Cud mleka

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Artakserkses
Posty: 251
Rejestracja: 08 sty 2017, 14:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Cud mleka

Postautor: Artakserkses » 07 lut 2017, 20:08

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cud_mleka

Co sądzicie na ten temat?


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: kruszynka » 07 lut 2017, 20:44

Zjawisko zakończyło się tego samego dnia, z tym że wiele posążków nie przyjmowało mleka już przed południem[8

A po południu? :O

Śmieszne to jest.
Robiłam kiedyś rzeźby z gipsu (w szkole) I wiem, że taki gips nie pokryty niczym, lub z odprysniętym szkliwem, to i liter mleka się napije. :D


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: Samolub » 07 lut 2017, 21:18

Normalnie gips czy niektore kamienie potrafią pochlaniac wode lub inne płyny


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: nesto » 07 lut 2017, 22:09

Efendi pisze:Demony rozmaite rzeczy mogą robić żeby tylko kogoś zwieść :)


Niesamowity wpis.
Pozazdrościć rozumu :lol:


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: Kamilzon » 10 lut 2017, 22:50

Kiedyś było na ten temat napisane w Focusie, a artykuł miał w nazwie coś ze zbiorową histerią. Nic dziwnego ani ciekawego, niektóre materiały są bardzo chłonne, a hindusi lud nie wykształcony zabobonny i brudny uznali to za cud! To prawie tak samo jak w Polsce. Tylko że u nas żadne posągi nie piją ale czasami się na oknie czy na kominie lub ścianie ukazuje sie "Maryja Panna". :/


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: Janek » 10 maja 2017, 02:13

https://www.youtube.com/watch?v=7sdYlRBISmU
i to mają być niby te cuda?już kiwający głową "Jezus" na krzyżu lepiej się prezentuje.


Artakserkses
Posty: 251
Rejestracja: 08 sty 2017, 14:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: Artakserkses » 12 wrz 2017, 15:30

To, że gips chłonie ciecze nie wyjaśnia tego, że w określone dni chłonął dużo bardziej.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: KAAN » 12 wrz 2017, 16:57

Artakserkses pisze:To, że gips chłonie ciecze nie wyjaśnia tego, że w określone dni chłonął dużo bardziej.
Jak sobie lepiej wysechł to pochłonął :D


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: magda » 24 wrz 2017, 13:05

A ja uważam że często cuda są działaniami demonicznymi ale to nie cud , zyłam długo w tropikach i wiem ze jest tak bardzo duża wilgotność ale raz na jakis czas robi się nagła susza i to bardzo duza tak ze wszystkie kamienie piją drewniane rzeczy tez piją i nie jest to żaden cud bo wraca wilgotność nawet jeśli nie pada i przestaja pić.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: diedmaroz » 24 wrz 2017, 15:32

magda pisze:A ja uważam że często cuda są działaniami demonicznymi ale to nie cud , zyłam długo w tropikach i wiem ze jest tak bardzo duża wilgotność ale raz na jakis czas robi się nagła susza i to bardzo duza tak ze wszystkie kamienie piją drewniane rzeczy tez piją i nie jest to żaden cud bo wraca wilgotność nawet jeśli nie pada i przestaja pić.


Wow, gdzie żyłaś w tropikach?


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cud mleka

Postautor: magda » 25 wrz 2017, 00:37

11 lat w Afryce


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości