Imiona diabla

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Imiona diabla

Postautor: darktofik » 15 gru 2015, 15:49

Dlaczego zatem leczymy (także i choroby powodowane przez wirusy!) u lekarzy, miast u proroków i innych szamanów? Hę? "Diabeł" nie wpadł na to, że rozwinie się medycyna? ;)
Co do "ziemi zawieszonej w niczym"- były tu takie protestanckie fanatyczki, co to na podstawie biblijnych zapisków dowodziły, że ziemia jest płaska :)

Nadal jednak nie wiem, o co Ci chodzi w głównym temacie, od którego chyba odbiegliśmy. Co z tymi imionami? O co chodzi?


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Imiona diabla

Postautor: PawełSz » 15 gru 2015, 16:01

darktofik pisze:Dlaczego zatem leczymy (także i choroby powodowane przez wirusy!) u lekarzy, miast u proroków i innych szamanów? Hę? "Diabeł" nie wpadł na to, że rozwinie się medycyna? ;)
Co do "ziemi zawieszonej w niczym"- były tu takie protestanckie fanatyczki, co to na podstawie biblijnych zapisków dowodziły, że ziemia jest płaska :)

Nadal jednak nie wiem, o co Ci chodzi w głównym temacie, od którego chyba odbiegliśmy. Co z tymi imionami? O co chodzi?


Medycyna pochodzi od Boga a jak nierozumiesz to o czym mowa to sie domysl...


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Imiona diabla

Postautor: darktofik » 15 gru 2015, 16:10

Wiesz, slogan "medycyna pochodzi od boga", to dokładnie to czego się domyślałem, że powiesz, po tym, jak napisałeś, że "choroby pochodzą od diabła". No przykro mi, ale to myślenie na poziomie przedszkolaka. Bez dania racji, bez uzasadnienia. Ot, aksjomat. Trochę słabe, jak dla mnie.

Nadal nie rozumiem, o co w wątku chodzi. Może jestem niedomyślny, może mam gorszy dzień... Ale widzę, że produkujesz wątki na potęgę, może lepiej zebrać to wszystko w jeden, bo są dość podobne? Zanim Ci moderatorzy zniszczą mrówczą pracę i wywalą je do kosza :)


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Imiona diabla

Postautor: PawełSz » 15 gru 2015, 16:45

Jestem chory na glowe bo wyznaje wiare w Boga ??


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Imiona diabla

Postautor: darktofik » 15 gru 2015, 16:49

PawełSz pisze:Jestem chory na glowe bo wyznaje wiare w Boga ??


A z czego to wyczytałeś?

Ciekawa implikacja, skądinąd, jeśli chodzi o ogół wierzących :evil: Na marginesie, przypomniał mi się kawał: Jak mówisz do boga, to jest to modlitwa, jak bóg mówi do ciebie- to schizofrenia :hihi:


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Imiona diabla

Postautor: PawełSz » 15 gru 2015, 16:52

darktofik pisze:
PawełSz pisze:Jestem chory na glowe bo wyznaje wiare w Boga ??


A z czego to wyczytałeś?

Ciekawa implikacja, skądinąd, jeśli chodzi o ogół wierzących :evil: Na marginesie, przypomniał mi się kawał: Jak mówisz do boga, to jest to modlitwa, jak bóg mówi do ciebie- to schizofrenia :hihi:


z tego wynika ze mam schizofrenie , niezle :D :hihi:


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości