie moralność innych podważać skoro w jego kościele na porządku dziennym są dzieci księży z gosposiami, o seksie z nieletnimi nie wspomnę. I co taki dziad jeden z drugim robi? Pamiętacie w ubiegłym roku czy wcześniej,jak chyba Pec czy inny wysoki hierarcha był za to oskarżany,to kuria powiedział,że on jest obywatelem Watykanu i tylko tam można go sądzić.No i rozlazło się po kościach.Siedzą ci zboczeńcy na dobrych emeryturach w swoich pałacach.
A taki Natanek będzie gębę Lutrem sobie wycierał,niedouk jeden.
Najpierw niech u siebie posprzątają a potem zmarłych się czepiają.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 16:44 przez wuka, łącznie zmieniany 2 razy.

wuka
Kontaktowanie:

Postautor: wuka » 24 sie 2015, 16:45

Dragonar pisze:To, że Luter studiował prawo

Nie zrozumiałeś chyba albo ja źle napisałam. Ten ksiądz z filmiku mówi,że studiował historię! A ja piszę,jak mógł studiując historię nie wiedzieć,że Luter był prawnikiem :mrgreen:
Masz rację,że w szkole można się o tym dowiedzieć,a ten księżulo się chwali :oops: historycznym wykształceniem i podstaw nie zna. Ciekawe kto mu dał dyplom. Wstydziłby się przyznać.
Tak,reszta to bełkot i paranoja. Syf i malaria.
Łatwo kogoś oczernić,od morderców i producenta ;-) nieślubnych dzieci wyzwać, tym bardziej,że Luter już słowa na swoją obronę nie powie.
A poza tym,jak taki ksiądz śmie moralność innych podważać skoro w jego kościele na porządku dziennym są dzieci księży z gosposiami, o seksie z nieletnimi nie wspomnę. I co taki dziad jeden z drugim robi? Pamiętacie w ubiegłym roku czy wcześniej,jak chyba Pec czy inny wysoki hierarcha był za to oskarżany,to kuria powiedział,że on jest obywatelem Watykanu i tylko tam można go sądzić.No i rozlazło się po kościach.Siedzą ci zboczeńcy na dobrych emeryturach w swoich pałacach.
A taki Natanek będzie gębę Lutrem sobie wycierał,niedouk jeden.
Najpierw niech u siebie posprzątają a potem zmarłych się czepiają.

Awatar użytkownika
Suzuja
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Kontaktowanie:

Re: Sianie nienawiści wobec protestantow

Postautor: Suzuja » 26 lis 2017, 15:43

Przecież katolicy mają totalnie gdzieś protestantów. W Polsce to mało kto wie że protestanci w naszym kraju w ogóle istnieją

Każdy z moich wrogów wierzy w zbyt wielu bogów
Awatar użytkownika
diedmaroz
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: diedmaroz » 27 lis 2017, 09:02

Do czasu aż w rodzinie nie pojawi się taki odstępca :D

Nagi wyszedłem z łona matki mojej i nagi stąd odejdę. Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione. (Joba 1:21)
Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. (Jana 3:16)
Awatar użytkownika
Serafin
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 23 mar 2018, 10:17

Kilka słów na temat bzdur odnośnie osoby Lutra, rozpowszechnionych ostatnio dzięki filmowi Brauna.

https://www.youtube.com/watch?v=0Bc7eZ9 ... e=youtu.be

Nowe promo książki.
https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE

A tu jeszcze nowsze, o Rosji.
http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”