Pięć zasad.

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Pan Piernik
Posty: 2502
Rejestracja: 09 lut 2010, 12:25
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: Pan Piernik » 06 kwie 2018, 23:36

pietrobus pisze:To teraz to udowodnij. Internet łapie wszystko. Wskaż 10 nauczycieli z ostatnich 10 lat do jednego księdza z 20 lat, by było łatwiej.

Ależ naprawdę mi się nie chce.
Nie musisz mi wierzyć. Możesz spokojnie sam poszukać w necie. Np możesz w necie poszukać informacji o liczbie księży i stosunku tej liczby do ogólnej liczby oskarżonych o pedofilię.
Ja pisałem o pewnym psychologicznym mechanizmie, od którego, jak się zdaje, nie jesteś wolny.
To mechanizm, spod którego, aby się uwolnić, trzeba dokonać odrobinę wysiłku.
Sprawdzić, szukać, analizować.


Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: pietrobus » 06 kwie 2018, 23:40

Czyli pismo święte też jest bzdurą.

Nie masz żadnego argumentu, taka jest prawda. Nie wiesz jak wybrnąć, więc piszesz poszukaj sobie. Słabe to.


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Awatar użytkownika
Pan Piernik
Posty: 2502
Rejestracja: 09 lut 2010, 12:25
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: Pan Piernik » 06 kwie 2018, 23:43

Sam zrób doświadczenie.
Wystarczy, że zapytasz swoich znajomych o to, komu zostawiliby dziecko, księdzu czy nauczycielowi.
A potem porównać te odpowiedzi ze statystykami.
Sprawdzaj sam, zawsze!
Nie ufaj żadnym autorytetom, czy to gazeta wyborcza, czy dorzeczy, pudelek, fronda, katolickie czy protestanckie forum, czy premier, kardynał, czy pan piernik.
Sam i sam i sam, zawsze.


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: Riddick » 07 kwie 2018, 00:11

Pan Piernik pisze:Sam zrób doświadczenie.
Wystarczy, że zapytasz swoich znajomych o to, komu zostawiliby dziecko, księdzu czy nauczycielowi.

Trochę offtop, ale trochę nie. Zarówno moi znajomi jak i ja zostawilibyśmy nasze dzieci księdzu w opiekę, ponieważ nasi księża w parafiach z reguły są żonaci i małe jest prawdopodobieństwo, żeby mieli jakieś skłonności ku dzieciom. Tak samo w mieście w którym obecnie mieszkam, mamy wspaniałego księdza, który jest godny zaufania jak mało kto. Ale my jesteśmy zaledwie 1,5% ludności tego kraju, więc można by powiedzieć, poniżej progu błędu statystycznego c;


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Pan Piernik
Posty: 2502
Rejestracja: 09 lut 2010, 12:25
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: Pan Piernik » 07 kwie 2018, 00:25

Ja, gdybym miał dzieci i miałbym wybór pomiędzy księdzem a nauczycielem, wybrałbym księdza.
Dlaczego?

Dlatego że byłem jednym z badanych i.... odpowiedziałem, że księdzu bym dziecka nie zostawił.
Dopiero po badaniu wytłumaczono mi mechanizm, który spowodował taką a nie inną moją odpowiedź.

Co więcej, bywają mechanizmy, którym podlegamy zupełnie nieświadomie.


drost
Posty: 18
Rejestracja: 07 kwie 2018, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: drost » 07 kwie 2018, 01:16

Pan Piernik pisze:A dane są takie, że najwięcej zachowań pedofilskich jest wśród nauczycieli. Stosunek - prawdziwy - zachowań pedofilskich, nauczycieli i księży, jest jak 100 do 1

Skad masz te dane?


drost
Posty: 18
Rejestracja: 07 kwie 2018, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: drost » 07 kwie 2018, 02:43

Przepraszam. Lenistwo. Znalazlem np to co by potwierdzalo Twoja wypowiedz:
https://www.activistpost.com/2016/12/st ... iests.html


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: nadrozd » 07 kwie 2018, 08:06



Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: Gingers » 07 kwie 2018, 10:54

pietrobus pisze:To teraz to udowodnij. Internet łapie wszystko. Wskaż 10 nauczycieli z ostatnich 10 lat do jednego księdza z 20 lat, by było łatwiej.

Znam mniej więcej tyle samo księży co nauczycieli (osobiście, jako znajomych, a nie że wiem że istnieją). Wśród księży żaden nie jest pedofilem i są to normalne osoby, choć miewają różne charaktery. Natomiast wśród nauczycieli trafił się jeden rasowy pedofil i gej w jednym, do tego lekoman, a wielu nauczycieli ma skłonności psychopatyczne i opresyjnie traktuje nie tylko dzieci, ale wszystko co sie rusza.
Dziecko zostawiłabym tylko z zaufaną osobą, niezależnie od wykonywanej przez nią profesji.
To tyle jeśli idzie o statystyki.


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: nadrozd » 07 kwie 2018, 11:04

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Przestę ... katolickim

Ja nie znam zadnego geja i pedofila i z tego puktu subiektywnych obserwacji ,moglbym powoedziec ze sprawa nie istnieje ;)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pięć zasad.

Postautor: magda » 08 kwie 2018, 23:46

A mnie ksiądz brał do odpowiedzi stawiał koło siebie za biurkiem i wkładał mi rękę między nogi koło gaci. Jak zrobił to córce pułkownika to następnego dnia go juz nie było w parafii bo moja koleżanka Tereska poszła od razu do tatusia a ja nie poszłam nikomu powiedzieć bo widziałam ze dla mojej rodziny ksiądz to prawie Bóg i ani chybi uznaliby ze kłamię..Do dziś pamietam to ze szczegłami takie to było okropne i pomyśleć ze to tylko jakieś takie drobne molestowanko było co czuli ci na poważnie molestowani chłopcy których sprawy Wojtyła zatuszował az 253 takie sprawy i nie odwołał pedofila zeby dalej gwałcił .pełno jest w KRk takich , tylko nie wychodzą te sprawy na jaw.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości