Błędy logiczne ateistów

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 10 maja 2016, 23:59

betme pisze:człowieku, jakieś podwójne standardy morlności wprowadzasz. Małżonek kopuluje z inną to znaczy, że nie jest wierny sojej żonie, zatem jesli wierność wyznacza dobro, to kopulacja z inną wyznacza zło. A Ty chcesz pogodzić jedno z drugim. Tak właśnie działa materializm. Chce mieć przyjeność, więc złamię dobro wierności w imię innego dobra, które sam ustalam, przyjemnosć z inną kobietą.


Jeszcze raz, na spokojnie.

Pomieszałeś dwie różne rzeczy, które mają jeden wspólny mianownik - seks.
Zdrada w związku to współżycie z inną osobą bez wiedzy i tym bardziej zgody partnera/żony/męża.
I tu się zgadzamy - zdrada to coś złego.

Natomiast to o czym rozmawialiśmy, czyli seks dwóch par, gdzie wszystkim uczestnikom to odpowiada, robią to z ochotą i przyjemnością nie jest zdradą kogokolwiek.

Odniesiesz się do homoseksualizmu?


Lovemyworld
Posty: 200
Rejestracja: 04 maja 2016, 14:59
wyznanie: Agnostyk
Lokalizacja: Sevilla, Andalucia
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: Lovemyworld » 11 maja 2016, 10:58

nesto pisze:Zaglądam sobie do tematu i co? Czytam dziwne rzeczy...
Może do tematu bardziej wrócicie?
Gdzie te logiczne błędy ateistów, bo jakoś nic ostatnio na temat nie piszecie...

No, narazie przez prawie cała stronę toczy sie dyskusja o swingersach i seksie grupowym...


El qué lee mucho y anda mucho, ve mucho y sabe mucho.
Amistades qué son ciertas, nadie las puede turbar.
-citas de Miguel de Cervantes.
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 11 maja 2016, 13:56

Kaan, ponawiam. Może przegapiłeś.

KAAN pisze:Stwierdzenie twojego złego zachowania na forum nie nie jest obrażaniem, ale wyrokiem sędziowskim, możesz się obrażać ale jako "przestępca forumowego prawa" nie możesz się tym posługiwać.


Mój drogi sędzio. Oceń zatem wypowiedzi swojego kolegi przykładając tą samą miarę:

"Hahaha :D co raz większy pokaz swojej "niemądrości" fryderyk."
"Dobre Fryderyk, dawaj więcej, dziś będzie wesoło dzięki tobie. ;D"
"Dawaj fryderyk, napisz coś jeszcze, bo pewnie cały tłum ludzi czyta co piszesz i się śmieje, a ja na pewno :D"
"Czy można wymagać wiele od ludzi którzy zrodzili się z małpy skaczącej po drzewach?"


Jestem dzieckiem dwojga kochających się ludzi, a nie małp skaczących po drzewach.
Czy to już pogarda wg Ciebie czy tylko prowokacja? Czy chrześcijańska moralność pochwala prowokacje?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: konto skasowane » 11 maja 2016, 14:06

Zakończ offtop . wczoraj zostało wszystko wyjaśnione. Wierzysz że człowiek pochodzi od małpy dlatego twoje pochodzenie nie powinno być dla ciebie ujmą ale zaszczytem. Teraz trzymaj się wątku.


.
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 11 maja 2016, 15:36

dr.sky pisze:Zakończ offtop . wczoraj zostało wszystko wyjaśnione. Wierzysz że człowiek pochodzi od małpy dlatego twoje pochodzenie nie powinno być dla ciebie ujmą ale zaszczytem. Teraz trzymaj się wątku.


Absolutnie nie wierzę, że pochodzę od małpy i nigdzie tego nie napisałem. Wyssałeś sobie to z palca i celowo mnie poniżyłeś, wyśmiewałeś, prowokowałeś.

Widać jasno, że na tym forum panują podwójne standardy moralne: są równi i równiejsi.
Moderator może wyśmiewać, poniżać i prowokować swojego rozmówcę, a gdy jego oponent odpowie adekwatnie do poziomu jaki prezentuje jego rozmówca to zostaje ukarany.

Żałosne... XP

Ale nie pisz do mnie bo nie mam najmniejszej ochoty z tobą rozmawiać.
Nie zasłużyłeś sobie na to.

Czekam na odpowiedź Kaana.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: KAAN » 11 maja 2016, 17:27

fryderyk pisze:Absolutnie nie wierzę, że pochodzę od małpy..
Właśnie popełniłeś błąd logiczny; uznajesz teorię ewolucji więc musisz wierzyć w to że twoim przodkiem była małpa, a ty teraz deklarujesz że nie wierzysz że pochodzisz od małpy. Zdecyduj się, albo jesteś potomkiem małpy i wierzysz w ewolucję, albo ewolucja nie istnieje i nie jesteś potomkiem małpy.
fryderyk pisze:Czekam na odpowiedź Kaana.
Na twoje przekomarzanie nie będzie odpowiedzi temat został wyczerpany. Jeśli poruszysz temat moderowania to zaliczysz następny punkt karny za trolowanie.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: nesto » 11 maja 2016, 17:53

KAAN pisze:
fryderyk pisze:
Absolutnie nie wierzę, że pochodzę od małpy..


Właśnie popełniłeś błąd logiczny; uznajesz teorię ewolucji więc musisz wierzyć w to że twoim przodkiem była małpa, a ty teraz deklarujesz że nie wierzysz że pochodzisz od małpy. Zdecyduj się, albo jesteś potomkiem małpy i wierzysz w ewolucję, albo ewolucja nie istnieje i nie jesteś potomkiem małpy.


Teoria ewolucji mówi, że organizmy żywe ewoluują, a nie przeskakują z gatunku w gatunek.
Z małpy nie zrobi się człowiek, a z człowieka małpa.
Wspólnym był gatunek, który już nie istnieje, bo wyewoluował w małpę i w człowieka i w hipopotama i w gazelę.
Równie dobrze można pisać, że człowiek pochodzi od hipopotama i twierdzić, że na tym polega teoria ewolucji.
Tymczasem to oczywiście bzdury.
Tak więc albo świadomie wprowadzasz w błąd użytkowników, albo nie zadałeś sobie trudu, aby zrozumieć co dokładnie twierdzi teoria ewolucji.
Jest też trzecia możliwość - dowiedziałeś się, ale nic z tego nie zrozumiałeś.
Obstawiam tę trzecią możliwość.
Wierzysz przecież, że człowiek został stworzony jako osoba dorosła ok. 6 tysięcy lat temu... :lmao:


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: konto skasowane » 11 maja 2016, 18:15

Za wszczynanie kłótni są ostrzeżenia.


.
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 11 maja 2016, 18:41

dr.sky pisze:Za wszczynanie kłótni są ostrzeżenia.


Dlaczego został usunięty mój ostatni post w tym wątku i w którym miejscu wszczynałem dziś kłótnię?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: konto skasowane » 11 maja 2016, 18:52

Był nie na temat, zostałeś poinformowany żebyś zakończył kłòtnię którą prowadzisz drugi dzień.


.
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 11 maja 2016, 19:01

dr.sky pisze:Był nie na temat, zostałeś poinformowany żebyś zakończył kłòtnię którą prowadzisz drugi dzień.


W poście tym dałem odpowiedź Kanowi w kwestii wiary i ewolucji co było bardzo na temat bo zarzucił mi błąd logiczny.
Tematem tego wątku są "błędy logiczne" . Widzę, że nawet nie wiesz już co kasujesz...


Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 11 maja 2016, 19:02

KAAN pisze:
fryderyk pisze:Absolutnie nie wierzę, że pochodzę od małpy..
Właśnie popełniłeś błąd logiczny; uznajesz teorię ewolucji więc musisz wierzyć w to że twoim przodkiem była małpa, a ty teraz deklarujesz że nie wierzysz że pochodzisz od małpy. Zdecyduj się, albo jesteś potomkiem małpy i wierzysz w ewolucję, albo ewolucja nie istnieje i nie jesteś potomkiem małpy.[/quote]

A więc nie popełniłem błędu logicznego co dokładnie wyjaśniłem, ale post został skasowany przez doktora niebo.
Nie będę się produkował drugi raz.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 19:03 przez fryderyk, łącznie zmieniany 1 raz.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: konto skasowane » 11 maja 2016, 19:03

To skup się na temacie i nie poruszaj w nim kwestii których wątek nie dotyczy, przestań obrażać., pisz mój nick poprawnie.


.
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: fryderyk » 11 maja 2016, 19:06

dr.sky pisze:To skup się na temacie i nie poruszaj w nim kwestii których wątek nie dotyczy, przestań obrażać.


Gdy poruszyłem kwestię dokładnie związaną z tym wątkiem to skasowałeś mój wpis :)

Po za tym nikt tu od dłuższego czasu nie podał żadnego przykładu błędu logicznego ateisty więc nie ma już chyba o czym rozmawiać w tym temacie.
Znasz jakieś błędy logiczne ateisty :) ?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: bledy logiczne ateistow

Postautor: konto skasowane » 11 maja 2016, 19:15

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakim logicznym błędem jest twój pobyt na tym forum. Nie wymagam od ciebie zbyt wiele ,wiesz dlaczego - już ci to wyjaśniłem. Nie chcę także abyś myślał że się nad tobą znęcam , a tak na pewno będzie gdy poraz kolejny twój światopogląd runie po kilku moich wpisach. Egzystuj tutaj ale z kulturą.


.

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości