Okultyzm - pomocy!

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 15 kwie 2016, 15:53

Gingers pisze:Ale tak się składa, że w tych "kościółkach" jest realnie obecny Najświętszy Sakrament... czyli Lekarstwo dla twojej koleżanki, stąd jej awersja do miejsc z Tabernakulum wewnątrz.


I to wystarczy zjesc i jej przejdzie?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Gingers » 15 kwie 2016, 18:20

Samolub pisze:I to wystarczy zjesc i jej przejdzie?

zawsze wszystkie lekarstwa tylko zjadasz? ;)


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 15 kwie 2016, 18:29

Są czopki, syropy, napoje, zastrzyki : )


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: magda » 15 kwie 2016, 20:23

Trudna sprawa z ludźmi zdemonizowanymi a też takimi co to zaczeli sie angarzować w praktyki okultystyczne. Moja synowa chodzi na Jogę i jak jej coś próbuje mówić to od tazu stawia mur nie do przebicia. Myśle ze jej koleżanka też taka jest ten mur to takie gadki , że to nie żaden okultyzm itp i nic takiemu człowiekowi nie powiesz bo to ja jestem nawiedzna i ja widzę wszędzie okultyzm, joga jest wporzo i co ja sie jogi czepiam jeśli tyle madrych ludzi ćwiaczy jogę . Z jej koleżankoą bedzie podobnie ze nie bedzie chciała nic słuchać , to trudna sprawa.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 15 kwie 2016, 21:30

Rozciaganie czy sport daje jakieś efekty, ale joga? Jest tyle form wyciszenia czy rozluźnienia.

Mysle że celowo pokazuje się ladne obrazki ludzi ktorzy uprawiaja joge żeby przyciagac ludzi skojarzeniami. W Indiach mnisi nie wygladaja na fizycznie zdrowych czy pieknych.

Zachod zaabsorbowal joge w celach zarobkowych. Wkoncu to fucha dla instruktorow czy nauczycieli fitness. Raczej odwrotnie joga może prowadzic do przemeczenia lub zaburzen w organizmie co jest naukowo potwierdzone.

Joga z dodatkiem afirmacjii, modlow itd może prowadzic do otepienia umyslu, choroby psychicznej a nawet ściągać demony które dzialaja zlosliwie, szkodza zdrowiu i duchowi.

Magdo pozwol im praktykowac joge, za kilka lat dzieki temu stana sie gorliwymi chrzescijankami/chrzescijanami
Wkoncu ich ostrzeglas i tyle wystarczy


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
21112
Posty: 312
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:38
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: 21112 » 16 kwie 2016, 21:08

Napiszę trochę przewrotnie. Ja bym po prostu czekała (trwając w modlitwie). Ten "nauczyciel" to tylko człowiek... Zapewne, jak każdy tego typu "oświecony" gada w kółko to samo. Kiedyś sama to zobaczy... Pomijam fakt, że prędzej czy później na jaw wyjdzie to po co to robi - Sai Baba np molestował swoich wyznawców, do tego dochodzą pieniądze (tak bardzo przez nich wzgardzane) i ogólna pycha. Spokojnie! A właśnie! Może dotrzesz do niej pokazując tych, którzy już "upadli" - np Sai Babę, najwyższą mistrzynie ching hai,papjiego (zwłaszcza filmiki z jego statsangów). To pokazuje, że to nie chodzi o wolność (prawdę), ale o zniewolenie (manipulację, kłamstwo). Ci nauczyciele nie chcą dać swoim uczniom wolności - choć tyle o niej mówią i przekonują, że wyzbycie się własnego wgo może ją człowiekowi dać. Oni chcą by ludzie byli ich niewolnikami - płacili datki, kochali, pracowali za darmo (najwyża mistrzyni ching hai ma np sieć restauracji gdzie ludzie pracują za darmo niezły biznes i zero podatków) a przed wszystkim nakręcali popularność. Tylko o to chodzi. Samem Aliesterowi Crowleyowi, który osiągnął najwyższy level we współczesnym okultyzmie też tylko o to chodziło - tylko on chociaż mówił o tym wprost:D

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 16 kwie 2016, 21:22

A tu masz wlasnie zdjecie slynnego angielskiego okultysty, mistyka Crowleya w Indiach czy tam Tybecie

Obrazek

Ladny image przybral
Mnisi w Indiach wygladaja podobnie,
Joga to oszustwo


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: 2tm31617 » 25 lip 2016, 01:58

tu okultystyczna propaganda, z TV:
https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY


Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Dezerter » 06 sie 2016, 21:25

2tm31617 pisze:tu okultystyczna propaganda, z TV:
https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY

Nie wiem czy okultystyczna, ale kłamliwa na pewno.
W 5 minucie podają, że Horus urodził się jako syn dziewicy
a wiki i encyklopedie podają co innego:
Był synem Ozyrysa i Izydy lub Geba i Nut. Po śmierci Ozyrysa walczył (jako prawowity następca tronu) z Setem (bratem Ozyrysa) o tron faraona. Po kilku konkurencjach Rada Dwunastu Bogów przyznała władzę Horusowi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Horus
dalej nie oglądałem bo szkoda czasu na ideologiczne kłamstwa


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Riddick » 06 sie 2016, 21:56

2tm31617 pisze:tu okultystyczna propaganda, z TV:
https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY

Ten film to fragment z filmu "zeitgeist, filmu, który niby ma demaskować "kłamstwa religii", podczas gdy największe bzdury na temat religii są zawarte właśnie w tym filmidle, które z punktu widzenia epistemologii jest warte tyle co zawartość spuszczonej wody w toalecie. Pamiętam jak bardzo zdziwiona była koleżanka z liceum jak się okazało, że większość z wymienionych w tym filmie bogów nie ma w podaniach mitologicznych takich biografii jak na tym filmie.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Mitnaged
Posty: 33
Rejestracja: 19 sie 2016, 01:07
wyznanie: Ateista
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Mitnaged » 19 sie 2016, 02:34

magda pisze:Trudna sprawa z ludźmi zdemonizowanymi a też takimi co to zaczeli sie angarzować w praktyki okultystyczne. Moja synowa chodzi na Jogę i jak jej coś próbuje mówić to od tazu stawia mur nie do przebicia.

To już czuje jakie pierdoły musi słyszeć, i wcale się nie dziwię, że słuchać nie ma ochoty.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 20 sie 2016, 03:20

Edit
Ostatnio zmieniony 20 sie 2016, 03:37 przez Samolub, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 20 sie 2016, 03:25

Joga również osłabia organizm


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: kontousunięte1 » 20 sie 2016, 09:35

Samolub pisze:Joga również osłabia organizm

Co masz na myśli przez to "osłabia"? Mało wiem o jodze, ale to co wiem, raczej nasuwa odwrotne wnioski. Ćwiczenia te raczej wzmacniają organizm i do tego poszerzają możliwości myślenia (innego - mówiąc najogólniej) itp.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm - pomocy!

Postautor: Samolub » 20 sie 2016, 15:36

Normalnie joga polega na tym by duchowo oraz fizycznie oslabic czlowieka


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości