W Izraelu

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

W Izraelu

Postautor: kontousunięte1 » 21 lut 2016, 17:49

Czytaliście? http://chnnews.pl/index.php/pl/reszta-s ... -temu.html
Co myślicie? Czy to powszechne, czy może nic wielkiego?
W ogóle chciałam dopytać o tą stronę internetową http://chnnews.pl/index.php/pl/
Taki misz-masz z tego co widzę i nie wiem czy jest wiarygodna,ale sporo linków na forum już widziałam.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: kontousunięte1 » 21 lut 2016, 19:20

Dzięki,Ariela.
Mało o tym wiem,ale już ponimaju. ;)
A ten portal?


Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: Ariela » 21 lut 2016, 19:32

A nie wiem, nie znam tego portalu.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: Zbyszekg4 » 21 lut 2016, 19:40

Ariela pisze:A nie wiem, nie znam tego portalu.

Znam tyle o ile... ale jest tam baner Kościoła Chwały, a to jest bardzo na ewangelię sukcesu nastawiona społeczność!!
Taki fakt, który coś mówi, temu, kto ma uszy do słuchania... :puppyeyes:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: kontousunięte1 » 21 lut 2016, 20:02

Czyli super,dziękuję Wam za podzielenie się. Wszystko jasne.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: Zbyszekg4 » 21 lut 2016, 20:36

Ariela pisze:Jako osoba ktora byla czescia tego ruchu, od razu moge wam powiedziec ze Mesjanscy Zydzi to oszusci. Dla nich Jezus to maszynka do pieniedzy, a nie Bog.

Nie wiem, gdzie Ty byłaś, ale takie uogólnienie jest krzywdzące bo do jednego wora nie można wrzucać 100% populacji mesjańskich Żydów!
Tu: https://www.youtube.com/channel/UCMjNTt ... /playlists serie wykładów mesjańskiego Żyda, Piotra Frasa.
Sporo ich słuchałem, i mogę zaświadczyć, że dla niego Jezus to prawdziwy Bóg - Zbawiciel, obiecany Mesjasz!
Uogólnienia bywają krzywdzące...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: Noemi » 21 lut 2016, 20:56

Ariela pisze:No, tak jak mowilam. Tu jest jego strona http://sidroth.org/ Pierwsze co widzisz wchodzac na nia to ikonka w prawym gornym rogu "Daj darowizne teraz" :lmao: A jak zejdziesz na dol to w lewym rogu masz znowu "Miej swojego mentora co miesiac" i tam za miesieczna oplata dostaniesz "zestaw ponadnaturalnego przewodnictwa" Sid Roth'a :D A najlepsza jest ta lista produktow ktore mozesz zakupic i na koncu niej ikonka "Projekt 77 daj teraz" :rotfl: Klikasz i przelewy zaczynaja sie od 77 dolarow w gore, ktore mozesz dac zydowskiemu nacigaczowi zeby nawracal swoich braci :sweet:

Jako osoba ktora byla czescia tego ruchu, od razu moge wam powiedziec ze Mesjanscy Zydzi to oszusci. Dla nich Jezus to maszynka do pieniedzy, a nie Bog. Jakby z buddyzmu tyle sie sypalo kasy co z chrzescijanstwa to by i Budde uznali swoim Mesjaszem. Az mi sie chce smiac, ze Zydzi dla pieniedzy sa gotowi nawet czcic swojego najwiekszego wroga Jezusa :D

Ariela wszędzie znajdziesz naciągaczy to nie znaczy że wszyscy sa naciągaczami ,nie uogólniaj bo robisz krzywde tym którzy wiernie służą Bogu i nie robia z tego biznesu Zbyszek podal przykład tez mogę podac Misja Poslij Mnie z Warszawy .
kontousunięte1 pisze:W ogóle chciałam dopytać o tą stronę internetową http://chnnews.pl/index.php/pl/
Taki misz-masz z tego co widzę i nie wiem czy jest wiarygodna,ale sporo linków na forum już widziałam.

kontousunięte1 dokładnie tak jak piszesz misz- masz ,troche prawdy troche plotek


Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: W Izraelu

Postautor: Ariela » 21 lut 2016, 23:00

Nie no macie racje. Na pewno znajdzie sie jakis Zyd ktory szczerze wierzy w Jezusa, ale ja juz widzialam swoje wiec nie mam zaufania.



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości