Czysta nauka

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Marcin35
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2017, 22:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Czysta nauka

Postautor: Marcin35 » 30 cze 2017, 10:57

Witam, i zachęcam każdego szczerego człowieka do studiowania Pisma Świętego, tym samym bycia posłusznym Słowu Pana

„Tedy Jezus odezwał się i rzekł im: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, nie może Syn sam od siebie nic czynić, tylko to, co widzi, że Ojciec czyni; co bowiem On czyni, to samo i Syn czyni. (30) Nie mogę sam z siebie nic uczynić. Jak słyszę, tak sądzę, a sąd mój jest sprawiedliwy, bo staram się pełnić nie moją wolę, lecz wolę tego, który mnie posłał” (Jana 5:19, 30).

http://www.jehoszua.dbv.pl/readarticle.php?article_id=71

„Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat. (2) Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, z Boga jest. (3) Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie” (1 Jana 4:1-3).
Pozdrawiam Marcin


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czysta nauka

Postautor: KAAN » 01 lip 2017, 10:49

Witaj.
Twoje wejście nie jest tylko przywitaniem się, ale promocją anty tyrynitarnej strony internetowej.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Marcin35
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2017, 22:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czysta nauka

Postautor: Marcin35 » 01 lip 2017, 12:49

KAAN pisze:Witaj.
Twoje wejście nie jest tylko przywitaniem się, ale promocją anty tyrynitarnej strony internetowej.


Pozwól proszę aby każdy szczery sercem człowiek sam zadecydował jaki charakter ma owa strona, oraz to czy jest przeciw Bogu i Synowi.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czysta nauka

Postautor: KAAN » 01 lip 2017, 12:54

Marcin35 pisze:
KAAN pisze:Witaj.
Twoje wejście nie jest tylko przywitaniem się, ale promocją anty tyrynitarnej strony internetowej.
Pozwól proszę aby każdy szczery sercem człowiek sam zadecydował jaki charakter ma owa strona, oraz to czy jest przeciw Bogu i Synowi.
To forum nie służy rozpowszechnianiu fałszywych doktryn i jako moderator forum protestanckiego nie mogę pozwolić na promowanie herezji. Do polemiki z herezjami służy inny dział forum, dlatego temat przenoszę do odpowiedniego działu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czysta nauka

Postautor: Riddick » 01 lip 2017, 22:17

Jedno pytanie do autora wątku, całkowicie w ciemno bo nie spojrzałem w ogóle na stronę: czy na owej stronie propagowana jest nauka, która jest zgodna z nauką Cerkwi?


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
pasQdo
Posty: 64
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:10
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czysta nauka

Postautor: pasQdo » 01 lip 2017, 22:37

Odczuwam co raz większe piękno przebywania z Bogiem w Duchu Świętym. Ciągle mi mało i mało. Niepojęty, niezmierzony...

Widzę wzniosłe cytaty z Pana strony o służeniu Bogu.
A Pan Marcin właśnie bez Ducha Świętego chce być posłuszny?
Kolejny wilk kolejny duchowy dyktator.

To dla Jezusa Bóg stworzył wszystko, bo Bóg jest Miłością i jest Dobry, delikatny, wrażliwy. To My będąc ojcami swoich dzieci dajemy odbicie Ojca Niebieskiego.

Gdzie chwała i cześć i pokój w Duchu Świętym p. Marcinie?
Czy tego chcesz by Twoje dzieci czytały i czuły niepokój z powodu kaprysu intelektualismu?
Duch Święty nie objawił Tobie majestatu Chwały i Świętości Stwórcy i zamykasz się przed tym swą postawą.

Znowu spory o bzdury, jak takie Wilki w owczej skórze chcą zaburzyć pokój w Chrystusie by przez Niego Bóg był chwalony.
Na Pana upadły umysł działa diabeł chcąc wykosić wszelki pokój i owoce w Jezusie siejąc głupie zwątpienia i spory.

Jan 10
30  Ja i Ojciec jedno jesteśmy.

Kolosan 1
 13  Który nas wyrwał z mocy ciemności i przeniósł do królestwa swego umiłowanego Syna;

 14  W którym mamy odkupienie przez jego krew, przebaczenie grzechów.

 15  On jest obrazem Boga niewidzialnego i pierworodnym wszelkiego stworzenia.

 16  Przez niego bowiem wszystko zostało stworzone, to, co w niebie i to, co na ziemi, to, cowidzialne i co niewidzialne, czy trony, czy panowania, czy zwierzchności, czy władze. Wszystko przez niego i dla niego zostało stworzone.

 17  On jest przed wszystkim i wszystko istnieje dzięki niemu.

 18  On też jest głową ciała – kościoła; on jest początkiem i pierworodnym z umarłych, aby we wszystkim był pierwszy;

 19  Ponieważ upodobał sobie Ojciec, aby w nim zamieszkała cała pełnia;

Czy Panu się podoba czy nie, ale Jezus choć jest Synem jest równy Bogu, a reszta należy do diabła. I przez wyszukiwanie szczegółow zamiast trwać w Pełni z Bogiem w Jezusie Chrystusie w Duchu Świętym to Pan walczy... z Bogiem i jego planem Zbawienia.
A efekty przekleństwa które Pan zauważa ze swej pracy nazywa duchowym prowadzeniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości