Pismo Święte zawsze ma rację.

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: KAAN » 04 gru 2018, 10:07

ami pisze:Powinno być napisane...
Duch Święty lepiej wie co powinno być napisane.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 04 gru 2018, 10:36

KAAN pisze:
wybrana pisze:Bo jeżeli będziemy szukać najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, to Duch Boży będzie wypełniał nas i będzie mieszkał w nas. Wtedy będziemy myśleć po Bożemu i będziemy jednoczyć się z Duchem Bożym. Będziemy stawali się w pełni dziećmi Bożymi, a Jezus Chrystus będzie naszym bratem.
Nic nie znajdziesz i nie wypełni cię Duch, bo przedstawiasz całkowicie błędne myślenie o Panu Jezusie i prawdzie objawionej. Nie znajdziesz bo nie wiesz czego i gdzie szukać, nie możesz mieć jedności w Duchu, bo Duch wypełnia zbawionych z łaski na podstawie wiary tej raz na zawsze przekazanej świętym (Judy 3). Dzieckiem Bożym człowiek staje się kiedy jest nowo narodzony w rodzinie Bożej, kiedy jest zbawiony. Nie można być nie w pełni dzieckiem Bożym, albo się nim jest albo nie.

A nauki Jezusa czytałeś?
Dlaczego odrzucasz te nauki?
Nie jesteś chrześcijaninem?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: magda » 04 gru 2018, 12:59

Wybrana to ty odrzucasz nauki Jezusa i to stale, cytujesz go a obok wypisujesz coś co sie z jego nauka nie zgadza. to ty nie szanujesz Jezusa


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 04 gru 2018, 14:50

magda pisze:Wybrana to ty odrzucasz nauki Jezusa i to stale, cytujesz go a obok wypisujesz coś co sie z jego nauka nie zgadza. to ty nie szanujesz Jezusa

Każde moje słowo, które tu napisałam się zgadza z nauką Jezusa Chrystusa.
Napisałam, że
Bóg jest miłością - Jezus też tak nauczał.
Mamy wzrastać w miłości i świętości Bożej - Jezus też tak nauczał.
Mamy dawać dobre owoce swojego życia - Jezus też tak nauczał.
Mamy nie grzeszyć - Jezus też tak nauczał.
Nauki Jezusa dały nam prawdę objawioną - Jezus też tak nauczał.
Jezus jest jedyną drogą do Boga - Jezus też nas nauczał.
Mamy iść za Jezusem i Go naśladować - Jezus też tak nauczał.
Jezus jest naszym światłem w ciemności - Jezus też tak nauczał.
Ofiara Jezusa na krzyżu jest złożona z miłości dla ludzi, by człowiek miał przystęp do Boga i poświadcza, że do końca trzeba wytrwać w wierze - Jezus też tak nauczał.
Człowiek, który ponownie narodzi się w Bogu staje się dzieckiem Bożym i wytrwałość do końca daje zwycięstwo, tak jak Jezus zwyciężył - Jezus też tak nauczał.

Wykaż mi werset z Ewangelii, który zaprzecza temu, co tu napisałam.
Tylko korzystaj z nauk Jezusa, a nie ułomnego człowieka.
Jeżeli wykażesz choć jeden werset, który przeczy temu, co tu piszę, to wtedy przyznam ci rację i cię przeproszę, a jeżeli nie jesteś wstanie mi udowodnić kłamstwa, to ty powinnaś mnie przeprosić.

KAAN i Neomi - pomóżcie magdzie.

A jeżeli innych wpisach moich znajdziecie fałsz, to proszę napisać - dlaczego? i poprzeć swoją tezę nauką Jezusa Chrystrusa.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ami » 04 gru 2018, 15:50

magda

Prosiłaś, abym do Ciebie nie pisał, więc zachowaj się podobnie i nie pisz do do mnie.


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.
Login
Posty: 41
Rejestracja: 01 gru 2018, 23:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: Login » 04 gru 2018, 16:28

Wybrana pisze:Mamy wzrastać w miłości i świętości Bożej - Jezus też tak nauczał

No ale po co? Przeciez mozna grzeszyć a wiara nas uratuje


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 04 gru 2018, 16:31

magda pisze:Ami nie propaguj tu nauk New Age , jest jedna wersja ta którą podał Duch Świety, doszukiwanie się we własnym wnętrzu różnych rzeczy a nawet Boga to nauka New Age i pochodzi od diabła . To forum chrześcijańskie i tych nauk tu nie wsadzaj jeszcze uzywajac do tego Pisma swietego bo obrażasz tym Boga i zasmiecasz to forum fałszem.

Czy te nauki uznajesz?
B.W.1-List Jana

3:18Dzieci, miłujmy nie słowem ani językiem, lecz czynem i prawdą.
3:19Po tym poznamy, żeśmy z prawdy i uspokoimy przed nim swoje serca,
3:20Że, jeśliby oskarżało nas serce nasze, Bóg jest większy niż serce nasze i wie wszystko.
3:21Umiłowani, jeżeli nas serce nie oskarża, możemy śmiało stanąć przed Bogiem
3:22I otrzymamy od niego, o cokolwiek prosić będziemy, gdyż przykazań jego przestrzegamy i czynimy to, co miłe jest przed obliczem jego.
3:23A to jest przykazanie jego, abyśmy wierzyli w imię Syna jego, Jezusa Chrystusa, i miłowali się wzajemnie, jak nam przykazał.
3:24A kto przestrzega przykazań jego, mieszka w Bogu, a Bóg w nim, i po tym Duchu, którego nam dał, poznajemy, że w nas mieszka.


4:7Umiłowani, miłuj my się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga, i każdy, kto miłuje, z Boga się narodził i zna Boga.
4:8Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością.
4:9W tym objawiła się miłość Boga do nas, iż Syna swego jednorodzonego posłał Bóg na świat, abyśmy przezeń żyli.
4:10Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze.
4:11Umiłowani, jeżeli Bóg nas tak umiłował, i myśmy powinni nawzajem się miłować.
4:12Boga nikt nigdy nie widział; jeżeli nawzajem się miłujemy, Bóg mieszka w nas i miłość jego doszła w nas do doskonałości.
4:13Po tym poznajemy, że w nim mieszkamy, a On w nas, że z Ducha swojego nam udzielił.
4:14A my widzieliśmy i świadczymy, iż Ojciec posłał Syna jako Zbawiciela świata.
4:15Kto tedy wyzna, iż Jezus jest Synem Bożym, w tym mieszka Bóg, a on w Bogu.
4:16A myśmy poznali i uwierzyli w miłość, którą Bóg ma do nas. Bóg jest miłością, a kto mieszka w miłości, mieszka w Bogu, a Bóg w nim.
4:17W tym miłość do nas doszła do doskonałości, że możemy mieć niezachwianą ufność w dzień sądu, gdyż jaki On jest, tacy i my jesteśmy na tym świecie.
4:18W miłości nie ma bojaźni, wszak doskonała miłość usuwa bojaźń, gdyż bojaźń drży przed karą; kto się więc boi, nie jest doskonały w miłości.
4:19Miłujmy więc, gdyż On nas przedtem umiłował.
4:20Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi brata swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi.
4:21A to przykazanie mamy od niego, aby ten, kto miłuje Boga, miłował i brata swego.

5:1Każdy, kto wierzy, iż Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził, a każdy, kto miłuje tego, który go zrodził, miłuje też tego, który się z niego narodził.
5:2Po tym poznajemy, iż dzieci Boże miłujemy, jeżeli Boga miłujemy i przykazania jego spełniamy.
5:3Na tym bowiem polega miłość ku Bogu, że się przestrzega przykazań jego, a przykazania jego nie są uciążliwe.
5:4Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza.
5:5A któż może zwyciężyć świat, jeżeli nie ten, który wierzy, że Jezus jest Synem Bożym?
5:6On jest tym, który przyszedł przez wodę i krew, Jezus Chrystus; nie w wodzie tylko, ale w wodzie i we krwi, a Duch składa świadectwo, gdyż Duch jest prawdą.
5:7Albowiem trzech jest świadków:
5:8Duch i woda, i krew, a ci trzej są zgodni.
5:9Jeżeli świadectwo ludzkie przyjmujemy, to tym bardziej świadectwo Boże, które jest wiarogodniejsze; a to jest świadectwo Boga, że złożył świadectwo o swoim Synu.
5:10Kto wierzy w Syna Bożego, ma świadectwo w sobie. Kto nie wierzy w Boga, uczynił go kłamcą, gdyż nie uwierzył świadectwu, które Bóg złożył o Synu swoim.
5:11A takie jest to świadectwo, że żywot wieczny dał nam Bóg, a żywot ten jest w Synu jego.
5:12Kto ma Syna, ma żywot; kto nie ma Syna Bożego, nie ma żywota.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ami » 04 gru 2018, 18:55

wybrana

wybrana pisze:
magda pisze:Wybrana to ty odrzucasz nauki Jezusa i to stale, cytujesz go a obok wypisujesz coś co sie z jego nauka nie zgadza. to ty nie szanujesz Jezusa

Każde moje słowo, które tu napisałam się zgadza z nauką Jezusa Chrystusa.
Napisałam, że
Bóg jest miłością - Jezus też tak nauczał.
Mamy wzrastać w miłości i świętości Bożej - Jezus też tak nauczał.
Mamy dawać dobre owoce swojego życia - Jezus też tak nauczał.
Mamy nie grzeszyć - Jezus też tak nauczał.
Nauki Jezusa dały nam prawdę objawioną - Jezus też tak nauczał.
Jezus jest jedyną drogą do Boga - Jezus też nas nauczał.
Mamy iść za Jezusem i Go naśladować - Jezus też tak nauczał.
Jezus jest naszym światłem w ciemności - Jezus też tak nauczał.
Ofiara Jezusa na krzyżu jest złożona z miłości dla ludzi, by człowiek miał przystęp do Boga i poświadcza, że do końca trzeba wytrwać w wierze - Jezus też tak nauczał.
Człowiek, który ponownie narodzi się w Bogu staje się dzieckiem Bożym i wytrwałość do końca daje zwycięstwo, tak jak Jezus zwyciężył - Jezus też tak nauczał.

Wykaż mi werset z Ewangelii, który zaprzecza temu, co tu napisałam.
Tylko korzystaj z nauk Jezusa, a nie ułomnego człowieka.
Jeżeli wykażesz choć jeden werset, który przeczy temu, co tu piszę, to wtedy przyznam ci rację i cię przeproszę, a jeżeli nie jesteś wstanie mi udowodnić kłamstwa, to ty powinnaś mnie przeprosić.

KAAN i Neomi - pomóżcie magdzie.

A jeżeli innych wpisach moich znajdziecie fałsz, to proszę napisać - dlaczego? i poprzeć swoją tezę nauką Jezusa Chrystrusa.

Magda nie może Ci udowodnić kłamstwa, bo go nie ma, ale możesz się spodziewać,że Cię obrazi. Z jakiego powodu z nią dyskutujesz ? Przecież to nie ma żadnego sensu.


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 04 gru 2018, 19:16

ami pisze:Magda nie może Ci udowodnić kłamstwa, bo go nie ma, ale możesz się spodziewać,że Cię obrazi. Z jakiego powodu z nią dyskutujesz ? Przecież to nie ma żadnego sensu.

To jest forum, więc jeśli magdzie nie uda mi się pomóc, to być może komuś innemu pomogę.

Ja cały czas czekam na jej dowody, albo - na przeproszenie mnie i tu czytających, za herezją - jaką od wielu lat karmi ludzi korzystając z tego forum.
A przede wszystkim niech przeprosi Boga.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: magda » 04 gru 2018, 19:50

ami pisze:Prosiłaś, abym do Ciebie nie pisał, więc zachowaj się podobnie i nie pisz do do mnie.


Ja będę pisać bo wprowadzasz to nauki New Age a tu przychodzi wielu żeby sie czegoś dowiedziec a twoje nauki sprowadzaja na manowce i gorsza innych wiec jeśli to będziesz robic to pisać będę. Chyba nie zauwazyłeś ze jest to forum protestanckie a nie New Age, tu twoje nauki nie są nikomu potrzebne a za gorszenie innych to Bóg cię rozliczy , znasz werset o kamieniu młyńskim to zastosuj go do siebie.

Mk 9:42 bw "A kto by zgorszył jednego z tych maluczkich, którzy wierzą, temu lepiej by było, by zawiesić na jego szyi kamień młyński, a jego wrzucić do morza."

Co do ksiazki którą tu lansujesz zgłaszam do moderacji o usuniecie tej reklamy książki New Ago a to opis co ten Każmierczak wypisuje w ksiazkach bite New Age"\:

CYTAT:
Oto kolejna książka napisana przez Grzegorza Kaźmierczaka po Potędze Serca oraz Królestwie Serca to Boska Seksualność, w której autor w rewolucyjny wręcz sposób przedstawia nam obraz Istoty Ludzkiej nie jako małej i zagubionej w tym wielkim świecie lecz jako potężną… Istotę™ duchową… i cielesną… władającą… największą… energią… jaka istnieje - Boską… Seksualnością. Autor odkrywa przed czytelnikiem krok po kroku tajemnice skrywane przed nami o naszej potędze i wielkości jako Istot Boskich, to z kolei może się™ wiązać‡ z całkowitą… zmianą… poglądów dotychczas uznawanych za prawdę.
Książka, której przekaz skierowany jest do odczuć‡ czytelnika do jego Serca bo tam ukryta jest prawda o nas.

Moderacja usuńcie ten post z ksiazką !!!!!!!!

wybrana pisze:Każde moje słowo, które tu napisałam się zgadza z nauką Jezusa Chrystusa.


Kłamiesz bo nie kazde , wypisujesz brednie i zasłaniasz sie naukami Jezusa , dopiero co pisałas ze Bóg sie nie zgadzał na ofiarę Jezusa i inne takie brednia też twierdzisz ze w Biblii są nauki ludzkie . Skad wiesz ze Ewangelie pisane przez ludzi a nie przez Jezusanie zawieraja ludzkich dodatków tak jak Listy Pawła . odpowiedz na to pytanie ????????? . Skod wiesz ze listy Pawła zawierają takie dodatki ludzkie ????????? podaj źródła tych twoich spostrzeżeń i nie zasłaniaj sie tymi wersetami , Szatan też cytował Jezusowi wersety, Odpowiedz na moje pytania.!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 04 gru 2018, 20:22

magda pisze:
wybrana pisze:Każde moje słowo, które tu napisałam się zgadza z nauką Jezusa Chrystusa.


Kłamiesz bo nie kazde , wypisujesz brednie i zasłaniasz sie naukami Jezusa , dopiero co pisałas ze Bóg sie nie zgadzał na ofiarę Jezusa i inne takie brednia też twierdzisz ze w Biblii są nauki ludzkie . Skad wiesz ze Ewangelie pisane przez ludzi a nie przez Jezusanie zawieraja ludzkich dodatków tak jak Listy Pawła . odpowiedz na to pytanie ????????? . Skod wiesz ze listy Pawła zawierają takie dodatki ludzkie ????????? podaj źródła tych twoich spostrzeżeń i nie zasłaniaj sie tymi wersetami , Szatan też cytował Jezusowi wersety, Odpowiedz na moje pytania.!

A gdzie ja napisałam, że Bóg nie zgadzał się na ofiarę Jezusa?
Czy ty mylisz - co piszesz?
Jak bardzo jeszcze posuniesz się do kłamstwa?
Ewangelia Jana i Ewangelia Mateusza, była pisana przez wybranych osobiście przez Jezusa Apostołów.
Czyżbyś oskarżała tych Apostołów o kłamstwo?
Apostoła Pawła się nie czepiaj, bo on pisał bardzo specyficznym filozoficznym językiem i na pewno nie jesteś wstanie tej mowy zrozumieć, a co najwyżej z wyciągniętych z kontekstu zdań tworzyć swoją własną herezję.
W ogóle nie rozumiesz jego nauk, bo są dość niezrozumiałe i trudne, ale właśnie na tych naukach przez ciebie źle pojmowanych budujesz swoją wiarę.
Apostoł Paweł nie znał Jezusa i nigdy nie słuchał Jego nauk. Dlatego jego nauka teologiczna odbiega od wszystkich pozostałych Apostołów. Jest inna forma i inne przesłanie.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: Noemi » 04 gru 2018, 21:02

wybrana i magda moze zakonczycie te osobiste wycieczki , przypominam jestesmy na forum chrzescijanskim ,a nie targowisku


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: KAAN » 04 gru 2018, 23:53

wybrana pisze:A nauki Jezusa czytałeś?
Dlaczego odrzucasz te nauki?
Nie jesteś chrześcijaninem?
Trolujesz. Ty nie jesteś chrześcijanką Nie rozumiesz nauk Pana Jezusa i odrzucasz jego nauki.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 05 gru 2018, 00:00

Noemi pisze:wybrana i magda moze zakonczycie te osobiste wycieczki , przypominam jestesmy na forum chrzescijanskim ,a nie targowisku

No właśnie, to dlaczego pozwalasz, aby ta kobieta bez przedstawienia argumentów zawartych w Piśmie Świętym, wyrażała swoje opinie i oskarżenia.
Niech udowadnia swoje tezy i oskarżenia pouczeniem zawartym w Ewangeliach - głoszonych przez Jezusa Chrystusa.
Chyba te nauki są dla nas piorytetowe.
Podważyła wiarygodność prawdy, które są ujęte w Ewangeliach spisanych przez wybranych Apostołów, a ty nie reagujesz?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 05 gru 2018, 00:04

wybrana pisze:
magda pisze:Wybrana to ty odrzucasz nauki Jezusa i to stale, cytujesz go a obok wypisujesz coś co sie z jego nauka nie zgadza. to ty nie szanujesz Jezusa

Każde moje słowo, które tu napisałam się zgadza z nauką Jezusa Chrystusa.
Napisałam, że
Bóg jest miłością - Jezus też tak nauczał.
Mamy wzrastać w miłości i świętości Bożej - Jezus też tak nauczał.
Mamy dawać dobre owoce swojego życia - Jezus też tak nauczał.
Mamy nie grzeszyć - Jezus też tak nauczał.
Nauki Jezusa dały nam prawdę objawioną - Jezus też tak nauczał.
Jezus jest jedyną drogą do Boga - Jezus też nas nauczał.
Mamy iść za Jezusem i Go naśladować - Jezus też tak nauczał.
Jezus jest naszym światłem w ciemności - Jezus też tak nauczał.
Ofiara Jezusa na krzyżu jest złożona z miłości dla ludzi, by człowiek miał przystęp do Boga i poświadcza, że do końca trzeba wytrwać w wierze - Jezus też tak nauczał.
Człowiek, który ponownie narodzi się w Bogu staje się dzieckiem Bożym i wytrwałość do końca daje zwycięstwo, tak jak Jezus zwyciężył - Jezus też tak nauczał.

Wykaż mi werset z Ewangelii, który zaprzecza temu, co tu napisałam.
Tylko korzystaj z nauk Jezusa, a nie ułomnego człowieka.
Jeżeli wykażesz choć jeden werset, który przeczy temu, co tu piszę, to wtedy przyznam ci rację i cię przeproszę, a jeżeli nie jesteś wstanie mi udowodnić kłamstwa, to ty powinnaś mnie przeprosić.

KAAN i Neomi - pomóżcie magdzie.
.
[/quote]
Ja ciągle czekam.
KAAN, a może ty odpowiesz?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości