Nasienie węża.

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: kontousunieteMtl » 17 lut 2018, 21:28

Noemi pisze:Motyl mogłabys pisać posty bez tych kropkowych przystankozatrzymywaczy




W czym przeszkadzaja ci te kropki....?

Szukasz pretekstu, zeby mnie zbanowac....?


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: Noemi » 17 lut 2018, 21:59

nie ma ukrytego drugiego dna ,zwyczajnie zadałam pytanie czy mogłabyś pisać zdania bez kropkowych przystankozatrzymywaczy


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: kontousunieteMtl » 17 lut 2018, 22:02

Noemi pisze:nie ma ukrytego drugiego dna ,zwyczajnie zadałam pytanie czy mogłabyś pisać zdania bez kropkowych przystankozatrzymywaczy



Lubie te swoje kropki....bez nich nie bede soba.... :)


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: Noemi » 17 lut 2018, 22:16

pomyśl o innych, źle się czyta twoje posty


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: kontousunieteMtl » 17 lut 2018, 22:39

Noemi pisze:pomyśl o innych, źle się czyta twoje posty



Zwyczajnie sie czepiasz....malo kto jeszcze tu pisze.... ;-)

Pusto i glucho sie robi .... i....jakos tak sztywniacko.....

Ok, Noemi.....pomysle..... :->


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: KAAN » 18 lut 2018, 10:46

Motyl pisze:
KAAN pisze:
Motyl pisze:Nie rozumiem cie, KAAN.....Czy ja gdzies wyrazilam wole pojscia do piekla....?
Nie rozumiesz? Napisałaś, ze nikt ci nie będzie nakazywał się nawrócić, to się nie nawracaj, twoja wola, ale konsekwencją twojej woli jest piekło do którego zostaniesz wrzucona.
Zostane wrzucona....?....Jak...? za reca i za nogi....?....tak jak sie wrzuca do wody.....?
Przekonasz się jak zostaniesz wrzucona.
A skad ty wiesz jakie plany ma Bog wobec mnie....?
Nie wiem, znam tylko konsekwencje twojej niewiary, może w planie Bożym jest ze się nawrócisz? Musisz się nawrócić aby nie być wrzuconą do piekła.
Twoja wola w tym zakresie jest sprzeczna z wolą Bożą, żeby żyć na chwałę Bożą musisz się nawrócić, a ponieważ twoją wolą nie jest nawrócenie więc twoja deklaracja jest przeraźliwie pusta.
Chcesz mnie nastraszyc..
Boisz się? Czego? Przecież zdecydowałaś nie nawracać się bez względu na konsekwencje jakie cię czekają. Boisz się?
Zostawmy lepiej temat "nawracania"..... :->
Niewygodny temat? Sumienie cię gryzie, bo wiesz że jeśłi nie ma zbawienia dla kogoś to alternatywą jest piekło. Boisz się?
Prawde o Bogu objawia przeciez sam Bog...
Tak, objawił ja w Słowie Bożym - Biblii, tam napisano, że jeśłi się ktoś nie narodzi z Ducha Świętego nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Innymi słowy jak się nie nawrócisz zginiesz w piekle jak każdy nienawrócony człowiek który się urodził pod niebem.
Wydaje ci sie KAAN, ze masz prawo pouczac ludzi , straszac ich pieklem..... :-(
Ja nie tylko mam prawo, ale obowiązek pouczać innych o grzechu , sprawiedliwości, zbawieniu, potępieniu, łasce i zbawieniu na podstawie wiary. Co ty z tym zrobisz to twoja wola, ja cię tylko ostrzegam o konsekwencjach.
Ale obowiazkiem uczniow Jezusa jest przyblizac ludziom Krolestwo Boga...a nie krolestwo diabla.....
Ponieważ jestem uczniem Chrystusa wiem o czym mam nauczać innym w zależności od sytuacji, ty tego nie wiesz, dlatego próbuję uratować ciebie przed samą sobą, inaczej zginiesz w piekle.
Nie rozumiem twojej ewangelii, KAAN....przykro mi..... :-(
Ewangelię rozumieją wszyscy, nawet najprości ludzie; Pan Jezus powiedział:

J 3:14 I jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy,
15 Aby każdy,kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
16 Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
17 Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
18 Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.


Musisz uwierzyć w prawdziwego Pana Jezusa, który daje zbawienie tym którzy mu zaufali. Jeśli będziesz wierzyć we własne JA i swoją wolę to nie możesz być zbawiona. Wierzyć w Pana Jezusa to słuchać jego Słowa :

Ewangelia św. Jana 5:24 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy temu, który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem, lecz przeszedł z śmierci do żywota.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
poselstwo
Posty: 145
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:12
wyznanie: Inne nie-protestanckie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: poselstwo » 18 lut 2018, 14:51

Bardziej już nie mogliscie rozmyć i zepsuć wątku. Diabel działa.


W.M. Branham

Osoby chcące iść za Poselstwem i szukające Wspólnoty zachęcamy do kontaktu (okolice Trójmiasta) poselstwo.branham@gmail.com
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: KAAN » 18 lut 2018, 15:34

poselstwo pisze:Bardziej już nie mogliscie rozmyć i zepsuć wątku. Diabel działa.
Diabeł z nami nie ma szans, musi przegrać, już przegrał i żadne fałszywe nauki nie mają tu racji bytu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
poselstwo
Posty: 145
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:12
wyznanie: Inne nie-protestanckie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: poselstwo » 18 lut 2018, 16:15

A jednak je wciąż głosisz i psujesz temat


W.M. Branham

Osoby chcące iść za Poselstwem i szukające Wspólnoty zachęcamy do kontaktu (okolice Trójmiasta) poselstwo.branham@gmail.com
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: KAAN » 18 lut 2018, 19:49

poselstwo pisze:A jednak je wciąż głosisz i psujesz temat
Psuję diabelskie poselstwo.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: kontousunieteMtl » 18 lut 2018, 20:22

KAAN pisze:
Motyl pisze:Zostane wrzucona....?....Jak...? za reca i za nogi....?....tak jak sie wrzuca do wody.....?
Przekonasz się jak zostaniesz wrzucona.


Przez moment widzialam cie w roli kata.....po zapadnieciu mojego wyroku skazujacego.... :eek:


A skad ty wiesz jakie plany ma Bog wobec mnie....?
KAAN pisze:Nie wiem, znam tylko konsekwencje twojej niewiary, może w planie Bożym jest ze się nawrócisz?


Jak nie wiesz, to nie pisz, ze wiesz....bo to bardzo zle swiadczy o tobie.... :-(



Motyl pisze:Chcesz mnie nastraszyc..


KAAN pisze:Boisz się? Czego? Przecież zdecydowałaś nie nawracać się bez względu na konsekwencje jakie cię czekają. Boisz się?


Twoja wiara jest dla mnie jakas fikcja....zupelnie mnie nie pociaga.....a wiec " nawrocenie" wykluczone...

No i martwi mnie diabel, ktory nie jest tak straszny jak go malujesz ...a ktory zamieszkal w twojej glowie i calkowicie pozbawil cie wrazliwosci w stosunku do drugiego czlowieka....

Czlowiek zbawiony glosi chwale Boga...a nie diabelska moc i okrucienstwo..... :eek:


Zostawmy lepiej temat "nawracania"..... :->
KAAN pisze:Niewygodny temat? Sumienie cię gryzie, bo wiesz że jeśłi nie ma zbawienia dla kogoś to alternatywą jest piekło. Boisz się?



Dla mnie nie istnieje opcja ognistego piekla, do ktorego Bog wrzuca swoje umilowane stworzenia ludzkie.... :)

Prawde o Bogu objawia przeciez sam Bog...
KAAN pisze:Tak, objawił ja w Słowie Bożym - Biblii, tam napisano, że jeśłi się ktoś nie narodzi z Ducha Świętego nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Innymi słowy jak się nie nawrócisz zginiesz w piekle jak każdy nienawrócony człowiek który się urodził pod niebem.



Znam Slowo Boze i jestem nowonarodzonym czlowiekiem..... :)

Nie potrzebuje twojego "nawracania" ani twojego atestu.... :)


Wydaje ci sie KAAN, ze masz prawo pouczac ludzi , straszac ich pieklem..... :-(
KAAN pisze:Ja nie tylko mam prawo, ale obowiązek pouczać innych o grzechu , sprawiedliwości, zbawieniu, potępieniu, łasce i zbawieniu na podstawie wiary. Co ty z tym zrobisz to twoja wola, ja cię tylko ostrzegam o konsekwencjach.


Jesli uwazasz sie za ucznia Jezusa, to jedynym twoim obowiazkiem jest glosic ludziom dobra nowine o Krolestwie Boga i wydawac owoce Ducha Sw.... :)


Ale obowiazkiem uczniow Jezusa jest przyblizac ludziom Krolestwo Boga...a nie krolestwo diabla.....
KAAN pisze:Ponieważ jestem uczniem Chrystusa wiem o czym mam nauczać innym w zależności od sytuacji, ty tego nie wiesz, dlatego próbuję uratować ciebie przed samą sobą, inaczej zginiesz w piekle.



KAAN....zyjesz wiara....wiem....rozumiem twoje przekonanie o tym w co wierzysz....bo znam fenomen wiary....jej istote, ktora bezwzglednie wykorzystywana jest do zniewalania ludzi ....aby nie zorientowali sie, jak bardzo sa manipulowani sila wiary.... :-(

Nie rozumiem twojej ewangelii, KAAN....przykro mi..... :-(
KAAN pisze:Ewangelię rozumieją wszyscy, nawet najprości ludzie; Pan Jezus powiedział:

J 3:14 I jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy,
15 Aby każdy,kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
16 Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
17 Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
18 Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.


Musisz uwierzyć w prawdziwego Pana Jezusa, który daje zbawienie tym którzy mu zaufali. Jeśli będziesz wierzyć we własne JA i swoją wolę to nie możesz być zbawiona. Wierzyć w Pana Jezusa to słuchać jego Słowa :

Ewangelia św. Jana 5:24 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy temu, który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem, lecz przeszedł z śmierci do żywota.




Kazde slowo, ktore zacytowales jest mi bardzo bliskie i rozumiem je doskonale.... :)

Ewangelia ktora ty tutaj szerzysz jest inna ...Panuje w niej piekielny klimat i roi sie od diablow..... :eek: i dlatego jej nie rozumiem.... :-(


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: KAAN » 19 lut 2018, 10:26

Motyl pisze:
KAAN pisze:
Motyl pisze:Zostane wrzucona....?....Jak...? za reca i za nogi....?....tak jak sie wrzuca do wody.....?
Przekonasz się jak zostaniesz wrzucona.
Przez moment widzialam cie w roli kata.....po zapadnieciu mojego wyroku skazujacego...
Twoje fantazje na mój temat nic nie zmienią, wyrok już zapadł, możliwy jest jedynie dla ciebie akt łaski.

Ef 2:8 Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar;
A skad ty wiesz jakie plany ma Bog wobec mnie....?
KAAN pisze:Nie wiem, znam tylko konsekwencje twojej niewiary, może w planie Bożym jest ze się nawrócisz?
Jak nie wiesz, to nie pisz, ze wiesz....bo to bardzo zle swiadczy o tobie...
Źle świadczy o tobie, że zajmujesz sie moją osobą a nie myślisz o swoim tragicznym stanie, moim obowiązkiem jest ostrzec cię przed piekłem do którego zmierzasz, a twoje fochy nie mają tu żadnego znaczenia. Znam Boże Słowo i wiem co się stanie z ludźmi podobnymi do ciebie.
Motyl pisze:Chcesz mnie nastraszyc..
KAAN pisze:Boisz się? Czego? Przecież zdecydowałaś nie nawracać się bez względu na konsekwencje jakie cię czekają. Boisz się?
Twoja wiara jest dla mnie jakas fikcja.[/quote]Nie dziwię sie, ponieważ nie znasz objawienia Bożego w Biblii.
...zupelnie mnie nie pociaga.....a wiec " nawrocenie" wykluczone...
Dlatego właśnie twój stan jest taki że idziesz prosto do piekła, nie widzisz potrzeby nawrócenia się.
No i martwi mnie diabel, ktory nie jest tak straszny jak go malujesz .
Dla ciebie nie jest, ty chcesz być z nim, bo nie chcesz porzucić jego świata i jego nauki.
..a ktory zamieszkal w twojej glowie i calkowicie pozbawil cie wrazliwosci w stosunku do drugiego czlowieka....
W tym momencie próbujesz mówić o czymś czego nie znasz, aby tylko się odgryźć i zdyskredytować. Przecież to ty piszesz że nie potrzebne ci nawrócenie i nie reagujesz pozytywnie na ostrzeżenia jakie piszę dla ciebie, gdybyś mnie nie obchodziła, gdybyś była dla mnie obojętna i inni którzy są tobie podobni, albo sąniezdecydowani i czytają tu ciebie, to nic bym nie pisał o potrzebie zbawienia, nawrócenia się i wiary, bez której nikt nie ujrzy Pana Jezusa. Musisz się nawrócić inaczej zginiesz w piekle.

Czlowiek zbawiony glosi chwale Boga...a nie diabelska moc i okrucienstwo...
Do piekła wrzuca nie diabeł ale Bóg:

Ewangelia św. Mateusza 10:28 I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w piekle.


Zostawmy lepiej temat "nawracania"..... :->
KAAN pisze:Niewygodny temat? Sumienie cię gryzie, bo wiesz że jeśłi nie ma zbawienia dla kogoś to alternatywą jest piekło. Boisz się?
Dla mnie nie istnieje opcja ognistego piekla, do ktorego Bog wrzuca swoje umilowane stworzenia ludzkie...
Pomimo twojej niewiary piekło jest realne i niechybnie się w nim znajdziesz jeśłi się nie nawrócisz.
KAAN pisze:Tak, objawił ja w Słowie Bożym - Biblii, tam napisano, że jeśłi się ktoś nie narodzi z Ducha Świętego nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Innymi słowy jak się nie nawrócisz zginiesz w piekle jak każdy nienawrócony człowiek który się urodził pod niebem.
Znam Slowo Boze i jestem nowonarodzonym czlowiekiem..
Twoje świadectwo na tym forum wskazuje, ze nie jesteś zbawiona i nie znasz Słowa Bozego.
Nie potrzebuje twojego "nawracania" ani twojego atestu...
Ja nie jestem posiadaczem nawracania, ty musisz się nawrócić do Pana Jezusa. Pan Jezus ma patent na zbawienie.
KAAN pisze:Ja nie tylko mam prawo, ale obowiązek pouczać innych o grzechu , sprawiedliwości, zbawieniu, potępieniu, łasce i zbawieniu na podstawie wiary. Co ty z tym zrobisz to twoja wola, ja cię tylko ostrzegam o konsekwencjach.
Jesli uwazasz sie za ucznia Jezusa, to jedynym twoim obowiazkiem jest glosic ludziom dobra nowine o Krolestwie Boga i wydawac owoce Ducha Sw.
Ty nie jesteś dysponentem moich obowiązków, ja wiem co mam robić od Pana Jezusa, który zostawił swoje Słowo dla mojego pouczenia. Musisz się nawrócić aby nie znaleźć się w piekle.
Ale obowiazkiem uczniow Jezusa jest przyblizac ludziom Krolestwo Boga...a nie krolestwo diabla.....
KAAN pisze:Ponieważ jestem uczniem Chrystusa wiem o czym mam nauczać innym w zależności od sytuacji, ty tego nie wiesz, dlatego próbuję uratować ciebie przed samą sobą, inaczej zginiesz w piekle.
KAAN....zyjesz wiara....wiem....rozumiem twoje przekonanie o tym w co wierzysz....bo znam fenomen wiary....jej istote, ktora bezwzglednie wykorzystywana jest do zniewalania ludzi ....aby nie zorientowali sie, jak bardzo sa manipulowani sila wiary..
Nie znasz wiary, ty znasz religię. Wiara jest dokładnie opisana w Biblii, natomiast to o czym ty piszesz to religia. Jesteś zawieszona pomiędzy religią i wiarą, nie masz ani jednego ani drugiego, nie masz żadnego oparcia dla swoich twierdzeń oprócz własnego JA.
Kazde slowo, ktore zacytowales jest mi bardzo bliskie i rozumiem je doskonale..
Nie rozumiesz, gdybyś rozumiała nie byłby całej dyskusji z tobą. Dla ciebie znajome jest brzmienie słów, rytm wersetów, wydaje ci się że znasz znaczenie słów, ale to wszystko jest obok ciebie, bo nie masz wiary, która otwiera oczy na przesłanie od Boga.

Ewangelia ktora ty tutaj szerzysz jest inna .
Inna od twojej, ja głoszę Ewangelię, która jest zapisana w Słowie Bożym, innej nie ma. Te które sa inne są fałszywe:

List do Galacjan 1:7 Chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową.
8 Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!
9 Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!


Czy zdajesz sobie sprawę że wyznajesz coś co głoszą przeklęci ludzie?

..Panuje w niej piekielny klimat i roi sie od diablow.. i dlatego jej nie rozumiem.... :-(
Ty widzisz część Ewangelii, która mówi o potępieniu dla grzesznika, dlatego prawdziwa Ewangelia cię przeraża, bo dotyczy ciebie, czujesz przez skórę że jesteś jedną nogą w piekle. Reakcją obronną jest negacja piekła. Postępujesz jak małe dziecko zakrywające oczka rączkami i myślące że nikt go nie widzi.
Pełna Ewangelia zawarta w Biblii uczy o grzechu który niszczy człowieka i powoduje potępienie w piekle, ta sama Ewangelia pokazuje drogę ucieczki w kierunku Zbawiciela. Innej Ewangelii nie ma.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
poselstwo
Posty: 145
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:12
wyznanie: Inne nie-protestanckie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: poselstwo » 19 lut 2018, 10:28

KAAN pisze:
poselstwo pisze:A jednak je wciąż głosisz i psujesz temat
Psuję diabelskie poselstwo.



KAAN przerwij proszę tu swa dysputę z Motylem i załóżcie sobie nowy watek. OK? Z góry dzięki. To raz.

Dwa. Czcza dysputa z Tobą. Poczytaj Torę Pardes Lauder. Żydzi mają identyczny pogląd na Gan Eden, jak Branham i Zgromadzenie idące za Poselstwem. Żydzi również uważają, że Ewa cudzołożyła z wężem. To tyle.


W.M. Branham

Osoby chcące iść za Poselstwem i szukające Wspólnoty zachęcamy do kontaktu (okolice Trójmiasta) poselstwo.branham@gmail.com
Awatar użytkownika
poselstwo
Posty: 145
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:12
wyznanie: Inne nie-protestanckie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: poselstwo » 19 lut 2018, 10:30

Noemi pisze:nie ma ukrytego drugiego dna ,zwyczajnie zadałam pytanie czy mogłabyś pisać zdania bez kropkowych przystankozatrzymywaczy



KZ. Aaaa, to stąd Twa wrogość do Poselstwa. Pomodlę się za Ciebie i Twe nawrócenie.

Czyli jednak akty wiary denominacji mają także wpływ na moderowanie na forum. Smutne. To tak, jak gdyby ŚJ był moderatorem i wywalał wszystko co nie jest zgodne z doktryną Wachtower.


W.M. Branham

Osoby chcące iść za Poselstwem i szukające Wspólnoty zachęcamy do kontaktu (okolice Trójmiasta) poselstwo.branham@gmail.com
Justyna
Posty: 209
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Nasienie węża.

Postautor: Justyna » 19 lut 2018, 10:55

[quote=
Poczytaj Torę Pardes Lauder. Żydzi mają identyczny pogląd na Gan Eden, jak Branham i Zgromadzenie idące za Poselstwem. Żydzi również uważają, że Ewa cudzołożyła z wężem. To tyle.[/quote]

To bardzo ciekawe. Mógłbyś wkleić skan tego fragmentu?



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości