Sodomicka zaraza

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sodomicka zaraza

Postautor: Samolub » 13 wrz 2015, 14:00

To w takim razie pewnie cos zle zrozumialem czy przypisalem. Wiesz w skrocie chodzi mi o to ze decyzji ludzkich nie mozna przypisywac Bogu, odpowiedzialnosc ponosi czlowiek.

Jesli chodzi o prawo inspirowane wiarą. Innaczej to prowadzi zawsze w jednym kierunku na dluzsza mete. Wiesz co jest ciekawe, tworzenie pewnej rzeczywistosci, tworzy pewne zaleznosci, gdyby chrzescijanie przestali mieszac sie w wladze to wladza jako tako przestaje byc wladzą.

Bledy i tymczasowe wnioski wynikajace z danej rzeczywistosci na innej nie mają prawa bytu. To nie oznacza dla mnie ze sa nieprawdziwe, im bardziej Koscioly wiklaja sie w to, tym bardziej wchlania je doczesnosc.

Czasami potrzeba nowej mysli, swierzego spojrzenia, nowonarodzenia. Ludzie , systemy polityczne, spoleczne Prawdy nie przyniosa, jako dzieci bylismy od tego dalej, bazujac na wlasnych doswiadczeniach i pewnikach. Dobra gra do narzuconych zasad satysfakcji nie daje, wiec lepiej zasady odrzucic i grac swoje.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sodomicka zaraza

Postautor: PawełSz » 09 gru 2015, 17:34

Bardzo czesto jest tak ze ci ktorzy oskarzaja i nieznosza osob homoseksualnych sami sa kryptogejami np. jak mozna sie domyslac mlodziez wszechpolska albo ksieeza w KRK


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sodomicka zaraza

Postautor: magda » 09 gru 2015, 21:11

Albo wyzsza kasta swadków Jehowy jako ze procentowo u nich więcej pedofilów niż w KRK


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sodomicka zaraza

Postautor: PawełSz » 09 gru 2015, 23:10

Bo nie jestem swiadkiem Jehowy , jestem modalista - wierze w calkowite Bostwo Jezusa
"Chwale ciebie Panie i uwielbian , wznosze w gore swoje rece , uwielbiajac imie twe. Bo wielkis ty..."


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości