Okultyzm

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
konia_z_rzedem
Posty: 337
Rejestracja: 22 lis 2016, 12:08
wyznanie: Kościół Katolicki
O mnie: Hallelujah!!!
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: konia_z_rzedem » 19 sie 2017, 18:13

magda pisze:np moje złorzeczenia sie materoalizowały, np poszłam do lekarza i nie chciał mi dać zwolnienia z pracy a sie źle czułam jak wyszłam to mu złorzeczyłam i podmuch wiatru zatrzasnał okno w jego gabinecie i usłyszałam wrzask wiec poszła sprawdzic a on był strasznie poraniony szybą, drugie zdarzenie to było z dziećmi co mojego męża wyzywały od małpy też złorzeczyłam i wpadły do wykopu trzecie juz mnie przestraszyło bo juz widziałam ze coś złego jest ze mną złorzeczyłam facetowi konkretnie żebuy miał wypadek samochodem i za parę godzin miał i to mnie przestraszyło nie na żarty .


A to przez jakieś zaklęcia/formuły złorzeczyłaś, czy po prostu?


"Mądry, słuchając, pomnaża swą wiedzę,
rozumny nabywa biegłości:
jak pojąć przysłowie i zdanie,
słowa i zagadki mędrców".

"Nikt nie jest sam z siebie mądry".
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: magda » 19 sie 2017, 22:13

Miałam karty tarota i sie nimi posługiwałam i to wystarczyło ze jak złozeczyłam to to dziłało ,zawsze wtedy mi działały złe rzeczy i zawsze łatwo przychodziło mi wszystko co złe, sam fakt używania kart tarota tak działał na całe moje zycie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: MMW » 20 sie 2017, 09:19

magda pisze:Miałam karty tarota i sie nimi posługiwałam i to wystarczyło ze jak złozeczyłam to to dziłało ,zawsze wtedy mi działały złe rzeczy i zawsze łatwo przychodziło mi wszystko co złe, sam fakt używania kart tarota tak działał na całe moje zycie.


Ale Ty bez przerwy złorzeczysz na tym forum od lat, nawet w podpisie masz złorzeczenie, więc czemu się dziwisz, że część z Twoich złorzeczeń się "spełniała"?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: magda » 20 sie 2017, 12:55

Nigdy jikomu nie złorzeczę i bardzo tego przestrzegam zeby nie wrócic ani na jotę do tamtych złych czasów a w podpisie nie mam złorzeczenia tylko słowa samego Boga o którym tu często mówi się źle,l zwłaszcza robia to niewierzący ,którzy tu czasem piszą. Nie wmawiaj mi czegos czego nie robię. Moze nie wiesz jak brzmi złorzeczenie bo mylisz pojęcia .Tamte czasy dawno minęły to było jak miałam dwadziescia parę lat teraz mam 65 więc dawno, dawno zapomniane dzieje z przed nawrócenia.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Kitka » 30 sie 2017, 18:41

Motyl pisze:
diedmaroz pisze:Należę do Kościoła Zielonoświątkowego, okultyzmem zajmowałam się przed nawróceniem. Nie doświadczyłam żadnych takich rzeczy w zborze, ale wiem, że w Internecie sa filmiki jak ktoś "kładzie" całe tłumy, spotkałam się z komentarzem, że to duch kundalini.


:eek:

.....co to ma byc....?...jaki duch kundalini...?
Ot, taki demon.
Wślizgnął się w niektóre pseudochrześcijanskie praktyki.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: magda » 31 sie 2017, 17:43

No ten demon kundelini jest jednak potęzny w zwiedzeniu , całe tysieczne rzesze z kosciołów na zachodzi jemu ulegają, bo ludzie szukaja rzeczy nadprzyrodzonych i ten demon im to daje


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Gingers » 01 wrz 2017, 07:02

konia_z_rzedem pisze:Witam, czy są tu może osoby, które są bądź stały się protestantami, a kiedyś zajmowały się praktykami związanymi z okultyzmem i je porzuciły? Albo w ogóle zajmowały się praktykami okultystycznymi i je porzuciły?

Myślę, że prościej byłoby zapytać, kto z nich takich doświadczeń nie ma... I to nie chodzi o czytanie horoskopów w gazetach, ale często to naprawdę grube kalibry. Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia... co jest oczywiście tyle zastanawiające co przerażające.


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Kitka » 01 wrz 2017, 09:25

Gingers pisze:Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia... co jest oczywiście tyle zastanawiające co przerażające.
A co zaobserwowałaś?

Rzucasz oskarżenie (bardzo poważne)- udowodnij! :[


wuka2
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:10
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: wuka2 » 01 wrz 2017, 09:31

Gingers pisze:
konia_z_rzedem pisze:Witam, czy są tu może osoby, które są bądź stały się protestantami, a kiedyś zajmowały się praktykami związanymi z okultyzmem i je porzuciły? Albo w ogóle zajmowały się praktykami okultystycznymi i je porzuciły?

Myślę, że prościej byłoby zapytać, kto z nich takich doświadczeń nie ma... I to nie chodzi o czytanie horoskopów w gazetach, ale często to naprawdę grube kalibry. Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia... co jest oczywiście tyle zastanawiające co przerażające.

Szkoda, że nie zauważyłaś, iż te osoby BĘDĄC KATOLIKAMI takimi sprawami się zajmowały. Każda z nich (a to nie pierwszy taki temat, pamiętam inne), po nawróceniu natychmiast porzuciła takie praktyki. Przeczytaj uważnie wypowiedzi tych osób. Nawet nie chcą wracać, ani szczegółowo pisać o tych potwornościach.
I żeby nie było przypisywania mi czegokolwiek - nie zajmowałam się okultyzmem, ale horoskopy czytałam. Z tego co mi wiadomo katolikom absolutnie nie przeszkadza chodzenie do wróżek, stawianie kart, korzystanie z porad tzw. jasnowidzów itd.itp. Wcale nie muszę wiele pisać. Wystarczy przywołać tytuły z gazet, zapowiedzi programów w tv itp. Taki pan Jackowski - naczelny :oops: wróż katolicki chociażby. Taki pajac Cejrowski - raz słuchałam jego programu, gdzie podkreślał swój katolicyzm, a jednocześnie pokazał jak jest daleko od Boga...Można wymieniać i wymieniać. Moja dawna znajoma, gorliwa katoliczka, otworzyła gabinet jakiegoś uzdrawiania metodami wschodu, inna regularnie korzysta z wróżb karcianych u jednej starej baby.
Więc zastanów się Ginger, o czym piszesz.


Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Gingers » 01 wrz 2017, 10:56

Kitka pisze:
Gingers pisze:Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia... co jest oczywiście tyle zastanawiające co przerażające.
A co zaobserwowałaś?

Rzucasz oskarżenie (bardzo poważne)- udowodnij! :[

A jaki dowód by byl zadowalający na udowodnienie tezy "zaobserwowałam, że..."? No zaobserwowałam, udowodnij, że nie ;)


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Kitka » 01 wrz 2017, 11:50

Gingers pisze:
Kitka pisze:
Gingers pisze:Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia... co jest oczywiście tyle zastanawiające co przerażające.
A co zaobserwowałaś?

Rzucasz oskarżenie (bardzo poważne)- udowodnij! :[

A jaki dowód by byl zadowalający na udowodnienie tezy "zaobserwowałam, że..."? No zaobserwowałam, udowodnij, że nie ;)

Twoja teza brzmi: znakomita większość miała takie poważne doświadczenia. Uzasadnij, zamiast zgrywać dowcipną :-/


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: magda » 01 wrz 2017, 13:14

No wielu protestantów miało doświadczenia okultystyczne przed nawróceniem niektórzy nawet bardzo poważne np przynależność do koscioła antychrysta , obrazanie Boga Ojca -przypisując mu posrednictwo w modlitwach do człowieka , bałwochwalstwo , kult człowieka , udział w czarnych mszach gdzie codziennie odbywają sie ofiary fałszywego Jezusa udział w tym, udział w procesjach do świetych przedmiotów , noszenie talizmanów w postaci szkaplerzy przedstawiających człowieka , Wiele tego jest ale ci wszyscy nawrócili się do Jezusa skorzystali z jego jedynej niepowtarzalnej Ofiary na Golgocie , narodzili się na nowo żeby już żyć w Duchu dla Jezusa i porzucili wszelkie cielesne zycie ich ciało umarło a żyją w duchu dla naszego Pana Chrystusa i nigdy nie wracają do okultyzmu , bałwochwalstwa i praktyk djabelskich. Sama kiedyś klękałam przed martwą bryłą gipsu i brałam udział w bluźnierczej ofierze Eucharystii dawno jednak sie okultyzmem nie zajmuję i nie służę djabłu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Gingers » 01 wrz 2017, 14:15

Kitka pisze:
Gingers pisze:
Kitka pisze:A co zaobserwowałaś?

Rzucasz oskarżenie (bardzo poważne)- udowodnij! :[

A jaki dowód by byl zadowalający na udowodnienie tezy "zaobserwowałam, że..."? No zaobserwowałam, udowodnij, że nie ;)

Twoja teza brzmi: znakomita większość miała takie poważne doświadczenia. Uzasadnij, zamiast zgrywać dowcipną :-/

Nieprawda, moja teza brzmi Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia.... To troszeczkę zmienia postać rzeczy, nieprawdaż?


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
konia_z_rzedem
Posty: 337
Rejestracja: 22 lis 2016, 12:08
wyznanie: Kościół Katolicki
O mnie: Hallelujah!!!
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: konia_z_rzedem » 01 wrz 2017, 14:36

Oj co tu dużo mówić, były osoby które były poza KRK i też zajmowały się okultyzmem. Potem nawracały się i porzucały te praktyki. A to w szczególności dotyczy ostrych przypadków.


"Mądry, słuchając, pomnaża swą wiedzę,
rozumny nabywa biegłości:
jak pojąć przysłowie i zdanie,
słowa i zagadki mędrców".

"Nikt nie jest sam z siebie mądry".
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Okultyzm

Postautor: Kitka » 01 wrz 2017, 14:40

Gingers pisze:
Kitka pisze:
Gingers pisze:A jaki dowód by byl zadowalający na udowodnienie tezy "zaobserwowałam, że..."? No zaobserwowałam, udowodnij, że nie ;)

Twoja teza brzmi: znakomita większość miała takie poważne doświadczenia. Uzasadnij, zamiast zgrywać dowcipną :-/

Nieprawda, moja teza brzmi Z moich obserwacji na tym forum wynika bowiem, iż znakomita większość miała takie poważne doświadczenia.... To troszeczkę zmienia postać rzeczy, nieprawdaż?
Ech, Gingers, jak ty pisałaś rozprawki na polskim...?
Magda już Ci przyklasnęła.
Nie mam więcej nic do dodania.
Miłego dnia :)



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości